Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 23. forduló

2021.05.08 - 17:00

Pétervására, Pétervására Bocsi Attila Sporttelep (Bocsi Attila Sporttelep)

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
ROZSNAKI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH MÁRK, OROSZ FRUZSINA
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

HORVÁTH VIKTOR
BUDVESZEL BENJÁMIN ÁHIM

30'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 23 15 5 3 57 24 33 50 7.9
2 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 23 14 6 3 38 17 21 48 7.5
3 Heréd LC Heréd LC 23 13 6 4 58 33 25 45 7.8
4 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 23 12 7 4 48 30 18 43 8
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 23 12 3 8 49 37 12 39 7.5
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 23 10 5 8 50 35 15 35 7.7
7 Pétervására SE Pétervására SE 23 10 2 11 38 38 0 32 7.4
8 Egerszalók SE Egerszalók SE 23 9 4 10 39 30 9 31 8
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 23 8 3 12 39 50 -11 27 7.6
10 Maklári SE Maklári SE 23 7 4 12 26 42 -16 25 7.3
11 Eger SE II. Eger SE II. 23 7 2 14 33 62 -29 23 7.3
12 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 23 4 7 12 35 49 -14 19 6.8
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 23 5 3 15 30 59 -29 18 7
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 23 4 5 14 27 61 -34 17 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 11 6 3 2 10 6 4 21 12 4 6 2 10 7 3 18 23 10 9 4 20 13 7 39
2 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 3 3 12 8 4 18 12 6 2 4 15 9 6 20 23 11 5 7 27 17 10 38
3 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 12 5 4 3 12 7 5 19 11 5 4 2 11 9 2 19 23 10 8 5 23 16 7 38
4 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 3 5 3 3 3 0 14 12 6 5 1 8 2 6 23 23 9 10 4 11 5 6 37
5 Felsőtárkány SC Heréd LC 12 6 1 5 13 10 3 19 11 4 5 2 11 6 5 17 23 10 6 7 24 16 8 36
6 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 12 5 7 0 13 3 10 22 11 2 5 4 6 8 -2 11 23 7 12 4 19 11 8 33
7 Felsőtárkány SC Pétervására SE 12 2 6 4 8 13 -5 12 11 6 1 4 12 4 8 19 23 8 7 8 20 17 3 31
8 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 11 6 2 3 8 5 3 20 12 2 4 6 8 9 -1 10 23 8 6 9 16 14 2 30
9 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 12 3 6 3 8 8 0 15 11 3 4 4 6 9 -3 13 23 6 10 7 14 17 -3 28
10 Felsőtárkány SC Maklári SE 12 4 5 3 6 6 0 17 11 2 5 4 4 7 -3 11 23 6 10 7 10 13 -3 28
11 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 12 3 4 5 8 14 -6 13 11 3 5 3 8 11 -3 14 23 6 9 8 16 25 -9 27
12 Felsőtárkány SC Eger SE II. 11 3 3 5 7 15 -8 12 12 2 5 5 5 11 -6 11 23 5 8 10 12 26 -14 23
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 11 2 4 5 4 11 -7 10 12 2 5 5 7 9 -2 11 23 4 9 10 11 20 -9 21
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 0 5 6 3 12 -9 5 12 3 2 7 10 14 -4 11 23 3 7 13 13 26 -13 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 12 8 4 0 31 12 19 28 11 7 1 3 26 12 14 22 23 15 5 3 57 24 33 50
2 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 8 1 2 16 8 8 25 12 6 5 1 22 9 13 23 23 14 6 3 38 17 21 48
3 Felsőtárkány SC Heréd LC 12 7 2 3 32 18 14 23 11 6 4 1 26 15 11 22 23 13 6 4 58 33 25 45
4 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 11 6 3 2 27 13 14 21 12 6 4 2 21 17 4 22 23 12 7 4 48 30 18 43
5 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 2 4 23 18 5 17 12 7 1 4 26 19 7 22 23 12 3 8 49 37 12 39
6 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 12 5 2 5 26 18 8 17 11 5 3 3 24 17 7 18 23 10 5 8 50 35 15 35
7 Felsőtárkány SC Pétervására SE 12 4 2 6 17 23 -6 14 11 6 0 5 21 15 6 18 23 10 2 11 38 38 0 32
8 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 11 5 2 4 20 12 8 17 12 4 2 6 19 18 1 14 23 9 4 10 39 30 9 31
9 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 12 5 1 6 26 26 0 16 11 3 2 6 13 24 -11 11 23 8 3 12 39 50 -11 27
10 Felsőtárkány SC Maklári SE 12 3 3 6 14 19 -5 12 11 4 1 6 12 23 -11 13 23 7 4 12 26 42 -16 25
11 Felsőtárkány SC Eger SE II. 11 4 1 6 17 30 -13 13 12 3 1 8 16 32 -16 10 23 7 2 14 33 62 -29 23
12 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 12 1 4 7 15 27 -12 7 11 3 3 5 20 22 -2 12 23 4 7 12 35 49 -14 19
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 11 0 1 10 7 35 -28 1 12 5 2 5 23 24 -1 17 23 5 3 15 30 59 -29 18
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 0 3 8 7 30 -23 3 12 4 2 6 20 31 -11 14 23 4 5 14 27 61 -34 17
 
Marshall-ASE
2 - 1-5 - 00 - 01 - 44 - 05 - 22 - 32 - 23 - 11 - 20 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 20 - 25 - 02 - 00 - 25 - 34 - 10 - 3-3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 14 - 12 - 23 - 41 - 00 - 12 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
-1 - 30 - 10 - 8-4 - 01 - 13 - 02 - 43 - 20 - 83 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 00 - 20 - 01 - 12 - 41 - 2-1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 01 - 0-1 - 10 - 34 - 22 - 01 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 22 - 51 - 10 - 30 - 20 - 41 - 20 - 21 - 10 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 40 - 10 - 21 - 31 - 33 - 4-0 - 30 - 00 - 5
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 44 - 15 - 21 - 12 - 21 - 11 - 01 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 23 - 13 - 01 - 22 - 36 - 13 - 04 - 43 - 13 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 20 - 23 - 3-2 - 20 - 40 - 21 - 22 - 01 - 30 - 03 - 41 - 3
Lőrinci VSC
1 - 13 - 05 - 04 - 32 - 01 - 1-4 - 21 - 12 - 22 - 15 - 11 - 0
Maklári SE
2 - 32 - 00 - 51 - 21 - 01 - 14 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 20 - 2
Pétervására SE
2 - 24 - 02 - 03 - 1-1 - 00 - 32 - 51 - 11 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Pétervására SE

2020. 08. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Pétervására SE
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Maklári SE
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Pétervására SE
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Pétervására SE
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Pétervására SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Felsőtárkány SC
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 11. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Pétervására SE
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Heréd LC
2021. 03. 06. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 03. 06. 14:30
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Pétervására SE
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Pétervására SE
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Marshall-ASE
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Pétervására SE
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Eger SE II.
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Pétervására SE
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Egerszalók SE
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Pétervására SE

Gyöngyöshalász SE

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Egerszalók SE
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Gyöngyöshalász SE
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Maklári SE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Felsőtárkány SC
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->