Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 12. forduló

2020.11.07 - 11:30

Besenyőtelek, Dr. Vass Géza Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
HARNOS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK MIHÁLY, LOVAS NORBERT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
90'
45'

Gólok

KALÓ ÁDÁM

8'

1 - 0

 

KALÓ ÁDÁM

10'

2 - 0

 

PÁLFALVI ANDRÁS ISTVÁN

26'

3 - 0

 

JÓNÁS ATTILA

29'

4 - 0

 

 

4 - 1

66'

BORZA LEVENTE

 

4 - 2

87'

BORZA LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 12 9 3 0 22 8 14 30 7.6
2 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 12 6 4 2 22 14 8 22 8.3
3 Egerszalók SE Egerszalók SE 12 6 2 4 28 15 13 20 8.3
4 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 12 6 2 4 31 20 11 20 7.6
5 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 12 5 4 3 27 19 8 19 7.8
6 Heréd LC Heréd LC 12 5 4 3 28 22 6 19 7.1
7 Marshall-ASE Marshall-ASE 12 5 3 4 25 13 12 18 7.8
8 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 12 4 3 5 17 22 -5 15 7.1
9 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 12 4 2 6 19 29 -10 14 7.1
10 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 12 3 4 5 20 22 -2 13 7.6
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 12 3 3 6 19 27 -8 12 7.1
12 Maklári SE Maklári SE 12 3 2 7 10 24 -14 11 7.1
13 Eger SE II. Eger SE II. 12 3 2 7 15 34 -19 11 7.6
14 Pétervására SE Pétervására SE 12 3 0 9 11 25 -14 9 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pétervására SE Gyöngyöshalász SE 7 5 1 1 8 3 5 16 5 2 3 0 6 3 3 9 12 7 4 1 14 6 8 25
2 Pétervására SE Egerszalók SE 7 5 0 2 7 4 3 15 5 2 1 2 6 3 3 7 12 7 1 4 13 7 6 22
3 Pétervására SE Energia SC Gyöngyös 6 2 3 1 2 1 1 9 6 3 3 0 4 0 4 12 12 5 6 1 6 1 5 21
4 Pétervására SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 8 3 2 3 9 7 2 11 4 3 0 1 8 1 7 9 12 6 2 4 17 8 9 20
5 Pétervására SE Marshall-ASE 4 1 2 1 2 2 0 5 8 4 3 1 9 8 1 15 12 5 5 2 11 10 1 20
6 Pétervására SE Hevestherm-Hevesi LSC 5 0 4 1 2 3 -1 4 7 3 3 1 5 4 1 12 12 3 7 2 7 7 0 16
7 Pétervására SE Lőrinci VSC 5 2 3 0 7 2 5 9 7 1 3 3 1 6 -5 6 12 3 6 3 8 8 0 15
8 Pétervására SE Heréd LC 7 2 0 5 7 9 -2 6 5 2 2 1 5 3 2 8 12 4 2 6 12 12 0 14
9 Pétervására SE Füzesabonyi SC 6 1 2 3 3 8 -5 5 6 2 3 1 7 3 4 9 12 3 5 4 10 11 -1 14
10 Pétervására SE Maklári SE 5 1 3 1 1 3 -2 6 7 2 2 3 4 5 -1 8 12 3 5 4 5 8 -3 14
11 Pétervására SE Bélkő SE - Bélapát 6 1 2 3 4 6 -2 5 6 2 2 2 5 7 -2 8 12 3 4 5 9 13 -4 13
12 Pétervására SE Eger SE II. 6 2 2 2 4 6 -2 8 6 1 1 4 1 8 -7 4 12 3 3 6 5 14 -9 12
13 Pétervására SE Felsőtárkány SC 7 0 2 5 2 9 -7 2 5 2 1 2 7 6 1 7 12 2 3 7 9 15 -6 9
14 Pétervására SE Pétervására SE 5 0 2 3 3 8 -5 2 7 2 1 4 3 4 -1 7 12 2 3 7 6 12 -6 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pétervására SE Energia SC Gyöngyös 6 5 1 0 10 3 7 16 6 4 2 0 12 5 7 14 12 9 3 0 22 8 14 30
2 Pétervására SE Lőrinci VSC 5 2 3 0 8 6 2 9 7 4 1 2 14 8 6 13 12 6 4 2 22 14 8 22
3 Pétervására SE Egerszalók SE 7 4 1 2 16 8 8 13 5 2 1 2 12 7 5 7 12 6 2 4 28 15 13 20
4 Pétervására SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 8 3 2 3 18 16 2 11 4 3 0 1 13 4 9 9 12 6 2 4 31 20 11 20
5 Pétervására SE Gyöngyöshalász SE 7 4 1 2 19 9 10 13 5 1 3 1 8 10 -2 6 12 5 4 3 27 19 8 19
6 Pétervására SE Heréd LC 7 2 2 3 16 15 1 8 5 3 2 0 12 7 5 11 12 5 4 3 28 22 6 19
7 Pétervására SE Marshall-ASE 4 1 1 2 6 3 3 4 8 4 2 2 19 10 9 14 12 5 3 4 25 13 12 18
8 Pétervására SE Felsőtárkány SC 7 0 2 5 4 17 -13 2 5 4 1 0 13 5 8 13 12 4 3 5 17 22 -5 15
9 Pétervására SE Füzesabonyi SC 6 0 0 6 5 22 -17 0 6 4 2 0 14 7 7 14 12 4 2 6 19 29 -10 14
10 Pétervására SE Hevestherm-Hevesi LSC 5 0 2 3 4 9 -5 2 7 3 2 2 16 13 3 11 12 3 4 5 20 22 -2 13
11 Pétervására SE Bélkő SE - Bélapát 6 2 1 3 12 11 1 7 6 1 2 3 7 16 -9 5 12 3 3 6 19 27 -8 12
12 Pétervására SE Maklári SE 5 0 2 3 3 10 -7 2 7 3 0 4 7 14 -7 9 12 3 2 7 10 24 -14 11
13 Pétervására SE Eger SE II. 6 3 1 2 10 14 -4 10 6 0 1 5 5 20 -15 1 12 3 2 7 15 34 -19 11
14 Pétervására SE Pétervására SE 5 1 0 4 6 14 -8 3 7 2 0 5 5 11 -6 6 12 3 0 9 11 25 -14 9
 
Marshall-ASE
--5 - 00 - 0-------0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0-0 - 2----3 - 33 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 1-2 - 23 - 4--2 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
---0 - 8--1 - 13 - 0-3 - 2-3 - 00 - 3
Egerszalók SE
-2 - 03 - 0--1 - 12 - 4--1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0---1 - 0--1 - 1-4 - 2-1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 20 - 2-0 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 4--0 - 21 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 2--1 - 1-1 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 2-3 - 01 - 22 - 3--4 - 4-3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-----0 - 21 - 2-1 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1--4 - 3-1 - 1--1 - 1---1 - 0
Maklári SE
--0 - 5----0 - 1-1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0----0 - 32 - 5--0 - 4-0 - 2

Meccsek

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Eger SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Heréd LC
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Pétervására SE
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Lőrinci VSC
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Hevestherm-Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 28. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 03. 28. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Egerszalók SE
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklári SE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hevestherm-Hevesi LSC

Marshall-ASE

2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Marshall-ASE
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Egerszalók SE
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Marshall-ASE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 13. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Marshall-ASE
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Maklári SE
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Marshall-ASE
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Marshall-ASE
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Heréd LC
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Lőrinci VSC
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Marshall-ASE
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->