Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 19. forduló

2020.03.14 - 11:00

Budapest, A.S.R. Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
AGÓCS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS MÁTÉ, RESZLER CSABA
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
90'
45'

Gólok

BALLÓ HAROLD NORBERT

38'

1 - 0

 

 

1 - 1

84'

PÓSA DÁNIEL
SERGŐ MÁRTON

92'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 17 14 3 0 61 7 54 45 8.7
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 14 3 2 47 18 29 45 9.6
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 19 13 2 4 53 22 31 37 8.2 (-4 pont)
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 18 11 3 4 39 19 20 36 8.7
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 11 3 5 43 26 17 36 9.2
6 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  19 10 2 7 32 30 2 32 8.3
7 REAC REAC 18 9 4 5 36 23 13 31 8.1
8 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 19 8 6 5 38 27 11 30 9
9 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 18 9 2 7 28 25 3 29 9
10 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 19 7 2 10 28 29 -1 23 8.1
11 UNIONE FC UNIONE FC 18 5 3 10 26 38 -12 18 8.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  19 5 3 11 20 46 -26 18 8.1
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 17 3 5 9 21 34 -13 14 8.2
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 19 3 2 14 18 54 -36 11 8.6
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 18 2 2 14 11 46 -35 8 7.9
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 18 0 1 17 12 69 -57 1 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 11 6 5 0 16 0 16 23 6 4 2 0 14 3 11 14 17 10 7 0 30 3 27 37
2 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 9 5 4 0 13 3 10 19 10 5 4 1 8 3 5 15 19 10 8 1 21 6 15 34
3 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 9 4 4 1 9 2 7 16 10 4 4 2 8 4 4 16 19 8 8 3 17 6 11 32
4 KÖZTERÜLET SK REAC 10 4 6 0 8 3 5 18 8 4 2 2 5 7 -2 14 18 8 8 2 13 10 3 32
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 10 5 4 1 11 5 6 19 9 2 5 2 6 5 1 11 19 7 9 3 17 10 7 30
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 9 2 2 5 4 10 -6 8 10 5 4 1 9 2 7 19 19 7 6 6 13 12 1 27
7 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 7 3 3 1 5 1 4 12 12 4 2 6 8 10 -2 14 19 7 5 7 13 11 2 26
8 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 10 5 3 2 9 4 5 18 9 0 8 1 3 4 -1 8 19 5 11 3 12 8 4 26
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 9 3 3 3 7 8 -1 12 9 2 5 2 7 7 0 11 18 5 8 5 14 15 -1 23
10 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 5 2 2 11 5 6 17 9 1 2 6 5 13 -8 5 18 6 4 8 16 18 -2 22
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 0 5 4 0 10 -10 5 10 4 4 2 9 7 2 16 19 4 9 6 9 17 -8 21
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 4 3 7 5 2 10 9 2 4 3 5 6 -1 10 18 4 8 6 12 11 1 20
13 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 8 2 2 4 6 13 -7 8 10 1 3 6 2 11 -9 6 18 3 5 10 8 24 -16 14
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 11 1 5 5 3 12 -9 8 8 1 1 6 1 9 -8 4 19 2 6 11 4 21 -17 12
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 0 5 3 1 5 -4 5 10 1 4 5 2 15 -13 7 18 1 9 8 3 20 -17 12
16 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 9 2 1 6 3 8 -5 7 8 0 4 4 2 7 -5 4 17 2 5 10 5 15 -10 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 11 10 1 0 33 1 32 31 6 4 2 0 28 6 22 14 17 14 3 0 61 7 54 45
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 9 8 0 1 25 8 17 24 10 6 3 1 22 10 12 21 19 14 3 2 47 18 29 45
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 9 7 1 1 28 10 18 22 10 6 1 3 25 12 13 15 19 13 2 4 53 22 31 37
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 9 7 1 1 24 8 16 22 9 4 2 3 15 11 4 14 18 11 3 4 39 19 20 36
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 10 7 1 2 24 12 12 22 9 4 2 3 19 14 5 14 19 11 3 5 43 26 17 36
6 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 7 5 0 2 10 7 3 15 12 5 2 5 22 23 -1 17 19 10 2 7 32 30 2 32
7 KÖZTERÜLET SK REAC 10 6 2 2 25 9 16 20 8 3 2 3 11 14 -3 11 18 9 4 5 36 23 13 31
8 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 10 4 5 1 28 15 13 17 9 4 1 4 10 12 -2 13 19 8 6 5 38 27 11 30
9 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 9 5 1 3 15 11 4 16 9 4 1 4 13 14 -1 13 18 9 2 7 28 25 3 29
10 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 9 1 2 6 6 19 -13 5 10 6 0 4 22 10 12 18 19 7 2 10 28 29 -1 23
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 9 3 2 4 16 16 0 11 9 2 1 6 10 22 -12 7 18 5 3 10 26 38 -12 18
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 0 2 7 3 30 -27 2 10 5 1 4 17 16 1 16 19 5 3 11 20 46 -26 18
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 9 2 2 5 12 16 -4 8 8 1 3 4 9 18 -9 6 17 3 5 9 21 34 -13 14
14 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 11 2 1 8 10 30 -20 7 8 1 1 6 8 24 -16 4 19 3 2 14 18 54 -36 11
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 8 1 1 6 3 15 -12 4 10 1 1 8 8 31 -23 4 18 2 2 14 11 46 -35 8
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 8 0 1 7 7 37 -30 1 10 0 0 10 5 32 -27 0 18 0 1 17 12 69 -57 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1-1 - 2-5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 02 - 32 - 02 - 02 - 1-0 - 21 - 3-3 - 0-
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1--0 - 0-4 - 12 - 3-2 - 11 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 13 - 1-0 - 40 - 21 - 11 - 2--
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0-3 - 02 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 02 - 14 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 00 - 20 - 1---0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1-1 - 0--6 - 12 - 0-1 - 43 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 15 - 0-3 - 32 - 2-5 - 21 - 1
IKARUS BSE
0 - 4-1 - 21 - 32 - 21 - 01 - 2-2 - 0--0 - 50 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7-1 - 12 - 4-2 - 7--0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2-1 - 0-9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 01 - 0
REAC
2 - 2-2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 31 - 0-2 - 02 - 1----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 21 - 05 - 02 - 0-
UNIONE FC
2 - 42 - 12 - 20 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 70 - 7-1 - 60 - 21 - 1-0 - 0-0 - 21 - 2-

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 17. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
ASR GÁZGYÁR
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 08. 31. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 09. 25. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 09. 28. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 12. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC II.
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 10. 18. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 10. 26. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BVSC-ZUGLÓ
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
2019. 11. 02. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
2019. 11. 16. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ASR GÁZGYÁR
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2019. 11. 23. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
Fővárosi Vízművek SK
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 02. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Goldball Park
2020. 06. 30.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEP-GÓL FC
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 06. 30.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
2020. 06. 30.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
IKARUS BSE
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 06. 30.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
06. 30.
ASR GÁZGYÁR
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 06. 30.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
06. 30.
CSEPEL FC
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 06. 30.
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
06. 30.
ASR GÁZGYÁR

TESTVÉRISÉG SE

2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 08. 17. 11:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEPEL FC
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 08. 31. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
Fővárosi Vízművek SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 09. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KÖZTERÜLET SK
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 28. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
2019. 10. 04. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 11. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 10. 25. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 11. 02. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2019. 11. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
2019. 11. 15. 19:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG SE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
2019. 11. 23. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG SE
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 02. 21. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
2020. 03. 01. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TESTVÉRISÉG SE
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 03. 08. 16:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
Fővárosi Vízművek SK
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 03. 14. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
43. SZ. ÉPÍTŐK
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SK
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
UNIONE FC
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BUDAFOKI MTE II.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
06. 30.
TESTVÉRISÉG SE
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
ÚJPEST FC II.
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
REAC
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
06. 30.
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple