Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 17. forduló

2020.02.29 - 14:00

Ecser, Ecseri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
BÍBER JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIRANKÓ FERENC, KUN ATTILA
Ecser SE
Dunavarsányi TE II.
90'
45'

Gólok

SZTANCSIK MÁTÉ

35'

1 - 0

 

SZTANCSIK MÁTÉ

66'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szigethalom SC Szigethalom SC 14 11 1 2 60 16 44 34 7.7
2 Diósdi TC Diósdi TC 15 11 1 3 41 10 31 34 7.9
3 Dömsödi SE Dömsödi SE 15 9 3 3 56 30 26 30 7.7
4 Perbál SC Perbál SC 15 9 1 5 49 26 23 28 6.9
5 Ecser SE Ecser SE 15 9 1 5 29 22 7 28 8.4
6 Ócsa VSE Ócsa VSE 15 8 1 6 38 37 1 25 7.6
7 Sóskút SKE Sóskút SKE 15 8 1 6 32 31 1 25 7.3
8 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 15 8 0 7 33 37 -4 24 7.5
9 Péceli SSE Péceli SSE 15 6 4 5 23 18 5 22 7.8
10 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 13 5 0 8 26 37 -11 15 7.3
11 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 14 4 2 8 22 29 -7 14 6.9
12 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 15 3 0 12 14 68 -54 9 6.9
13 Pátyi SE Pátyi SE 14 2 2 10 14 31 -17 8 7.2
14 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 14 0 1 13 14 59 -45 1 6.9
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 UFC Gyömrő II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Dömsödi SE 6 4 2 0 12 3 9 14 9 5 1 3 15 11 4 16 15 9 3 3 27 14 13 30
2 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Ecser SE 9 5 2 2 10 8 2 17 6 4 0 2 8 4 4 12 15 9 2 4 18 12 6 29
3 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Diósdi TC 8 4 4 0 13 2 11 16 7 4 1 2 7 3 4 13 15 8 5 2 20 5 15 29
4 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Szigethalom SC 8 6 0 2 18 4 14 18 6 3 1 2 10 4 6 10 14 9 1 4 28 8 20 28
5 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Perbál SC 7 4 2 1 11 5 6 14 8 3 3 2 11 6 5 12 15 7 5 3 22 11 11 26
6 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Ócsa VSE 7 3 2 2 9 8 1 11 8 4 2 2 10 9 1 14 15 7 4 4 19 17 2 25
7 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Péceli SSE 8 4 3 1 7 3 4 15 7 1 5 1 3 4 -1 8 15 5 8 2 10 7 3 23
8 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Délegyháza KSE 7 2 3 2 8 10 -2 9 8 2 2 4 7 8 -1 8 15 4 5 6 15 18 -3 17
9 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 7 3 2 2 6 5 1 11 7 1 2 4 4 10 -6 5 14 4 4 6 10 15 -5 16
10 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Sóskút SKE 8 2 3 3 4 7 -3 9 7 1 3 3 5 7 -2 6 15 3 6 6 9 14 -5 15
11 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 8 2 2 4 6 12 -6 8 7 1 1 5 2 18 -16 4 15 3 3 9 8 30 -22 12
12 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Gyáli BKSE 6 2 2 2 6 7 -1 8 7 0 2 5 3 9 -6 2 13 2 4 7 9 16 -7 10
13 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Pátyi SE 7 0 3 4 2 9 -7 3 7 0 5 2 3 6 -3 5 14 0 8 6 5 15 -10 8
14 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 6 0 1 5 0 9 -9 1 8 1 3 4 4 13 -9 6 14 1 4 9 4 22 -18 7
15 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 UFC Gyömrő II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Szigethalom SC 8 7 1 0 32 5 27 22 6 4 0 2 28 11 17 12 14 11 1 2 60 16 44 34
2 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Diósdi TC 8 7 1 0 23 3 20 22 7 4 0 3 18 7 11 12 15 11 1 3 41 10 31 34
3 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Dömsödi SE 6 6 0 0 26 5 21 18 9 3 3 3 30 25 5 12 15 9 3 3 56 30 26 30
4 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Perbál SC 7 6 0 1 27 13 14 18 8 3 1 4 22 13 9 10 15 9 1 5 49 26 23 28
5 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Ecser SE 9 5 1 3 16 16 0 16 6 4 0 2 13 6 7 12 15 9 1 5 29 22 7 28
6 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Ócsa VSE 7 4 1 2 21 18 3 13 8 4 0 4 17 19 -2 12 15 8 1 6 38 37 1 25
7 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Sóskút SKE 8 5 0 3 23 20 3 15 7 3 1 3 9 11 -2 10 15 8 1 6 32 31 1 25
8 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Délegyháza KSE 7 6 0 1 20 14 6 18 8 2 0 6 13 23 -10 6 15 8 0 7 33 37 -4 24
9 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Péceli SSE 8 6 1 1 16 5 11 19 7 0 3 4 7 13 -6 3 15 6 4 5 23 18 5 22
10 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Gyáli BKSE 6 5 0 1 17 15 2 15 7 0 0 7 9 22 -13 0 13 5 0 8 26 37 -11 15
11 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 7 3 1 3 13 12 1 10 7 1 1 5 9 17 -8 4 14 4 2 8 22 29 -7 14
12 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 8 3 0 5 11 33 -22 9 7 0 0 7 3 35 -32 0 15 3 0 12 14 68 -54 9
13 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Pátyi SE 7 1 2 4 6 12 -6 5 7 1 0 6 8 19 -11 3 14 2 2 10 14 31 -17 8
14 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 6 0 1 5 5 24 -19 1 8 0 0 8 9 35 -26 0 14 0 1 13 14 59 -45 1
15 UFC Gyömrő II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 UFC Gyömrő II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
-1 - 5-3 - 2--3 - 15 - 1--1 - 04 - 33 - 2--
Diósdi TC
2 - 03 - 1---3 - 11 - 06 - 04 - 04 - 1-0 - 0---
Dömsödi SE
---7 - 0--5 - 2-6 - 2-1 - 0-1 - 06 - 1-
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
-0 - 4--0 - 44 - 3-3 - 11 - 42 - 1-0 - 131 - 3--
Ecser SE
1 - 20 - 33 - 3-2 - 01 - 0-2 - 11 - 64 - 1-2 - 0---
Gyáli BKSE
4 - 1-5 - 4----4 - 21 - 03 - 2---0 - 6-
Kistarcsai VSC
-1 - 6--4 - 00 - 23 - 2--4 - 0-1 - 20 - 0--
Mogyoród FC II.
--3 - 5--0 - 3-0 - 51 - 2-1 - 1--0 - 8-
Ócsa VSE
7 - 1-3 - 3-4 - 0--2 - 0--5 - 3-0 - 20 - 9-
Pátyi SE
1 - 4-1 - 1-----3 - 21 - 20 - 00 - 2-0 - 1-
Péceli SSE
3 - 21 - 0--5 - 02 - 02 - 10 - 0--2 - 0-1 - 2--
Perbál SC
-0 - 33 - 2---4 - 2-7 - 04 - 1-4 - 2-5 - 3-
Sóskút SKE
2 - 13 - 23 - 6--2 - 45 - 0-5 - 2-0 - 3-3 - 2--
Szigethalom SC
3 - 22 - 0--10 - 12 - 0-6 - 1---1 - 13 - 05 - 0-
UFC Gyömrő II.
---------------

Meccsek

Ecser SE

2019. 11. 30. 13:00
Ecseri sportpálya
2019. 11. 30. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Mogyoród FC II.
2019. 08. 24. 17:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Ecser SE
2019. 08. 31. 16:30
Ecseri sportpálya
2019. 08. 31. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dömsödi SE
2019. 09. 08. 16:30
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Ecser SE
2019. 09. 14. 16:00
Ecseri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Ócsa VSE
2019. 09. 21. 16:00
Ecseri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Délegyháza KSE
2019. 10. 05. 15:00
Ecseri sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Diósdi TC
2019. 10. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 10. 13. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
Szigethalom SC
Ecser SE
2019. 10. 19. 14:00
Ecseri sportpálya
2019. 10. 19. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Gyáli BKSE
2019. 10. 26. 13:30
Péceli sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2019. 11. 02. 13:30
Ecseri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Pátyi SE
2019. 11. 16. 13:00
Ecseri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Perbál SC
2019. 11. 23. 13:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 11. 23. 13:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Ecser SE
2020. 02. 23. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 02. 23. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Ecser SE
2020. 02. 29. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dunavarsányi TE II.
2020. 03. 08. 14:30
Dömsödi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ecser SE
2020. 03. 14. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sóskút SKE
2020. 06. 30.
Ócsai sportpálya
2020. 06. 30.
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
06. 30.
Ecser SE
2020. 06. 30.
Délegyházi sportpálya
2020. 06. 30.
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
06. 30.
Ecser SE
2020. 06. 30.
Diósdi TC Sporttelep
2020. 06. 30.
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
06. 30.
Ecser SE
2020. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2020. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 30.
Szigethalom SC
2020. 06. 30.
Gyáli BKSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
06. 30.
Ecser SE
2020. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2020. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 30.
Péceli SSE
2020. 06. 30.
Pátyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
06. 30.
Ecser SE
2020. 06. 30.
Perbál SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
06. 30.
Ecser SE
2020. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2020. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 30.
Kistarcsai VSC

Dunavarsányi TE II.

2019. 08. 17. 17:00
Ócsai sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 08. 24. 17:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Ecser SE
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2019. 09. 15. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 09. 15. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Dunavarsányi TE II.
2019. 09. 22. 18:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 22. 18:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Gyáli BKSE
2019. 09. 28. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Pátyi SE
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Perbál SC
2019. 10. 26. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 10. 26. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Mogyoród FC II.
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 17. 13:00
Dömsödi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Sóskút SKE
2020. 02. 23. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Ócsa VSE
2020. 02. 29. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dunavarsányi TE II.
2020. 03. 14. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunavarsányi TE II.
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
06. 30.
Szigethalom SC
2020. 06. 30.
Gyáli BKSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
06. 30.
Dunavarsányi TE II.
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
06. 30.
Péceli SSE
2020. 06. 30.
Pátyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
06. 30.
Dunavarsányi TE II.
2020. 06. 30.
Perbál SC Sporttelep
2020. 06. 30.
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
06. 30.
Dunavarsányi TE II.
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
06. 30.
Kistarcsai VSC
2020. 06. 30.
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 06. 30.
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
06. 30.
Dunavarsányi TE II.
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
06. 30.
Délegyháza KSE
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
06. 30.
Dömsödi SE
2020. 06. 30.
Sóskúti sportpálya
2020. 06. 30.
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
06. 30.
Dunavarsányi TE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->