Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 20. forduló

2021.04.17 - 17:00

Füzesabony, Füzesabony Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DERDA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ROZSNAKI GÁBOR, JUHÁSZ SÁMUEL
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 20 12 5 3 40 22 18 41 7.8
2 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 20 12 5 3 29 15 14 41 7.3
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 20 12 3 5 48 27 21 39 8.3
4 Heréd LC Heréd LC 20 11 6 3 49 30 19 39 7.7
5 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 20 10 6 4 44 28 16 36 8.3
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 20 8 5 7 41 28 13 29 7.7
7 Egerszalók SE Egerszalók SE 20 8 4 8 35 26 9 28 7.6
8 Pétervására SE Pétervására SE 20 8 1 11 32 36 -4 25 7.6
9 Maklári SE Maklári SE 20 7 2 11 24 39 -15 23 7.3
10 Eger SE II. Eger SE II. 20 6 2 12 30 50 -20 20 7.7
11 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 20 4 7 9 34 40 -6 19 7.1
12 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 20 5 3 12 30 47 -17 18 6.8
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 20 5 2 13 26 50 -24 17 7.2
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 20 4 5 11 23 47 -24 17 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 3 3 12 8 4 18 9 6 1 2 15 5 10 19 20 11 4 5 27 13 14 37
2 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 10 6 2 2 10 6 4 20 10 3 5 2 8 6 2 14 20 9 7 4 18 12 6 34
3 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 9 3 4 2 8 6 2 13 11 5 4 2 11 9 2 19 20 8 8 4 19 15 4 32
4 Felsőtárkány SC Heréd LC 10 4 1 5 10 10 0 13 10 4 4 2 11 6 5 16 20 8 5 7 21 16 5 29
5 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 10 6 2 2 8 4 4 20 10 2 3 5 8 8 0 9 20 8 5 7 16 12 4 29
6 Felsőtárkány SC Pétervására SE 9 2 3 4 6 11 -5 9 11 6 1 4 12 4 8 19 20 8 4 8 18 15 3 28
7 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 3 5 3 3 3 0 14 9 3 5 1 5 2 3 14 20 6 10 4 8 5 3 28
8 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 10 3 5 2 8 7 1 14 10 3 4 3 6 7 -1 13 20 6 9 5 14 14 0 27
9 Felsőtárkány SC Maklári SE 10 4 4 2 5 4 1 16 10 2 4 4 4 7 -3 10 20 6 8 6 9 11 -2 26
10 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 10 4 6 0 11 3 8 18 10 1 5 4 2 8 -6 8 20 5 11 4 13 11 2 26
11 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 10 2 3 5 6 13 -7 9 10 3 4 3 8 11 -3 13 20 5 7 8 14 24 -10 22
12 Felsőtárkány SC Eger SE II. 10 3 3 4 7 11 -4 12 10 2 3 5 3 9 -6 9 20 5 6 9 10 20 -10 21
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 10 2 3 5 4 11 -7 9 10 2 4 4 7 7 0 10 20 4 7 9 11 18 -7 19
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 10 0 4 6 3 12 -9 4 10 3 1 6 9 12 -3 10 20 3 5 12 12 24 -12 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 10 6 4 0 22 10 12 22 10 6 1 3 18 12 6 19 20 12 5 3 40 22 18 41
2 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 8 1 2 16 8 8 25 9 4 4 1 13 7 6 16 20 12 5 3 29 15 14 41
3 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 2 4 23 18 5 17 9 7 1 1 25 9 16 22 20 12 3 5 48 27 21 39
4 Felsőtárkány SC Heréd LC 10 5 2 3 23 16 7 17 10 6 4 0 26 14 12 22 20 11 6 3 49 30 19 39
5 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 10 5 3 2 26 13 13 18 10 5 3 2 18 15 3 18 20 10 6 4 44 28 16 36
6 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 9 3 2 4 17 11 6 11 11 5 3 3 24 17 7 18 20 8 5 7 41 28 13 29
7 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 10 5 2 3 19 10 9 17 10 3 2 5 16 16 0 11 20 8 4 8 35 26 9 28
8 Felsőtárkány SC Pétervására SE 9 2 1 6 11 21 -10 7 11 6 0 5 21 15 6 18 20 8 1 11 32 36 -4 25
9 Felsőtárkány SC Maklári SE 10 3 2 5 12 16 -4 11 10 4 0 6 12 23 -11 12 20 7 2 11 24 39 -15 23
10 Felsőtárkány SC Eger SE II. 10 4 1 5 17 22 -5 13 10 2 1 7 13 28 -15 7 20 6 2 12 30 50 -20 20
11 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 10 1 4 5 15 21 -6 7 10 3 3 4 19 19 0 12 20 4 7 9 34 40 -6 19
12 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 10 3 1 6 19 23 -4 10 10 2 2 6 11 24 -13 8 20 5 3 12 30 47 -17 18
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 10 0 0 10 7 35 -28 0 10 5 2 3 19 15 4 17 20 5 2 13 26 50 -24 17
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 10 0 3 7 7 27 -20 3 10 4 2 4 16 20 -4 14 20 4 5 11 23 47 -24 17
 
Marshall-ASE
2 - 1-5 - 00 - 0-4 - 0-2 - 32 - 2-1 - 20 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 20 - 25 - 0-0 - 2-4 - 10 - 3-3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 14 - 12 - 23 - 41 - 00 - 12 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
-1 - 30 - 10 - 8-4 - 01 - 13 - 02 - 43 - 2-3 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 00 - 20 - 01 - 12 - 4--1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 01 - 0-1 - 10 - 34 - 22 - 01 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 22 - 51 - 1-0 - 20 - 41 - 20 - 21 - 10 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 40 - 10 - 21 - 31 - 33 - 4-0 - 3-0 - 5
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 44 - 15 - 21 - 12 - 21 - 1-1 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 2-3 - 01 - 22 - 3-3 - 04 - 43 - 13 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-3 - 3-2 - 2-0 - 21 - 22 - 01 - 30 - 03 - 41 - 3
Lőrinci VSC
1 - 13 - 0-4 - 32 - 01 - 1--1 - 12 - 22 - 15 - 11 - 0
Maklári SE
2 - 32 - 00 - 5-1 - 0-4 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 20 - 2
Pétervására SE
2 - 24 - 0---1 - 00 - 32 - 5-1 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Füzesabonyi SC

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Heréd LC
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Lőrinci VSC
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Füzesabonyi SC
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Egerszalók SE
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Füzesabonyi SC
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Maklári SE
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Bélkő SE - Bélapát

Pétervására SE

2020. 08. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Pétervására SE
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Maklári SE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Pétervására SE
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Pétervására SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Felsőtárkány SC
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Pétervására SE
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Heréd LC
2021. 03. 06. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 03. 06. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Pétervására SE
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Pétervására SE
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Pétervására SE
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Eger SE II.
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Pétervására SE
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Egerszalók SE
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Pétervására SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->