Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 18. forduló

2020.03.06 - 14:00

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
GÉHL BOTOND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENEDEK ZSOLT, BAK PATRIK TIBOR
DVSC-DLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
80'
40'

Gólok

KARAKAS ISTVÁN MÁTÉ

38'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 18 13 4 1 60 13 47 43 9.5
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 18 13 4 1 34 14 20 43 8.8
3 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 12 2 4 40 15 25 38 8.5
4 DVSC-DLA DVSC-DLA 18 10 5 3 36 14 22 35 8.8
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 8 6 4 26 14 12 30 9.1
6 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 17 7 6 4 36 25 11 27 9.2
7 PMFC PMFC 17 8 2 7 26 29 -3 26 8.5
8 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 17 7 3 7 24 28 -4 24 7.7
9 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 18 7 0 11 28 44 -16 21 9.3
10 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 18 5 5 8 24 36 -12 20 8.1
11 DVTK DVTK 17 5 4 8 21 34 -13 19 8.5
12 PAKSI FC PAKSI FC 17 5 3 9 30 33 -3 18 8.2
13 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 18 5 3 10 21 43 -22 18 7.8
14 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 18 4 6 8 24 30 -6 18 7.8
15 UTE UTE 18 2 6 10 20 48 -28 12 7.6
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 17 0 1 16 18 48 -30 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 2 4 2 4 3 1 10 10 9 1 0 12 2 10 28 18 11 5 2 16 5 11 38
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 9 4 3 2 9 3 6 15 9 6 3 0 14 3 11 21 18 10 6 2 23 6 17 36
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 9 3 6 0 7 2 5 15 9 5 3 1 13 6 7 18 18 8 9 1 20 8 12 33
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 4 3 1 10 5 5 15 9 4 4 1 11 8 3 16 17 8 7 2 21 13 8 31
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 5 2 2 11 4 7 17 9 3 4 2 4 2 2 13 18 8 6 4 15 6 9 30
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 4 2 6 4 2 13 9 4 3 2 6 3 3 15 18 7 7 4 12 7 5 28
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 4 4 1 8 4 4 16 9 3 2 4 6 13 -7 11 18 7 6 5 14 17 -3 27
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 9 2 4 3 8 7 1 10 8 3 1 4 5 9 -4 10 17 5 5 7 13 16 -3 20
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 9 3 2 4 8 8 0 11 8 2 3 3 3 8 -5 9 17 5 5 7 11 16 -5 20
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 2 3 4 2 8 -6 9 9 3 2 4 6 8 -2 11 18 5 5 8 8 16 -8 20
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 9 2 3 4 3 7 -4 9 9 2 4 3 2 3 -1 10 18 4 7 7 5 10 -5 19
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 9 3 2 4 9 7 2 11 8 1 4 3 3 6 -3 7 17 4 6 7 12 13 -1 18
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 8 4 1 3 4 4 0 13 9 0 5 4 3 9 -6 5 17 4 6 7 7 13 -6 18
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 9 1 4 4 5 7 -2 7 9 1 3 5 4 9 -5 6 18 2 7 9 9 16 -7 13
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 2 3 4 7 10 -3 9 8 0 4 4 1 7 -6 4 17 2 7 8 8 17 -9 13
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 9 0 3 6 4 12 -8 3 9 0 5 4 2 9 -7 5 18 0 8 10 6 21 -15 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA BUDAPEST HONVÉD-MFA 9 6 2 1 33 7 26 20 9 7 2 0 27 6 21 23 18 13 4 1 60 13 47 43
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 4 3 1 11 8 3 15 10 9 1 0 23 6 17 28 18 13 4 1 34 14 20 43
3 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 9 7 1 1 25 8 17 22 9 5 1 3 15 7 8 16 18 12 2 4 40 15 25 38
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVSC-DLA 9 4 4 1 13 6 7 16 9 6 1 2 23 8 15 19 18 10 5 3 36 14 22 35
5 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 2 2 14 7 7 17 9 3 4 2 12 7 5 13 18 8 6 4 26 14 12 30
6 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 5 2 1 19 8 11 17 9 2 4 3 17 17 0 10 17 7 6 4 36 25 11 27
7 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PMFC 9 6 0 3 17 13 4 18 8 2 2 4 9 16 -7 8 17 8 2 7 26 29 -3 26
8 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ETO FC GYŐR 8 4 1 3 8 11 -3 13 9 3 2 4 16 17 -1 11 17 7 3 7 24 28 -4 24
9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 6 0 3 17 12 5 18 9 1 0 8 11 32 -21 3 18 7 0 11 28 44 -16 21
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MTK BUDAPEST 9 3 4 2 13 11 2 13 9 2 1 6 11 25 -14 7 18 5 5 8 24 36 -12 20
11 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA DVTK 9 3 2 4 16 19 -3 11 8 2 2 4 5 15 -10 8 17 5 4 8 21 34 -13 19
12 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA PAKSI FC 9 5 1 3 25 15 10 16 8 0 2 6 5 18 -13 2 17 5 3 9 30 33 -3 18
13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA MOL FEHÉRVÁR FC 9 2 2 5 9 20 -11 8 9 3 1 5 12 23 -11 10 18 5 3 10 21 43 -22 18
14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA FERENCVÁROSI TC 9 2 3 4 14 16 -2 9 9 2 3 4 10 14 -4 9 18 4 6 8 24 30 -6 18
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA UTE 9 1 2 6 11 24 -13 5 9 1 4 4 9 24 -15 7 18 2 6 10 20 48 -28 12
16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 0 1 8 12 26 -14 1 8 0 0 8 6 22 -16 0 17 0 1 16 18 48 -30 1
 
DVTK
0 - 33 - 2-0 - 12 - 20 - 4-2 - 0----6 - 23 - 30 - 2
DVSC-DLA
-1 - 1--1 - 20 - 0-2 - 15 - 0--0 - 01 - 12 - 11 - 0
ETO FC GYŐR
--1 - 00 - 3-0 - 3--2 - 01 - 0-1 - 0-2 - 21 - 3
MOL FEHÉRVÁR FC
0 - 11 - 4-0 - 21 - 10 - 53 - 24 - 2--0 - 3-0 - 0--
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-2 - 10 - 0--1 - 12 - 1-3 - 1-1 - 10 - 3-2 - 0-
FERENCVÁROSI TC
-0 - 31 - 2-2 - 31 - 3-3 - 02 - 2--0 - 02 - 23 - 1-
BUDAPEST HONVÉD-MFA
--2 - 19 - 1----6 - 11 - 06 - 01 - 17 - 01 - 10 - 2
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2 - 01 - 21 - 22 - 1-3 - 22 - 43 - 0-1 - 0--2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
0 - 2-2 - 4-1 - 3-2 - 3-2 - 3--1 - 32 - 21 - 41 - 2
MTK BUDAPEST
0 - 01 - 1-1 - 40 - 11 - 1-3 - 2-4 - 01 - 1---2 - 1
PAKSI FC
5 - 00 - 4-1 - 20 - 13 - 0-8 - 23 - 2-3 - 2--2 - 2-
PMFC
4 - 13 - 24 - 31 - 21 - 32 - 1-1 - 01 - 0---0 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--2 - 0-0 - 1-2 - 04 - 13 - 11 - 10 - 2--1 - 0
UTE
--3 - 1-0 - 4-0 - 41 - 2-1 - 33 - 3-1 - 31 - 31 - 1
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
---2 - 2---6 - 1-1 - 04 - 12 - 00 - 04 - 00 - 4
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-4 - 02 - 21 - 0-6 - 1--3 - 03 - 03 - 2--

Meccsek

DVSC-DLA

2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
2019. 08. 24. 13:00
Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
MTK BUDAPEST
DVSC-DLA
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 08. 30. 16:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 14. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
2019. 09. 21. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
DVSC-DLA
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
UTE
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 10. 04. 13:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
DVSC-DLA
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 27. 13:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
ETO FC GYŐR
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 10. 19. 10:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
DVSC-DLA
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 10. 26. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 10. 31. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DVSC-DLA
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
DVSC-DLA
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 23. 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 30. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
DVSC-DLA
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 02. 21. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
MTK BUDAPEST
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 02. 29. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
DVSC-DLA
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PAKSI FC
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 06. 30.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 06. 30.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 06. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
DVTK
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 06. 30.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
06. 30.
DVSC-DLA
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 06. 30.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC

VASAS KUBALA AKADÉMIA

2019. 08. 24. 15:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 08. 24. 15:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVTK
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 31. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 07. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
DVSC-DLA
2019. 09. 14. 11:00
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
MTK BUDAPEST
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 09. 21. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 21. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
FERENCVÁROSI TC
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 09. 28. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 12. 16:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 10. 12. 16:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 10. 19. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2019. 10. 19. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 10. 26. 11:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 10. 31. 10:00
ETO Stadion
2019. 10. 31. 10:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 11. 09. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 09. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PMFC
2019. 11. 16. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 11. 16. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 11. 22. 14:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 02. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 02. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 02. 29. 15:30
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 29. 15:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 03. 06. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
MTK BUDAPEST
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2020. 06. 30.
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
2020. 06. 30.
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
UTE
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2020. 06. 30.
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
ETO FC GYŐR
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2020. 06. 30.
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2020. 06. 30.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
06. 30.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 06. 30.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS KUBALA AKADÉMIA
06. 30.
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->