Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 5. forduló

2021.04.13 - 18:00

Selyp, Lőrinci Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
HARNOS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS NORBERT, MÁJER KONRÁD
Lőrinci VSC
Marshall-ASE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

DANÓ ZSOLT
ÁGÓI ZOLTÁN

37'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 5 3 2 0 9 5 4 11 8.8
2 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 3 1 1 14 7 7 10 8.2
3 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 5 3 0 2 12 10 2 9 7.6
4 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 5 3 0 2 9 7 2 9 10.4
5 Marshall-ASE Marshall-ASE 5 2 2 1 8 4 4 8 9.2
6 Heréd LC Heréd LC 5 2 1 2 10 9 1 7 5
7 Maklári SE Maklári SE 5 2 1 2 8 9 -1 7 8
8 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 5 2 1 2 7 8 -1 7 6.2
9 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 5 2 1 2 6 8 -2 7 6.6
10 Pétervására SE Pétervására SE 5 2 0 3 6 8 -2 6 5.4
11 Eger SE II. Eger SE II. 5 1 2 2 6 9 -3 5 8
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 5 1 2 2 7 11 -4 5 9.8
13 Egerszalók SE Egerszalók SE 5 1 1 3 8 8 0 4 5.8
14 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 5 0 2 3 4 11 -7 2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gyöngyöshalász SE Energia SC Gyöngyös 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 3 0 3 7 5 3 2 0 4 0 4 11
2 Gyöngyöshalász SE Maklári SE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 4 2 2 6 5 3 1 1 5 2 3 10
3 Gyöngyöshalász SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 2 0 0 5 0 5 6 5 3 0 2 7 3 4 9
4 Gyöngyöshalász SE Marshall-ASE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 5 2 3 7 5 2 2 1 5 4 1 8
5 Gyöngyöshalász SE Bélkő SE - Bélapát 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
6 Gyöngyöshalász SE Hevestherm-Hevesi LSC 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 2 1 1 8
7 Gyöngyöshalász SE Füzesabonyi SC 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 3 2 1 4 5 2 1 2 4 5 -1 7
8 Gyöngyöshalász SE Eger SE II. 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6
9 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 3 1 1 2 -1 6
10 Gyöngyöshalász SE Lőrinci VSC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 6 -4 5
11 Gyöngyöshalász SE Heréd LC 3 1 0 2 4 4 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
12 Gyöngyöshalász SE Pétervására SE 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 1 1 3 5 1 1 3 2 3 -1 4
13 Gyöngyöshalász SE Egerszalók SE 3 1 0 2 2 4 -2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 5 -3 4
14 Gyöngyöshalász SE Felsőtárkány SC 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 1 3 1 4 -3 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Gyöngyöshalász SE Energia SC Gyöngyös 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 7 4 3 7 5 3 2 0 9 5 4 11
2 Gyöngyöshalász SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 3 1 1 1 6 6 0 4 2 2 0 0 8 1 7 6 5 3 1 1 14 7 7 10
3 Gyöngyöshalász SE Bélkő SE - Bélapát 3 2 0 1 9 4 5 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 3 0 2 12 10 2 9
4 Gyöngyöshalász SE Hevestherm-Hevesi LSC 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 3 0 0 8 2 6 9 5 3 0 2 9 7 2 9
5 Gyöngyöshalász SE Marshall-ASE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 2 1 0 7 2 5 7 5 2 2 1 8 4 4 8
6 Gyöngyöshalász SE Heréd LC 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 1 2 10 9 1 7
7 Gyöngyöshalász SE Maklári SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 6 6 0 6 5 2 1 2 8 9 -1 7
8 Gyöngyöshalász SE Lőrinci VSC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 0 2 5 7 -2 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
9 Gyöngyöshalász SE Felsőtárkány SC 3 0 1 2 1 7 -6 1 2 2 0 0 5 1 4 6 5 2 1 2 6 8 -2 7
10 Gyöngyöshalász SE Pétervására SE 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 5 2 0 3 6 8 -2 6
11 Gyöngyöshalász SE Eger SE II. 2 1 1 0 4 1 3 4 3 0 1 2 2 8 -6 1 5 1 2 2 6 9 -3 5
12 Gyöngyöshalász SE Füzesabonyi SC 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 2 0 6 4 2 5 5 1 2 2 7 11 -4 5
13 Gyöngyöshalász SE Egerszalók SE 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 8 8 0 4
14 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 3 0 1 2 3 7 -4 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 0 2 3 4 11 -7 2
 
Marshall-ASE
---0 - 0--------1 - 2
Bélkő SE - Bélapát
--5 - 0-------3 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 2--------
Eger SE II.
------1 - 13 - 0-----
Egerszalók SE
------2 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
----1 - 0--1 - 1-----
Felsőtárkány SC
0 - 4--1 - 1-0 - 2-------
Füzesabonyi SC
--0 - 4---1 - 3------
Gyöngyöshalász SE
--1 - 4----1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2----2 - 3----3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
------0 - 2--1 - 3---
Lőrinci VSC
1 - 1-----------1 - 0
Maklári SE
---------1 - 1-1 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0--------0 - 4-0 - 2

Meccsek

Lőrinci VSC

2020. 08. 23. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Lőrinci VSC
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Pétervására SE
2020. 09. 05. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Lőrinci VSC
2020. 09. 12. 18:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 09. 12. 18:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Lőrinci VSC
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Marshall-ASE
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Lőrinci VSC
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Lőrinci VSC
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Eger SE II.
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Lőrinci VSC
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Gyöngyöshalász SE
2020. 11. 07. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2021. 05. 05. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 05. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Egerszalók SE
2021. 03. 06. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 06. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Lőrinci VSC
2021. 03. 20. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 20. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Bélkő SE - Bélapát
2021. 03. 27. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 27. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Maklári SE
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Lőrinci VSC
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Füzesabonyi SC
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Lőrinci VSC
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 22. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Felsőtárkány SC
2021. 05. 29. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Lőrinci VSC

Marshall-ASE

2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall-ASE
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Egerszalók SE
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Marshall-ASE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Marshall-ASE
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Maklári SE
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall-ASE
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Marshall-ASE
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Heréd LC
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Lőrinci VSC
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Marshall-ASE
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->