Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 19. forduló

2020.03.14 - 15:00

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MEGYESI OLIVÉR
Nyáregyházi SE
GEAC-FISE
90'
45'

Gólok

MAJOR DÁVID

21'

1 - 0

 

KOVÁCS ZOLTÁN JÁNOS

50'

2 - 0

 

MAJOR DÁVID

58'

3 - 0

 

 

3 - 1

79'

ANGYAL ZOLTÁN ANDRÁS
MÁTÉ SZABOLCS

82'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 19 15 1 3 50 26 24 46 9
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 19 12 4 3 56 29 27 40 9.3
3 Dány KSK Dány KSK 19 11 1 7 43 39 4 34 8.5
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 10 4 5 47 32 15 34 8.8
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 19 9 2 8 39 47 -8 29 8.5
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 19 9 1 9 43 47 -4 28 9
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 19 8 3 8 41 39 2 27 8.6
8 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 19 8 2 9 49 48 1 26 8.8
9 Úri KSK Úri KSK 19 8 4 7 43 42 1 22 8.6 Büntetőpont: -6
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 19 8 1 10 38 41 -3 22 8.3 Büntetőpont: -3
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 19 6 4 9 44 51 -7 22 8.3
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 19 6 4 9 44 52 -8 22 8.3
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 19 5 7 7 34 32 2 22 8.1
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 19 4 7 8 31 42 -11 19 8.1
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 19 4 1 14 23 39 -16 13 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 19 5 2 12 33 52 -19 11 7.9 Büntetőpont: -6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 10 7 3 0 14 4 10 24 9 4 3 2 10 8 2 15 19 11 6 2 24 12 12 39
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 5 2 2 14 5 9 17 10 6 1 3 12 7 5 19 19 11 3 5 26 12 14 36
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 10 8 0 2 10 3 7 24 9 3 1 5 12 13 -1 10 19 11 1 7 22 16 6 34
4 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 2 1 17 12 5 20 10 4 2 4 7 12 -5 14 19 10 4 5 24 24 0 34
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 10 6 3 1 14 3 11 21 9 3 2 4 6 8 -2 11 19 9 5 5 20 11 9 32
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 5 2 2 12 8 4 17 10 3 5 2 6 7 -1 14 19 8 7 4 18 15 3 31
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 10 5 2 3 20 11 9 17 9 3 2 4 9 8 1 11 19 8 4 7 29 19 10 28
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 3 4 2 8 6 2 13 10 4 1 5 11 17 -6 13 19 7 5 7 19 23 -4 26
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 10 5 2 3 10 7 3 17 9 1 4 4 11 16 -5 7 19 6 6 7 21 23 -2 24
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 10 5 1 4 13 11 2 16 9 2 1 6 6 12 -6 7 19 7 2 10 19 23 -4 23
11 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 2 4 4 6 8 -2 10 9 3 2 4 7 10 -3 11 19 5 6 8 13 18 -5 21
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 4 2 3 9 10 -1 14 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 5 3 11 15 25 -10 18
13 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 0 4 10 9 1 15 10 2 2 6 7 11 -4 2 19 7 2 10 17 20 -3 17
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 10 3 2 5 7 9 -2 8 9 2 3 4 8 13 -5 9 19 5 5 9 15 22 -7 17
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 3 4 6 8 -2 9 10 2 2 6 5 11 -6 8 19 4 5 10 11 19 -8 17
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 2 3 4 8 13 -5 6 10 1 3 6 4 10 -6 3 19 3 6 10 12 23 -11 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 9 0 0 29 11 18 27 10 6 1 3 21 15 6 19 19 15 1 3 50 26 24 46
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 10 8 2 0 31 9 22 26 9 4 2 3 25 20 5 14 19 12 4 3 56 29 27 40
3 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 0 3 25 19 6 18 10 5 1 4 18 20 -2 16 19 11 1 7 43 39 4 34
4 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 7 1 1 31 13 18 22 10 3 3 4 16 19 -3 12 19 10 4 5 47 32 15 34
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 6 1 2 23 21 2 19 10 3 1 6 16 26 -10 10 19 9 2 8 39 47 -8 29
6 GEAC-FISE Újlengyel DSE 10 5 1 4 24 26 -2 16 9 4 0 5 19 21 -2 12 19 9 1 9 43 47 -4 28
7 GEAC-FISE Pilisi LK II. 10 6 2 2 26 13 13 20 9 2 1 6 15 26 -11 7 19 8 3 8 41 39 2 27
8 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 10 5 2 3 32 28 4 17 9 3 0 6 17 20 -3 9 19 8 2 9 49 48 1 26
9 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 1 3 24 18 6 16 10 3 3 4 19 24 -5 6 19 8 4 7 43 42 1 22
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 10 5 1 4 20 17 3 13 9 3 0 6 18 24 -6 9 19 8 1 10 38 41 -3 22
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 4 1 4 22 21 1 13 10 2 3 5 22 30 -8 9 19 6 4 9 44 51 -7 22
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 10 4 3 3 21 17 4 15 9 2 1 6 23 35 -12 7 19 6 4 9 44 52 -8 22
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 10 5 3 2 23 13 10 18 9 0 4 5 11 19 -8 4 19 5 7 7 34 32 2 22
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 1 5 4 13 17 -4 8 9 3 2 4 18 25 -7 11 19 4 7 8 31 42 -11 19
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 0 7 14 21 -7 6 10 2 1 7 9 18 -9 7 19 4 1 14 23 39 -16 13
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 4 1 4 16 20 -4 10 10 1 1 8 17 32 -15 1 19 5 2 12 33 52 -19 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 21 - 14 - 1-4 - 11 - 1
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 15 - 24 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 51 - 26 - 43 - 03 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 32 - 1-5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 34 - 1-2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 40 - 22 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0-6 - 04 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 01 - 1-1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 34 - 11 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 23 - 26 - 11 - 13 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
3 - 2-3 - 11 - 1-3 - 2--2 - 0-4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 03 - 03 - 23 - 13 - 0-3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 12 - 17 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2-1 - 12 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 33 - 25 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 02 - 2
Újszilvás KSE
-0 - 33 - 0-1 - 2-0 - 10 - 22 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6-3 - 04 - 16 - 2--2 - 4-

Meccsek

Nyáregyházi SE

2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Sülysápi SE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Nyáregyházi SE
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Galgahévíz SK
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SE
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Inárcs VSE
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 13. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 13. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Albertirsa SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Pilisi LK II.
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nyáregyházi SE
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Újlengyel DSE
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nyáregyházi SE
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SE
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SE
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Abonyi KID FC

GEAC-FISE

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
GEAC-FISE
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 08. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Nyáregyházi SE
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
GEAC-FISE
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
GEAC-FISE
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dány KSK
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újszilvás KSE
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
GEAC-FISE
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiószőlős KSE
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újlengyel DSE
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 03. 14. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
GEAC-FISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->