Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 9. forduló

2020.10.17 - 17:30

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DAJKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LUCIÁN JÁNOS, KECSKÉS GÁBOR
Egerszalók SE
Felsőtárkány SC
90'
45'

Gólok

GALLIK GÁBOR ANDRÁS

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

57'

LAKATOS MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 9 6 3 0 14 6 8 21 6.9
2 Heréd LC Heréd LC 9 4 3 2 23 18 5 15 6.9
3 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 9 4 3 2 15 12 3 15 8.2
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 9 4 2 3 21 16 5 14 8.6
5 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 9 3 4 2 15 13 2 13 7.7
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 9 3 3 3 12 8 4 12 6.9
7 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 9 3 3 3 19 18 1 12 7.3
8 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 3 3 3 14 16 -2 12 7.7
9 Egerszalók SE Egerszalók SE 9 3 2 4 22 14 8 11 7.4
10 Maklári SE Maklári SE 9 3 2 4 10 12 -2 11 6.9
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 9 3 2 4 17 21 -4 11 7.8
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 9 3 2 4 16 20 -4 11 7.8
13 Pétervására SE Pétervására SE 9 3 0 6 11 17 -6 9 7.3
14 Eger SE II. Eger SE II. 9 1 2 6 9 27 -18 5 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 5 3 1 1 5 3 2 10 4 2 2 0 5 2 3 8 9 5 3 1 10 5 5 18
2 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 5 2 3 0 2 0 2 9 4 2 2 0 3 0 3 8 9 4 5 0 5 0 5 17
3 Eger SE II. Maklári SE 4 1 3 0 1 0 1 6 5 2 2 1 4 2 2 8 9 3 5 1 5 2 3 14
4 Eger SE II. Marshall-ASE 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 3 3 0 7 3 4 12 9 3 5 1 7 5 2 14
5 Eger SE II. Egerszalók SE 5 3 0 2 4 4 0 9 4 1 1 2 5 3 2 4 9 4 1 4 9 7 2 13
6 Eger SE II. Füzesabonyi SC 4 1 1 2 2 6 -4 4 5 2 2 1 6 2 4 8 9 3 3 3 8 8 0 12
7 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 4 0 3 1 1 2 -1 3 5 2 3 0 4 2 2 9 9 2 6 1 5 4 1 12
8 Eger SE II. Heréd LC 5 2 0 3 7 7 0 6 4 1 2 1 4 3 1 5 9 3 2 4 11 10 1 11
9 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 1 2 3 4 7 -3 5 3 2 0 1 5 1 4 6 9 3 2 4 9 8 1 11
10 Eger SE II. Lőrinci VSC 4 2 2 0 6 1 5 8 5 0 3 2 0 5 -5 3 9 2 5 2 6 6 0 11
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 5 1 2 2 4 5 -1 5 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 2 4 3 8 10 -2 10
12 Eger SE II. Felsőtárkány SC 5 0 2 3 2 7 -5 2 4 2 0 2 4 3 1 6 9 2 2 5 6 10 -4 8
13 Eger SE II. Pétervására SE 4 0 1 3 0 5 -5 1 5 2 1 2 3 2 1 7 9 2 2 5 3 7 -4 8
14 Eger SE II. Eger SE II. 4 0 2 2 1 6 -5 2 5 1 1 3 1 6 -5 4 9 1 3 5 2 12 -10 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 2 0 8 5 3 8 9 6 3 0 14 6 8 21
2 Eger SE II. Heréd LC 5 2 1 2 13 11 2 7 4 2 2 0 10 7 3 8 9 4 3 2 23 18 5 15
3 Eger SE II. Lőrinci VSC 4 2 2 0 7 5 2 8 5 2 1 2 8 7 1 7 9 4 3 2 15 12 3 15
4 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 2 2 13 12 1 8 3 2 0 1 8 4 4 6 9 4 2 3 21 16 5 14
5 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 4 0 2 2 3 7 -4 2 5 3 2 0 12 6 6 11 9 3 4 2 15 13 2 13
6 Eger SE II. Marshall-ASE 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 3 2 1 11 5 6 11 9 3 3 3 12 8 4 12
7 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 5 2 1 2 12 9 3 7 4 1 2 1 7 9 -2 5 9 3 3 3 19 18 1 12
8 Eger SE II. Felsőtárkány SC 5 0 2 3 4 11 -7 2 4 3 1 0 10 5 5 10 9 3 3 3 14 16 -2 12
9 Eger SE II. Egerszalók SE 5 2 1 2 12 8 4 7 4 1 1 2 10 6 4 4 9 3 2 4 22 14 8 11
10 Eger SE II. Maklári SE 4 0 2 2 3 5 -2 2 5 3 0 2 7 7 0 9 9 3 2 4 10 12 -2 11
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 5 2 1 2 12 9 3 7 4 1 1 2 5 12 -7 4 9 3 2 4 17 21 -4 11
12 Eger SE II. Füzesabonyi SC 4 0 0 4 4 14 -10 0 5 3 2 0 12 6 6 11 9 3 2 4 16 20 -4 11
13 Eger SE II. Pétervására SE 4 1 0 3 6 11 -5 3 5 2 0 3 5 6 -1 6 9 3 0 6 11 17 -6 9
14 Eger SE II. Eger SE II. 4 1 1 2 4 12 -8 4 5 0 1 4 5 15 -10 1 9 1 2 6 9 27 -18 5
 
Marshall-ASE
---0 - 0-------0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0------3 - 33 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 23 - 4--2 - 2---2 - 0
Eger SE II.
---0 - 8--1 - 13 - 0----0 - 3
Egerszalók SE
--3 - 0--1 - 12 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
1 - 0---1 - 0--1 - 1---1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 2-----
Füzesabonyi SC
--0 - 4---1 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 2--1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2--3 - 0-2 - 3--4 - 4-3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-----0 - 2--1 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1--4 - 3-1 - 1------1 - 0
Maklári SE
-------0 - 1-1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0-----2 - 5--0 - 4-0 - 2

Meccsek

Egerszalók SE

2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Maklári SE
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Egerszalók SE
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Egerszalók SE
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Egerszalók SE
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Egerszalók SE
2020. 10. 17. 17:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 17. 17:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Egerszalók SE
Felsőtárkány SC
2020. 10. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Egerszalók SE
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Pétervására SE
2021. 05. 05. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 05. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Egerszalók SE
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Egerszalók SE
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Marshall-ASE
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Egerszalók SE
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Egerszalók SE
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Eger SE II.
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Egerszalók SE
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 01. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Egerszalók SE
2021. 05. 08. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Egerszalók SE
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Heréd LC
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Egerszalók SE
2021. 05. 29. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Lőrinci VSC

Felsőtárkány SC

2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall-ASE
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Eger SE II.
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 10. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 17. 17:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 17. 17:30
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Egerszalók SE
Felsőtárkány SC
2020. 10. 24. 14:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Heréd LC
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Felsőtárkány SC
2020. 11. 07. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Lőrinci VSC
2021. 02. 27. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 02. 27. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Felsőtárkány SC
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Felsőtárkány SC
2021. 04. 24. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Felsőtárkány SC
2021. 05. 01. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Egerszalók SE
2021. 05. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Pétervására SE
2021. 05. 22. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Felsőtárkány SC
2021. 05. 29. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Maklári SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->