Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 9. forduló

2020.10.17 - 14:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep (Kömeli Károly Sporttelep)

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
SZOBOSZLAY PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZOBOCZKI CSABA, FERCSÁK ANDRÁS
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
90'
45'

Gólok

SÁNDOR BENCE

67'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 9 6 3 0 14 6 8 21 6.9
2 Heréd LC Heréd LC 9 4 3 2 23 18 5 15 6.9
3 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 9 4 3 2 15 12 3 15 8.2
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 9 4 2 3 21 16 5 14 8.6
5 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 9 3 4 2 15 13 2 13 7.7
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 9 3 3 3 12 8 4 12 6.9
7 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 9 3 3 3 19 18 1 12 7.3
8 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 3 3 3 14 16 -2 12 7.7
9 Egerszalók SE Egerszalók SE 9 3 2 4 22 14 8 11 7.4
10 Maklári SE Maklári SE 9 3 2 4 10 12 -2 11 6.9
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 9 3 2 4 17 21 -4 11 7.8
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 9 3 2 4 16 20 -4 11 7.8
13 Pétervására SE Pétervására SE 9 3 0 6 11 17 -6 9 7.3
14 Eger SE II. Eger SE II. 9 1 2 6 9 27 -18 5 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 5 3 1 1 5 3 2 10 4 2 2 0 5 2 3 8 9 5 3 1 10 5 5 18
2 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 5 2 3 0 2 0 2 9 4 2 2 0 3 0 3 8 9 4 5 0 5 0 5 17
3 Eger SE II. Maklári SE 4 1 3 0 1 0 1 6 5 2 2 1 4 2 2 8 9 3 5 1 5 2 3 14
4 Eger SE II. Marshall-ASE 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 3 3 0 7 3 4 12 9 3 5 1 7 5 2 14
5 Eger SE II. Egerszalók SE 5 3 0 2 4 4 0 9 4 1 1 2 5 3 2 4 9 4 1 4 9 7 2 13
6 Eger SE II. Füzesabonyi SC 4 1 1 2 2 6 -4 4 5 2 2 1 6 2 4 8 9 3 3 3 8 8 0 12
7 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 4 0 3 1 1 2 -1 3 5 2 3 0 4 2 2 9 9 2 6 1 5 4 1 12
8 Eger SE II. Heréd LC 5 2 0 3 7 7 0 6 4 1 2 1 4 3 1 5 9 3 2 4 11 10 1 11
9 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 1 2 3 4 7 -3 5 3 2 0 1 5 1 4 6 9 3 2 4 9 8 1 11
10 Eger SE II. Lőrinci VSC 4 2 2 0 6 1 5 8 5 0 3 2 0 5 -5 3 9 2 5 2 6 6 0 11
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 5 1 2 2 4 5 -1 5 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 2 4 3 8 10 -2 10
12 Eger SE II. Felsőtárkány SC 5 0 2 3 2 7 -5 2 4 2 0 2 4 3 1 6 9 2 2 5 6 10 -4 8
13 Eger SE II. Pétervására SE 4 0 1 3 0 5 -5 1 5 2 1 2 3 2 1 7 9 2 2 5 3 7 -4 8
14 Eger SE II. Eger SE II. 4 0 2 2 1 6 -5 2 5 1 1 3 1 6 -5 4 9 1 3 5 2 12 -10 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 2 0 8 5 3 8 9 6 3 0 14 6 8 21
2 Eger SE II. Heréd LC 5 2 1 2 13 11 2 7 4 2 2 0 10 7 3 8 9 4 3 2 23 18 5 15
3 Eger SE II. Lőrinci VSC 4 2 2 0 7 5 2 8 5 2 1 2 8 7 1 7 9 4 3 2 15 12 3 15
4 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 6 2 2 2 13 12 1 8 3 2 0 1 8 4 4 6 9 4 2 3 21 16 5 14
5 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 4 0 2 2 3 7 -4 2 5 3 2 0 12 6 6 11 9 3 4 2 15 13 2 13
6 Eger SE II. Marshall-ASE 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 3 2 1 11 5 6 11 9 3 3 3 12 8 4 12
7 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 5 2 1 2 12 9 3 7 4 1 2 1 7 9 -2 5 9 3 3 3 19 18 1 12
8 Eger SE II. Felsőtárkány SC 5 0 2 3 4 11 -7 2 4 3 1 0 10 5 5 10 9 3 3 3 14 16 -2 12
9 Eger SE II. Egerszalók SE 5 2 1 2 12 8 4 7 4 1 1 2 10 6 4 4 9 3 2 4 22 14 8 11
10 Eger SE II. Maklári SE 4 0 2 2 3 5 -2 2 5 3 0 2 7 7 0 9 9 3 2 4 10 12 -2 11
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 5 2 1 2 12 9 3 7 4 1 1 2 5 12 -7 4 9 3 2 4 17 21 -4 11
12 Eger SE II. Füzesabonyi SC 4 0 0 4 4 14 -10 0 5 3 2 0 12 6 6 11 9 3 2 4 16 20 -4 11
13 Eger SE II. Pétervására SE 4 1 0 3 6 11 -5 3 5 2 0 3 5 6 -1 6 9 3 0 6 11 17 -6 9
14 Eger SE II. Eger SE II. 4 1 1 2 4 12 -8 4 5 0 1 4 5 15 -10 1 9 1 2 6 9 27 -18 5
 
Marshall-ASE
---0 - 0-------0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0------3 - 33 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 23 - 4--2 - 2---2 - 0
Eger SE II.
---0 - 8--1 - 13 - 0----0 - 3
Egerszalók SE
--3 - 0--1 - 12 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
1 - 0---1 - 0--1 - 1---1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 2-----
Füzesabonyi SC
--0 - 4---1 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 2--1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2--3 - 0-2 - 3--4 - 4-3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-----0 - 2--1 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1--4 - 3-1 - 1------1 - 0
Maklári SE
-------0 - 1-1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0-----2 - 5--0 - 4-0 - 2

Meccsek

Energia SC Gyöngyös

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Egerszalók SE
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Heréd LC
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös

Marshall-ASE

2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall-ASE
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Egerszalók SE
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Marshall-ASE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Marshall-ASE
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Maklári SE
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall-ASE
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Marshall-ASE
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Heréd LC
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Lőrinci VSC
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Marshall-ASE
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->