Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 16. forduló

2020.02.22 - 11:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GELB TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYANA GERGELY, GENDUR ÁKOS KÁROLY
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

VÉCSI GÁBOR

22'

1 - 0

 

 

1 - 1

64'

CSÉKA KRISZTOFER

 

1 - 2

66'

SZÁNTÓ DÁNIEL
FILÓ TAMÁS

83'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 15 12 3 0 56 6 50 39 9
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 12 3 1 39 13 26 39 9.4
3 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 16 10 2 4 33 17 16 32 8.6
4 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 16 11 2 3 49 20 29 31 8.4 (-4 pont)
5 REAC REAC 16 9 3 4 34 20 14 30 8.8
6 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 16 8 3 5 39 26 13 27 8.6
7 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  16 8 2 6 26 27 -1 26 8.4
8 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 16 7 5 4 32 25 7 26 8.6
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 16 7 2 7 23 24 -1 23 8.4
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 16 6 2 8 25 24 1 20 8.2
11 UNIONE FC UNIONE FC 16 5 3 8 26 33 -7 18 8.6
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  16 5 2 9 18 38 -20 17 8.6
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 16 2 5 9 19 33 -14 11 8.4
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 16 2 2 12 16 47 -31 8 8.4
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 15 2 2 11 11 42 -31 8 8.1
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 16 0 1 15 11 62 -51 1 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 5 4 0 14 0 14 19 6 4 2 0 14 3 11 14 15 9 6 0 28 3 25 33
2 KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 5 0 7 2 5 17 7 4 2 1 5 6 -1 14 16 8 7 1 12 8 4 31
3 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 3 0 9 1 8 15 9 3 4 2 7 4 3 13 16 7 7 2 16 5 11 28
4 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 3 4 0 11 3 8 13 9 5 3 1 8 3 5 14 16 8 7 1 19 6 13 27
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 2 1 11 5 6 17 8 2 4 2 6 5 1 10 16 7 6 3 17 10 7 27
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 8 1 2 5 3 10 -7 5 8 5 3 0 9 0 9 18 16 6 5 5 12 10 2 23
7 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 6 3 2 1 5 1 4 11 10 3 2 5 7 9 -2 11 16 6 4 6 12 10 2 22
8 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 5 2 2 11 5 6 17 7 1 2 4 5 10 -5 5 16 6 4 6 16 15 1 22
9 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 4 2 2 8 4 4 14 8 0 7 1 3 4 -1 7 16 4 9 3 11 8 3 21
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 7 2 2 3 4 7 -3 8 9 2 5 2 7 7 0 11 16 4 7 5 11 14 -3 19
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 0 5 3 0 9 -9 5 8 4 2 2 9 7 2 14 16 4 7 5 9 16 -7 19
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 4 3 7 5 2 10 7 1 3 3 3 5 -2 6 16 3 7 6 10 10 0 16
13 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 8 2 2 4 6 13 -7 8 8 1 2 5 1 9 -8 5 16 3 4 9 7 22 -15 13
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 1 4 4 3 11 -8 7 7 1 1 5 1 8 -7 4 16 2 5 9 4 19 -15 11
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 0 4 3 1 5 -4 4 8 1 2 5 2 15 -13 5 15 1 6 8 3 20 -17 9
16 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 1 6 2 8 -6 4 8 0 4 4 2 7 -5 4 16 1 5 10 4 15 -11 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 8 1 0 28 0 28 25 6 4 2 0 28 6 22 14 15 12 3 0 56 6 50 39
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 7 0 0 23 4 19 21 9 5 3 1 16 9 7 18 16 12 3 1 39 13 26 39
3 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 7 1 1 24 8 16 22 7 3 1 3 9 9 0 10 16 10 2 4 33 17 16 32
4 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 5 1 1 25 10 15 16 9 6 1 2 24 10 14 15 16 11 2 3 49 20 29 31
5 KÖZTERÜLET SK REAC 9 6 1 2 23 7 16 19 7 3 2 2 11 13 -2 11 16 9 3 4 34 20 14 30
6 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 1 2 22 12 10 16 8 3 2 3 17 14 3 11 16 8 3 5 39 26 13 27
7 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 6 4 0 2 9 7 2 12 10 4 2 4 17 20 -3 14 16 8 2 6 26 27 -1 26
8 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 3 4 1 22 14 8 13 8 4 1 3 10 11 -1 13 16 7 5 4 32 25 7 26
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 7 3 1 3 10 10 0 10 9 4 1 4 13 14 -1 13 16 7 2 7 23 24 -1 23
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 8 0 2 6 3 18 -15 2 8 6 0 2 22 6 16 18 16 6 2 8 25 24 1 20
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 3 2 4 16 16 0 11 7 2 1 4 10 17 -7 7 16 5 3 8 26 33 -7 18
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 0 2 6 2 24 -22 2 8 5 0 3 16 14 2 15 16 5 2 9 18 38 -20 17
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 2 5 10 15 -5 5 8 1 3 4 9 18 -9 6 16 2 5 9 19 33 -14 11
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 1 1 7 9 26 -17 4 7 1 1 5 7 21 -14 4 16 2 2 12 16 47 -31 8
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 1 1 5 3 13 -10 4 8 1 1 6 8 29 -21 4 15 2 2 11 11 42 -31 8
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 8 0 1 7 7 37 -30 1 8 0 0 8 4 25 -21 0 16 0 1 15 11 62 -51 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1-1 - 2-5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 02 - 32 - 02 - 0--0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1--0 - 0-4 - 12 - 3--1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 40 - 21 - 11 - 2--
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 0-4 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-0 - 1---0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 1--3 - 32 - 2-5 - 2-
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-2 - 0--0 - 50 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7-1 - 12 - 4-2 - 7--0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2---9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 02 - 1----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
2 - 42 - 12 - 20 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 70 - 7--0 - 21 - 1-0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

UNIONE FC

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC II.
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 09. 07. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 14. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KÖZTERÜLET SK
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2019. 11. 06. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
UNIONE FC
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
2019. 10. 05. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 10. 19. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
UNIONE FC
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 26. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
UNIONE FC
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BUDAFOKI MTE II.
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 11. 16. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
UNIONE FC
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 02. 29. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
UNIONE FC
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 03. 07. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
UNIONE FC

ASR GÁZGYÁR

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
ASR GÁZGYÁR
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple