Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 3. forduló

2020.09.05 - 19:30

Egerszalók, Egerszalók SE Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
PÁDÁR SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FORGÓ ZSOLT, MOTSIDLOVSZKY ATTILA
Egerszalók SE
Hevestherm-Hevesi LSC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

BORICS LEVENTE

 

0 - 2

92'

DALNOKI GÁBOR
SZABÓ VIKTOR

94'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 2 1 0 8 3 5 7 10.7
2 Marshall-ASE Marshall-ASE 3 2 1 0 6 1 5 7 8
3 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 3 2 0 1 8 5 3 6 11
4 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 3 2 0 1 4 4 0 6 9.7
5 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 3 1 2 0 5 3 2 5 8
6 Egerszalók SE Egerszalók SE 3 1 1 1 6 3 3 4 4.7
7 Heréd LC Heréd LC 3 1 1 1 5 5 0 4 6.7
8 Maklári SE Maklári SE 3 1 1 1 4 6 -2 4 7.3
9 Pétervására SE Pétervására SE 3 1 0 2 4 3 1 3 7
10 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 3 1 0 2 4 6 -2 3 6.3
11 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 3 1 0 2 2 6 -4 3 3.7
12 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 0 2 1 3 4 -1 2 7.3
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 3 0 2 1 2 6 -4 2 9
14 Eger SE II. Eger SE II. 3 0 1 2 2 8 -6 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Marshall-ASE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 4 1 3 6 3 2 1 0 4 1 3 7
2 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 4 1 3 6
3 Eger SE II. Maklári SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
4 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 0 2 5
5 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5
6 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
7 Eger SE II. Egerszalók SE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
8 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
9 Eger SE II. Felsőtárkány SC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 1 2 -1 4
10 Eger SE II. Heréd LC 2 1 0 1 4 2 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 4 3 1 3
11 Eger SE II. Lőrinci VSC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 1 5 -4 3
12 Eger SE II. Eger SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 Eger SE II. Pétervására SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
14 Eger SE II. Füzesabonyi SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 1 0 8 3 5 7
2 Eger SE II. Marshall-ASE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 6 1 5 6 3 2 1 0 6 1 5 7
3 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 2 0 1 8 5 3 6
4 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 4 2 2 6 3 2 0 1 4 4 0 6
5 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4 3 1 2 0 5 3 2 5
6 Eger SE II. Egerszalók SE 2 1 0 1 6 3 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 6 3 3 4
7 Eger SE II. Heréd LC 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
8 Eger SE II. Maklári SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 1 1 4 6 -2 4
9 Eger SE II. Pétervására SE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 4 3 1 3
10 Eger SE II. Lőrinci VSC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 3 6 -3 0 3 1 0 2 4 6 -2 3
11 Eger SE II. Felsőtárkány SC 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 2 6 -4 3
12 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
13 Eger SE II. Füzesabonyi SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 2 6 -4 2
14 Eger SE II. Eger SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 1 2 2 8 -6 1
 
Marshall-ASE
---0 - 0---------
Bélkő SE - Bélapát
--5 - 0-------3 - 1--
Besenyőtelek SC-Erőss Út
--2 - 1-2 - 2--------
Eger SE II.
------1 - 1------
Egerszalók SE
---------1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
-------1 - 1-----
Felsőtárkány SC
0 - 4----0 - 2-------
Füzesabonyi SC
--0 - 4----------
Gyöngyöshalász SE
-------1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2---------3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
------0 - 2------
Lőrinci VSC
------------1 - 0
Maklári SE
---------1 - 1---
Pétervására SE
-4 - 0----------0 - 2

Meccsek

Egerszalók SE

2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Maklári SE
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Egerszalók SE
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Egerszalók SE
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Egerszalók SE
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Egerszalók SE
2020. 10. 17. 17:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 17. 17:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Egerszalók SE
Felsőtárkány SC
2020. 10. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Egerszalók SE
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Pétervására SE
2021. 05. 05. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 05. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Egerszalók SE
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Egerszalók SE
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Marshall-ASE
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Egerszalók SE
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Egerszalók SE
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Eger SE II.
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Egerszalók SE
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 01. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Egerszalók SE
2021. 05. 08. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Egerszalók SE
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Heréd LC
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Egerszalók SE
2021. 05. 29. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Lőrinci VSC

Hevestherm-Hevesi LSC

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Lőrinci VSC
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Hevestherm-Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Egerszalók SE
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Pétervására SE
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Maklári SE
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Eger SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hevestherm-Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->