Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 5. forduló

2021.04.21 - 17:00

Gyöngyöshalász, Gyöngyöshalász Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VARGA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ÁDÁM, KLENOVICS PATRIK
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

38'

PENTI PÉTER

 

0 - 2

41'

PÁLFALVI ANDRÁS ISTVÁN

 

0 - 3

62'

PENTI PÉTER
LUDÁNYI NÁNDOR

78'

1 - 3

 

 

1 - 4

86'

BAJI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 5 3 2 0 9 5 4 11 8.8
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 3 1 1 14 7 7 10 8.2
3 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 3 0 2 12 10 2 9 7.6
4 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 5 3 0 2 9 7 2 9 10.4
5 Marshall-ASE Marshall-ASE 5 2 2 1 8 4 4 8 9.2
6 Heréd LC Heréd LC 5 2 1 2 10 9 1 7 5
7 Maklári SE Maklári SE 5 2 1 2 8 9 -1 7 8
8 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 5 2 1 2 7 8 -1 7 6.2
9 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 5 2 1 2 6 8 -2 7 6.6
10 Pétervására SE Pétervására SE 5 2 0 3 6 8 -2 6 5.4
11 Eger SE II. Eger SE II. 5 1 2 2 6 9 -3 5 8
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 5 1 2 2 7 11 -4 5 9.8
13 Egerszalók SE Egerszalók SE 5 1 1 3 8 8 0 4 5.8
14 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 5 0 2 3 4 11 -7 2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gyöngyöshalász SE Energia SC Gyöngyös 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 4 0 4 11
2 Gyöngyöshalász SE Maklári SE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 4 2 2 6 5 3 1 1 5 2 3 10
3 Gyöngyöshalász SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 2 0 0 5 0 5 6 5 3 0 2 7 3 4 9
4 Gyöngyöshalász SE Marshall-ASE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 5 2 3 7 5 2 2 1 5 4 1 8
5 Gyöngyöshalász SE Bélkő SE - Bélapát 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
6 Gyöngyöshalász SE Hevestherm-Hevesi LSC 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 2 1 1 8
7 Gyöngyöshalász SE Füzesabonyi SC 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 3 2 1 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 Gyöngyöshalász SE Eger SE II. 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6
9 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 3 1 1 2 -1 6
10 Gyöngyöshalász SE Lőrinci VSC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 6 -4 5
11 Gyöngyöshalász SE Heréd LC 3 1 0 2 4 4 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
12 Gyöngyöshalász SE Pétervására SE 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 1 3 2 3 -1 4
13 Gyöngyöshalász SE Egerszalók SE 3 1 0 2 2 4 -2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 5 -3 4
14 Gyöngyöshalász SE Felsőtárkány SC 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 1 3 1 4 -3 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gyöngyöshalász SE Energia SC Gyöngyös 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 7 4 3 7 5 3 2 0 9 5 4 11
2 Gyöngyöshalász SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 1 1 6 6 0 4 2 2 0 0 8 1 7 6 5 3 1 1 14 7 7 10
3 Gyöngyöshalász SE Bélkő SE - Bélapát 3 2 0 1 9 4 5 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 3 0 2 12 10 2 9
4 Gyöngyöshalász SE Hevestherm-Hevesi LSC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 3 0 0 8 2 6 9 5 3 0 2 9 7 2 9
5 Gyöngyöshalász SE Marshall-ASE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 2 1 0 7 2 5 7 5 2 2 1 8 4 4 8
6 Gyöngyöshalász SE Heréd LC 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 1 2 10 9 1 7
7 Gyöngyöshalász SE Maklári SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 6 6 0 6 5 2 1 2 8 9 -1 7
8 Gyöngyöshalász SE Lőrinci VSC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 0 2 5 7 -2 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
9 Gyöngyöshalász SE Felsőtárkány SC 3 0 1 2 1 7 -6 1 2 2 0 0 5 1 4 6 5 2 1 2 6 8 -2 7
10 Gyöngyöshalász SE Pétervására SE 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 0 3 6 8 -2 6
11 Gyöngyöshalász SE Eger SE II. 2 1 1 0 4 1 3 4 3 0 1 2 2 8 -6 1 5 1 2 2 6 9 -3 5
12 Gyöngyöshalász SE Füzesabonyi SC 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 2 0 6 4 2 5 5 1 2 2 7 11 -4 5
13 Gyöngyöshalász SE Egerszalók SE 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 8 8 0 4
14 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 0 1 2 3 7 -4 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 0 2 3 4 11 -7 2
 
Marshall-ASE
---0 - 0--------1 - 2
Bélkő SE - Bélapát
--5 - 0-------3 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 2--------
Eger SE II.
------1 - 13 - 0-----
Egerszalók SE
------2 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
----1 - 0--1 - 1-----
Felsőtárkány SC
0 - 4--1 - 1-0 - 2-------
Füzesabonyi SC
--0 - 4---1 - 3------
Gyöngyöshalász SE
--1 - 4----1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2----2 - 3----3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
------0 - 2--1 - 3---
Lőrinci VSC
1 - 1-----------1 - 0
Maklári SE
---------1 - 1-1 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0--------0 - 4-0 - 2

Meccsek

Gyöngyöshalász SE

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Egerszalók SE
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Gyöngyöshalász SE
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Maklári SE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Felsőtárkány SC
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Eger SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Heréd LC
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Pétervására SE
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Lőrinci VSC
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Hevestherm-Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 28. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 03. 28. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Egerszalók SE
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklári SE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hevestherm-Hevesi LSC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->