Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 5. forduló

2020.09.19 - 16:00

Pétervására, Pétervására Bocsi Attila Sporttelep (Bocsi Attila Sporttelep)

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
NÉMETH SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH MÁRK, JUHÁSZ SÁMUEL
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

BESENYEI FERENC

 

0 - 2

58'

BORICS LEVENTE

 

0 - 3

62'

BORICS LEVENTE

 

0 - 4

82'

SÁRÁNDI GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 5 3 2 0 9 5 4 11 8.8
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 3 1 1 14 7 7 10 8.2
3 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 3 0 2 12 10 2 9 7.6
4 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 5 3 0 2 9 7 2 9 10.4
5 Marshall-ASE Marshall-ASE 5 2 2 1 8 4 4 8 9.2
6 Heréd LC Heréd LC 5 2 1 2 10 9 1 7 5
7 Maklári SE Maklári SE 5 2 1 2 8 9 -1 7 8
8 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 5 2 1 2 7 8 -1 7 6.2
9 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 5 2 1 2 6 8 -2 7 6.6
10 Pétervására SE Pétervására SE 5 2 0 3 6 8 -2 6 5.4
11 Eger SE II. Eger SE II. 5 1 2 2 6 9 -3 5 8
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 5 1 2 2 7 11 -4 5 9.8
13 Egerszalók SE Egerszalók SE 5 1 1 3 8 8 0 4 5.8
14 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 5 0 2 3 4 11 -7 2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gyöngyöshalász SE Energia SC Gyöngyös 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 4 0 4 11
2 Gyöngyöshalász SE Maklári SE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 4 2 2 6 5 3 1 1 5 2 3 10
3 Gyöngyöshalász SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 2 0 0 5 0 5 6 5 3 0 2 7 3 4 9
4 Gyöngyöshalász SE Marshall-ASE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 5 2 3 7 5 2 2 1 5 4 1 8
5 Gyöngyöshalász SE Bélkő SE - Bélapát 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
6 Gyöngyöshalász SE Hevestherm-Hevesi LSC 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 2 1 1 8
7 Gyöngyöshalász SE Füzesabonyi SC 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 3 2 1 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 Gyöngyöshalász SE Eger SE II. 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6
9 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 3 1 1 2 -1 6
10 Gyöngyöshalász SE Lőrinci VSC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 6 -4 5
11 Gyöngyöshalász SE Heréd LC 3 1 0 2 4 4 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
12 Gyöngyöshalász SE Pétervására SE 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 1 3 2 3 -1 4
13 Gyöngyöshalász SE Egerszalók SE 3 1 0 2 2 4 -2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 5 -3 4
14 Gyöngyöshalász SE Felsőtárkány SC 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 1 3 1 4 -3 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gyöngyöshalász SE Energia SC Gyöngyös 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 7 4 3 7 5 3 2 0 9 5 4 11
2 Gyöngyöshalász SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 1 1 6 6 0 4 2 2 0 0 8 1 7 6 5 3 1 1 14 7 7 10
3 Gyöngyöshalász SE Bélkő SE - Bélapát 3 2 0 1 9 4 5 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 3 0 2 12 10 2 9
4 Gyöngyöshalász SE Hevestherm-Hevesi LSC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 3 0 0 8 2 6 9 5 3 0 2 9 7 2 9
5 Gyöngyöshalász SE Marshall-ASE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 2 1 0 7 2 5 7 5 2 2 1 8 4 4 8
6 Gyöngyöshalász SE Heréd LC 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 1 2 10 9 1 7
7 Gyöngyöshalász SE Maklári SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 6 6 0 6 5 2 1 2 8 9 -1 7
8 Gyöngyöshalász SE Lőrinci VSC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 0 2 5 7 -2 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
9 Gyöngyöshalász SE Felsőtárkány SC 3 0 1 2 1 7 -6 1 2 2 0 0 5 1 4 6 5 2 1 2 6 8 -2 7
10 Gyöngyöshalász SE Pétervására SE 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 0 3 6 8 -2 6
11 Gyöngyöshalász SE Eger SE II. 2 1 1 0 4 1 3 4 3 0 1 2 2 8 -6 1 5 1 2 2 6 9 -3 5
12 Gyöngyöshalász SE Füzesabonyi SC 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 2 0 6 4 2 5 5 1 2 2 7 11 -4 5
13 Gyöngyöshalász SE Egerszalók SE 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 8 8 0 4
14 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 0 1 2 3 7 -4 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 0 2 3 4 11 -7 2
 
Marshall-ASE
---0 - 0--------1 - 2
Bélkő SE - Bélapát
--5 - 0-------3 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 2--------
Eger SE II.
------1 - 13 - 0-----
Egerszalók SE
------2 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
----1 - 0--1 - 1-----
Felsőtárkány SC
0 - 4--1 - 1-0 - 2-------
Füzesabonyi SC
--0 - 4---1 - 3------
Gyöngyöshalász SE
--1 - 4----1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2----2 - 3----3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
------0 - 2--1 - 3---
Lőrinci VSC
1 - 1-----------1 - 0
Maklári SE
---------1 - 1-1 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0--------0 - 4-0 - 2

Meccsek

Pétervására SE

2020. 08. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Pétervására SE
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Maklári SE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Pétervására SE
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Pétervására SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Felsőtárkány SC
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Pétervására SE
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Heréd LC
2021. 03. 06. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 03. 06. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Pétervására SE
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Pétervására SE
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Pétervására SE
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Eger SE II.
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Pétervására SE
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Egerszalók SE
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Pétervására SE

Hevestherm-Hevesi LSC

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Lőrinci VSC
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Hevestherm-Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Egerszalók SE
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Pétervására SE
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Maklári SE
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Eger SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hevestherm-Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->