Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 25. forduló

2021.05.22 - 17:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
TÖRÖK MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARNOS CSABA, MÁJER KONRÁD
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
90'
45'

Gólok

GALÓ DÁNIEL

7'

1 - 0

 

TATÁR ROLAND

10'

2 - 0

 

BALOGH MARTIN ÁDÁM

23'

3 - 0

 

GALÓ DÁNIEL

64'

4 - 0

 

 

4 - 1

77'

TAKÁCS BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 25 17 5 3 61 24 37 56 8
2 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 25 16 6 3 45 19 26 54 7.8
3 Heréd LC Heréd LC 25 13 6 6 58 36 22 45 7.9
4 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 25 12 8 5 52 36 16 44 7.8
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 25 13 4 8 52 39 13 43 7.6
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 25 11 6 8 58 40 18 39 7.8
7 Pétervására SE Pétervására SE 25 11 2 12 39 43 -4 35 7.7
8 Egerszalók SE Egerszalók SE 25 10 4 11 41 31 10 34 7.7
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 25 9 3 13 41 53 -12 30 7.1
10 Maklári SE Maklári SE 25 7 5 13 31 48 -17 26 7.1
11 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 25 6 7 12 41 50 -9 25 7.3
12 Eger SE II. Eger SE II. 25 7 2 16 37 72 -35 23 7.4
13 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 25 5 5 15 32 63 -31 20 7
14 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 25 5 3 17 32 66 -34 18 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabonyi SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 12 6 3 3 13 8 5 21 13 6 3 4 16 10 6 21 25 12 6 7 29 18 11 42
2 Füzesabonyi SC Marshall-ASE 13 5 5 3 13 8 5 20 12 6 4 2 15 10 5 22 25 11 9 5 28 18 10 42
3 Füzesabonyi SC Energia SC Gyöngyös 13 4 6 3 7 4 3 18 12 6 5 1 8 2 6 23 25 10 11 4 15 6 9 41
4 Füzesabonyi SC Gyöngyöshalász SE 12 6 3 3 10 7 3 21 13 4 6 3 10 10 0 18 25 10 9 6 20 17 3 39
5 Füzesabonyi SC Heréd LC 12 6 1 5 13 10 3 19 13 4 7 2 11 6 5 19 25 10 8 7 24 16 8 38
6 Füzesabonyi SC Lőrinci VSC 13 5 8 0 13 3 10 23 12 3 5 4 7 8 -1 14 25 8 13 4 20 11 9 37
7 Füzesabonyi SC Pétervására SE 13 3 6 4 9 13 -4 15 12 6 1 5 12 6 6 19 25 9 7 9 21 19 2 34
8 Füzesabonyi SC Hevestherm-Hevesi LSC 13 4 6 3 10 8 2 18 12 4 4 4 7 9 -2 16 25 8 10 7 17 17 0 34
9 Füzesabonyi SC Egerszalók SE 12 6 3 3 8 5 3 21 13 2 4 7 8 10 -2 10 25 8 7 10 16 15 1 31
10 Füzesabonyi SC Maklári SE 13 5 5 3 9 6 3 20 12 2 5 5 4 8 -4 11 25 7 10 8 13 14 -1 31
11 Füzesabonyi SC Bélkő SE - Bélapát 13 3 5 5 8 14 -6 14 12 3 6 3 9 12 -3 15 25 6 11 8 17 26 -9 29
12 Füzesabonyi SC Eger SE II. 12 3 3 6 8 19 -11 12 13 2 5 6 5 13 -8 11 25 5 8 12 13 32 -19 23
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 12 2 4 6 4 12 -8 10 13 2 5 6 7 12 -5 11 25 4 9 12 11 24 -13 21
14 Füzesabonyi SC Felsőtárkány SC 12 1 5 6 5 12 -7 8 13 3 3 7 10 14 -4 12 25 4 8 13 15 26 -11 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Füzesabonyi SC Lőrinci VSC 13 9 4 0 33 12 21 31 12 8 1 3 28 12 16 25 25 17 5 3 61 24 37 56
2 Füzesabonyi SC Energia SC Gyöngyös 13 10 1 2 23 10 13 31 12 6 5 1 22 9 13 23 25 16 6 3 45 19 26 54
3 Füzesabonyi SC Heréd LC 12 7 2 3 32 18 14 23 13 6 4 3 26 18 8 22 25 13 6 6 58 36 22 45
4 Füzesabonyi SC Gyöngyöshalász SE 12 6 3 3 27 15 12 21 13 6 5 2 25 21 4 23 25 12 8 5 52 36 16 44
5 Füzesabonyi SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 12 6 2 4 25 19 6 20 13 7 2 4 27 20 7 23 25 13 4 8 52 39 13 43
6 Füzesabonyi SC Marshall-ASE 13 5 3 5 27 19 8 18 12 6 3 3 31 21 10 21 25 11 6 8 58 40 18 39
7 Füzesabonyi SC Pétervására SE 13 5 2 6 18 23 -5 17 12 6 0 6 21 20 1 18 25 11 2 12 39 43 -4 35
8 Füzesabonyi SC Egerszalók SE 12 6 2 4 22 12 10 20 13 4 2 7 19 19 0 14 25 10 4 11 41 31 10 34
9 Füzesabonyi SC Bélkő SE - Bélapát 13 6 1 6 27 26 1 19 12 3 2 7 14 27 -13 11 25 9 3 13 41 53 -12 30
10 Füzesabonyi SC Maklári SE 13 3 4 6 18 23 -5 13 12 4 1 7 13 25 -12 13 25 7 5 13 31 48 -17 26
11 Füzesabonyi SC Hevestherm-Hevesi LSC 13 2 4 7 18 27 -9 10 12 4 3 5 23 23 0 15 25 6 7 12 41 50 -9 25
12 Füzesabonyi SC Eger SE II. 12 4 1 7 21 37 -16 13 13 3 1 9 16 35 -19 10 25 7 2 16 37 72 -35 23
13 Füzesabonyi SC Felsőtárkány SC 12 1 3 8 12 30 -18 6 13 4 2 7 20 33 -13 14 25 5 5 15 32 63 -31 20
14 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 12 0 1 11 8 38 -30 1 13 5 2 6 24 28 -4 17 25 5 3 17 32 66 -34 18
 
Marshall-ASE
2 - 11 - 15 - 00 - 01 - 44 - 05 - 22 - 32 - 23 - 11 - 20 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 20 - 25 - 02 - 00 - 25 - 34 - 10 - 31 - 03 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 14 - 12 - 23 - 41 - 00 - 12 - 2-1 - 22 - 12 - 0
Eger SE II.
4 - 71 - 30 - 10 - 8-4 - 01 - 13 - 02 - 43 - 20 - 83 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 00 - 20 - 01 - 12 - 41 - 22 - 01 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 03 - 10 - 13 - 11 - 01 - 04 - 11 - 10 - 34 - 22 - 01 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 22 - 51 - 10 - 30 - 20 - 41 - 20 - 21 - 10 - 4-5 - 0
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 40 - 10 - 21 - 31 - 33 - 41 - 30 - 30 - 00 - 5
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 44 - 15 - 21 - 12 - 21 - 11 - 01 - 20 - 24 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 23 - 13 - 01 - 22 - 36 - 13 - 04 - 43 - 13 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 20 - 23 - 33 - 02 - 20 - 40 - 21 - 22 - 01 - 30 - 03 - 41 - 3
Lőrinci VSC
1 - 13 - 05 - 04 - 32 - 01 - 12 - 04 - 21 - 12 - 22 - 15 - 11 - 0
Maklári SE
2 - 32 - 00 - 51 - 21 - 01 - 14 - 10 - 14 - 41 - 11 - 11 - 20 - 2
Pétervására SE
2 - 24 - 02 - 03 - 11 - 01 - 00 - 32 - 51 - 11 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Energia SC Gyöngyös

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Egerszalók SE
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Heréd LC
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös

Füzesabonyi SC

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Heréd LC
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Lőrinci VSC
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Füzesabonyi SC
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Egerszalók SE
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Füzesabonyi SC
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Maklári SE
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Bélkő SE - Bélapát
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->