Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 11. forduló

2020.10.31 - 14:00

Andornaktálya, Andornaktálya Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
PÁDÁR SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FORGÓ ZSOLT, JUHÁSZ SÁMUEL
Marshall-ASE
Eger SE II.
90'
45'

Gólok

HERMANN PÉTER

18'

1 - 0

 

RABI LÁSZLÓ

44'

2 - 0

 

ESZTERGOMI ÁDÁM

49'

3 - 0

 

DANÓ ZSOLT

87'

4 - 0

 

ESZTERGOMI ÁDÁM

89'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 11 8 3 0 20 8 12 27 7.4
2 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 11 5 4 2 18 14 4 19 8.2
3 Marshall-ASE Marshall-ASE 11 5 3 3 23 9 14 18 8.1
4 Heréd LC Heréd LC 11 5 3 3 26 20 6 18 7
5 Egerszalók SE Egerszalók SE 11 5 2 4 26 15 11 17 7.7
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 2 4 27 18 9 17 7.8
7 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 11 4 4 3 23 19 4 16 7.5
8 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 4 3 4 17 18 -1 15 7.5
9 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 11 4 2 5 19 27 -8 14 7.6
10 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 11 3 4 4 18 19 -1 13 6.8
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 11 3 2 6 17 25 -8 11 7.4
12 Maklári SE Maklári SE 11 3 2 6 10 20 -10 11 7.1
13 Pétervására SE Pétervására SE 11 3 0 8 11 23 -12 9 7.5
14 Eger SE II. Eger SE II. 11 2 2 7 12 32 -20 8 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 6 4 1 1 6 3 3 13 5 2 3 0 6 3 3 9 11 6 4 1 12 6 6 22
2 Eger SE II. Marshall-ASE 4 1 2 1 2 2 0 5 7 4 3 0 9 4 5 15 11 5 5 1 11 6 5 20
3 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 6 2 3 1 2 1 1 9 5 3 2 0 4 0 4 11 11 5 5 1 6 1 5 20
4 Eger SE II. Egerszalók SE 6 4 0 2 6 4 2 12 5 2 1 2 6 3 3 7 11 6 1 4 12 7 5 19
5 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 7 2 2 3 5 7 -2 8 4 3 0 1 8 1 7 9 11 5 2 4 13 8 5 17
6 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 5 0 4 1 2 3 -1 4 6 3 3 0 5 2 3 12 11 3 7 1 7 5 2 16
7 Eger SE II. Heréd LC 6 2 0 4 7 8 -1 6 5 2 2 1 5 3 2 8 11 4 2 5 12 11 1 14
8 Eger SE II. Maklári SE 5 1 3 1 1 3 -2 6 6 2 2 2 4 3 1 8 11 3 5 3 5 6 -1 14
9 Eger SE II. Füzesabonyi SC 5 1 1 3 3 8 -5 4 6 2 3 1 7 3 4 9 11 3 4 4 10 11 -1 13
10 Eger SE II. Lőrinci VSC 5 2 3 0 7 2 5 9 6 0 3 3 0 6 -6 3 11 2 6 3 7 8 -1 12
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 6 1 2 3 4 6 -2 5 5 1 2 2 4 7 -3 5 11 2 4 5 8 13 -5 10
12 Eger SE II. Felsőtárkány SC 6 0 2 4 2 8 -6 2 5 2 1 2 7 6 1 7 11 2 3 6 9 14 -5 9
13 Eger SE II. Pétervására SE 5 0 2 3 3 8 -5 2 6 2 1 3 3 3 0 7 11 2 3 6 6 11 -5 9
14 Eger SE II. Eger SE II. 5 1 2 2 2 6 -4 5 6 1 1 4 1 8 -7 4 11 2 3 6 3 14 -11 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 6 5 1 0 10 3 7 16 5 3 2 0 10 5 5 11 11 8 3 0 20 8 12 27
2 Eger SE II. Lőrinci VSC 5 2 3 0 8 6 2 9 6 3 1 2 10 8 2 10 11 5 4 2 18 14 4 19
3 Eger SE II. Marshall-ASE 4 1 1 2 6 3 3 4 7 4 2 1 17 6 11 14 11 5 3 3 23 9 14 18
4 Eger SE II. Heréd LC 6 2 1 3 14 13 1 7 5 3 2 0 12 7 5 11 11 5 3 3 26 20 6 18
5 Eger SE II. Egerszalók SE 6 3 1 2 14 8 6 10 5 2 1 2 12 7 5 7 11 5 2 4 26 15 11 17
6 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 7 2 2 3 14 14 0 8 4 3 0 1 13 4 9 9 11 5 2 4 27 18 9 17
7 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 6 3 1 2 15 9 6 10 5 1 3 1 8 10 -2 6 11 4 4 3 23 19 4 16
8 Eger SE II. Felsőtárkány SC 6 0 2 4 4 13 -9 2 5 4 1 0 13 5 8 13 11 4 3 4 17 18 -1 15
9 Eger SE II. Füzesabonyi SC 5 0 0 5 5 20 -15 0 6 4 2 0 14 7 7 14 11 4 2 5 19 27 -8 14
10 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 5 0 2 3 4 9 -5 2 6 3 2 1 14 10 4 11 11 3 4 4 18 19 -1 13
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 6 2 1 3 12 11 1 7 5 1 1 3 5 14 -9 4 11 3 2 6 17 25 -8 11
12 Eger SE II. Maklári SE 5 0 2 3 3 10 -7 2 6 3 0 3 7 10 -3 9 11 3 2 6 10 20 -10 11
13 Eger SE II. Pétervására SE 5 1 0 4 6 14 -8 3 6 2 0 4 5 9 -4 6 11 3 0 8 11 23 -12 9
14 Eger SE II. Eger SE II. 5 2 1 2 7 12 -5 7 6 0 1 5 5 20 -15 1 11 2 2 7 12 32 -20 8
 
Marshall-ASE
--5 - 00 - 0-------0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0-0 - 2----3 - 33 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 23 - 4--2 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
---0 - 8--1 - 13 - 0---3 - 00 - 3
Egerszalók SE
-2 - 03 - 0--1 - 12 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
1 - 0---1 - 0--1 - 1-4 - 2-1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 20 - 2----
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 4---1 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 2--1 - 1-1 - 2--3 - 0
Heréd LC
1 - 2--3 - 01 - 22 - 3--4 - 4-3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-----0 - 21 - 2-1 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1--4 - 3-1 - 1--1 - 1---1 - 0
Maklári SE
--0 - 5----0 - 1-1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0----0 - 32 - 5--0 - 4-0 - 2

Meccsek

Marshall-ASE

2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall-ASE
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Egerszalók SE
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Marshall-ASE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Marshall-ASE
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Maklári SE
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall-ASE
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Marshall-ASE
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Heréd LC
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Lőrinci VSC
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Marshall-ASE
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE

Eger SE II.

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Eger SE II.
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Eger SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Eger SE II.
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Egerszalók SE
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Eger SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Pétervására SE
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Eger SE II.
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Maklári SE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 13. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Bélkő SE - Bélapát
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Felsőtárkány SC
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Eger SE II.
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Heréd LC
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Eger SE II.
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Lőrinci VSC
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Eger SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Eger SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->