Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 15. forduló

2021.03.13 - 14:30

Heréd, Markó Ferenc Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DEBRECZENI KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁRALLYAY MIKLÓS LÁSZLÓ, OROSZ FRUZSINA
Heréd LC
Maklári SE
90'
45'

Gólok

SZABÓ BERTOLD

89'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 15 10 4 1 26 11 15 34 7.5
2 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 15 8 5 2 28 17 11 29 8.1
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 15 8 3 4 36 23 13 27 7.7
4 Heréd LC Heréd LC 15 7 5 3 34 25 9 26 7.5
5 Egerszalók SE Egerszalók SE 15 7 2 6 31 18 13 23 7.8
6 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 15 6 5 4 31 24 7 23 7.3
7 Marshall-ASE Marshall-ASE 15 6 3 6 31 19 12 21 7.6
8 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 15 5 3 7 29 35 -6 18 8.3
9 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 15 4 6 5 26 26 0 18 7.5
10 Maklári SE Maklári SE 15 5 2 8 15 26 -11 17 6.9
11 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 15 4 4 7 19 31 -12 16 7.3
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 15 4 2 9 21 38 -17 14 7.3
13 Eger SE II. Eger SE II. 15 4 2 9 21 41 -20 14 7.5
14 Pétervására SE Pétervására SE 15 4 0 11 19 33 -14 12 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pétervására SE Gyöngyöshalász SE 8 5 2 1 9 4 5 17 7 3 3 1 8 5 3 12 15 8 5 2 17 9 8 29
2 Pétervására SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 9 4 2 3 10 7 3 14 6 4 0 2 10 4 6 12 15 8 2 5 20 11 9 26
3 Pétervására SE Egerszalók SE 8 6 0 2 8 4 4 18 7 2 2 3 6 4 2 8 15 8 2 5 14 8 6 26
4 Pétervására SE Marshall-ASE 6 2 2 2 5 4 1 8 9 4 3 2 9 9 0 15 15 6 5 4 14 13 1 23
5 Pétervására SE Energia SC Gyöngyös 8 2 4 2 2 2 0 10 7 3 4 0 5 1 4 13 15 5 8 2 7 3 4 23
6 Pétervására SE Hevestherm-Hevesi LSC 7 2 4 1 6 4 2 10 8 3 4 1 5 4 1 13 15 5 8 2 11 8 3 23
7 Pétervására SE Maklári SE 7 3 3 1 3 3 0 12 8 2 3 3 4 5 -1 9 15 5 6 4 7 8 -1 21
8 Pétervására SE Bélkő SE - Bélapát 8 2 2 4 6 11 -5 8 7 3 2 2 7 8 -1 11 15 5 4 6 13 19 -6 19
9 Pétervására SE Heréd LC 8 2 1 5 7 9 -2 7 7 2 4 1 7 5 2 10 15 4 5 6 14 14 0 17
10 Pétervására SE Lőrinci VSC 7 2 5 0 8 3 5 11 8 1 3 4 1 7 -6 6 15 3 8 4 9 10 -1 17
11 Pétervására SE Pétervására SE 7 1 3 3 5 9 -4 6 8 3 1 4 8 4 4 10 15 4 4 7 13 13 0 16
12 Pétervására SE Eger SE II. 7 2 2 3 5 8 -3 8 8 2 2 4 3 8 -5 8 15 4 4 7 8 16 -8 16
13 Pétervására SE Füzesabonyi SC 7 1 2 4 3 10 -7 5 8 2 3 3 7 6 1 9 15 3 5 7 10 16 -6 14
14 Pétervására SE Felsőtárkány SC 8 0 3 5 2 9 -7 3 7 2 1 4 7 9 -2 7 15 2 4 9 9 18 -9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pétervására SE Energia SC Gyöngyös 8 6 1 1 13 5 8 19 7 4 3 0 13 6 7 15 15 10 4 1 26 11 15 34
2 Pétervására SE Lőrinci VSC 7 3 4 0 12 8 4 13 8 5 1 2 16 9 7 16 15 8 5 2 28 17 11 29
3 Pétervására SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 9 4 2 3 19 16 3 14 6 4 1 1 17 7 10 13 15 8 3 4 36 23 13 27
4 Pétervására SE Heréd LC 8 3 2 3 17 15 2 11 7 4 3 0 17 10 7 15 15 7 5 3 34 25 9 26
5 Pétervására SE Egerszalók SE 8 5 1 2 19 8 11 16 7 2 1 4 12 10 2 7 15 7 2 6 31 18 13 23
6 Pétervására SE Gyöngyöshalász SE 8 4 2 2 20 10 10 14 7 2 3 2 11 14 -3 9 15 6 5 4 31 24 7 23
7 Pétervására SE Marshall-ASE 6 2 1 3 12 6 6 7 9 4 2 3 19 13 6 14 15 6 3 6 31 19 12 21
8 Pétervására SE Bélkő SE - Bélapát 8 3 1 4 19 18 1 10 7 2 2 3 10 17 -7 8 15 5 3 7 29 35 -6 18
9 Pétervására SE Hevestherm-Hevesi LSC 7 1 3 3 9 12 -3 6 8 3 3 2 17 14 3 12 15 4 6 5 26 26 0 18
10 Pétervására SE Maklári SE 7 2 2 3 8 11 -3 8 8 3 0 5 7 15 -8 9 15 5 2 8 15 26 -11 17
11 Pétervására SE Felsőtárkány SC 8 0 3 5 5 18 -13 3 7 4 1 2 14 13 1 13 15 4 4 7 19 31 -12 16
12 Pétervására SE Füzesabonyi SC 7 0 0 7 6 26 -20 0 8 4 2 2 15 12 3 14 15 4 2 9 21 38 -17 14
13 Pétervására SE Eger SE II. 7 3 1 3 11 17 -6 10 8 1 1 6 10 24 -14 4 15 4 2 9 21 41 -20 14
14 Pétervására SE Pétervására SE 7 1 0 6 8 19 -11 3 8 3 0 5 11 14 -3 9 15 4 0 11 19 33 -14 12
 
Marshall-ASE
--5 - 00 - 0-4 - 0-2 - 3---0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0-0 - 2-4 - 1--3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 1-2 - 23 - 41 - 0-2 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
-1 - 3-0 - 8--1 - 13 - 0-3 - 2-3 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 0--1 - 12 - 4--1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 0--1 - 1-4 - 2-1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 20 - 21 - 10 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 4-0 - 21 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 21 - 1-1 - 1-1 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 2-3 - 01 - 22 - 3--4 - 4-3 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-3 - 3---0 - 21 - 22 - 01 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1--4 - 32 - 01 - 1--1 - 12 - 2--1 - 0
Maklári SE
--0 - 5-1 - 0-4 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0----0 - 32 - 5-1 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Heréd LC

2020. 08. 23. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Lőrinci VSC
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Heréd LC
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Marshall-ASE
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Heréd LC
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Eger SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Heréd LC
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 24. 14:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Heréd LC
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Egerszalók SE
2020. 11. 08. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Bélkő SE - Bélapát
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Heréd LC
2021. 03. 06. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 06. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklári SE
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Heréd LC
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Heréd LC
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Heréd LC
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
2021. 05. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Heréd LC
2021. 05. 22. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Heréd LC
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Pétervására SE

Maklári SE

2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Maklári SE
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Heréd LC
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Maklári SE
2020. 09. 12. 18:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 09. 12. 18:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Lőrinci VSC
2020. 09. 20. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklári SE
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Maklári SE
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Maklári SE
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Maklári SE
2021. 02. 27. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 02. 27. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Egerszalók SE
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklári SE
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Pétervására SE
2021. 03. 27. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 27. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Maklári SE
2021. 04. 03. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 03. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Marshall-ASE
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Maklári SE
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Maklári SE
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Eger SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklári SE
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 29. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Maklári SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->