Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 1. forduló

2020.08.22 - 17:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DARÓK ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIKTOR FERENC PÉTER, DAJKÓ TAMÁS
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
90'
45'

Gólok

GÁSPÁR MILÁN

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

44'

FÜGEDI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Egerszalók SE Egerszalók SE 1 1 0 0 5 1 4 3 12
2 Marshall-ASE Marshall-ASE 1 1 0 0 4 0 4 3 14
3 Pétervására SE Pétervására SE 1 1 0 0 4 0 4 3 13
4 Heréd LC Heréd LC 1 1 0 0 3 2 1 3 10
5 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 1 1 0 0 2 1 1 3 11
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 2 2 0 1 7
7 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 1 0 1 0 2 2 0 1 6
8 Eger SE II. Eger SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 1 0 0 1 2 3 -1 0 4
11 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
12 Maklári SE Maklári SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1
13 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 1 0 0 1 0 4 -4 0 3
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Heréd LC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 Felsőtárkány SC Eger SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 Felsőtárkány SC Pétervására SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Felsőtárkány SC Maklári SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
2 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
3 Felsőtárkány SC Pétervására SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 Felsőtárkány SC Heréd LC 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 Felsőtárkány SC Eger SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Felsőtárkány SC Maklári SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
Marshall-ASE
-------------
Bélkő SE - Bélapát
-------------
Besenyőtelek SC-Erőss Út
----2 - 2--------
Eger SE II.
------1 - 1------
Egerszalók SE
-----------5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
-------------
Felsőtárkány SC
0 - 4------------
Füzesabonyi SC
-------------
Gyöngyöshalász SE
---------1 - 2---
Heréd LC
----------3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
-------------
Lőrinci VSC
-------------
Maklári SE
-------------
Pétervására SE
-4 - 0-----------

Meccsek

Eger SE II.

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Eger SE II.
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Eger SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Eger SE II.
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Egerszalók SE
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Eger SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Pétervására SE
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Eger SE II.
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Maklári SE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 13. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Bélkő SE - Bélapát
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Felsőtárkány SC
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Eger SE II.
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Heréd LC
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Eger SE II.
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Lőrinci VSC
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Eger SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Eger SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös

Füzesabonyi SC

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Heréd LC
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Lőrinci VSC
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Füzesabonyi SC
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Egerszalók SE
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Füzesabonyi SC
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Maklári SE
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Bélkő SE - Bélapát
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->