Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 5. forduló

2020.08.23 - 19:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
VEIZER ROLAND
Tartalékjátékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Asszisztensek
MEDOVARSZKI JÁNOS, SZILÁGYI NORBERT
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BUDAÖRS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

NYÁRI PATRIK

 

0 - 2

87'

MOLNÁR CSABA

Csapatok

12 TAKÁCS JÁNOS
2 ÓDOR MÁTÉ
6 PEJOVIC DANILO
7 27 GERMÁN TAMÁS VARGA SZABOLCS 42'
13 MOGA SERGIU IONUT 86'
15 94 TAKÁCS TAMÁS HUDÁK MARTIN 71'
16 OLÁH GERGŐ
17 DOBOS ÁRON
22 MOHL DÁVID
46 11 SIMON ÁDÁM GAJDOS ZSOLT 58'33'
77 JOVANOVIC ALEKSANDAR
CSERÉK
20 VARGA BENCE
3 BITÓ MARTIN
9 GRUMIC MIROSLAV
11 46 GAJDOS ZSOLT SIMON ÁDÁM 58'
27 7 VARGA SZABOLCS GERMÁN TAMÁS 42'
55 DEÁK ISTVÁN
94 15 HUDÁK MARTIN TAKÁCS TAMÁS 71'
VEZETŐEDZŐ
DOBOS BARNABÁS LÁSZLÓ
STÁBTAGOK
ANDORKA PÉTER - Kit manager
BOTTA GÁBOR - Masszőr
JAKAB BÁLINT - Masszőr
BAGDI FERENC - Kapusedző
IVÁNY TAMÁS - Technikai vezető
KAPIC BEKIM - Kapusedző
THURZÓ BALÁZS - Orvos
NEDELJKOVIC NEMANJA - Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
CEUSAN CALIN-PAUL - Asszisztensedző

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 5 4 0 1 14 3 11 12 14.6
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 9 4 5 12 11.6
3 DVSC DVSC 5 3 1 1 8 2 6 10 9.8
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 3 1 1 5 2 3 10 12.4
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 5 3 1 1 6 5 1 10 10.4
6 DOROGI FC DOROGI FC 5 3 1 1 6 6 0 10 12.4
7 VASAS FC VASAS FC 5 2 3 0 11 6 5 9 12.8
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 2 3 0 6 4 2 9 10.6
9 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 5 2 2 1 11 6 5 8 9.4
10 PMFC PMFC 5 2 2 1 7 4 3 8 9.6
11 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 0 3 6 7 -1 6 8.6
12 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 5 1 2 2 5 6 -1 5 9.4
13 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 1 1 3 2 5 -3 4 11.4
14 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 1 1 3 8 14 -6 4 9
15 SZENTLŐRINC SZENTLŐRINC 5 1 1 3 4 11 -7 4 6.8
16 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0 4 1 6 7 -1 4 12.4
17 DEAC DEAC 5 1 0 4 4 9 -5 3 8
18 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 5 0 3 2 5 8 -3 3 9.2
19 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 5 0 2 3 3 8 -5 2 12.6
20 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0 2 3 4 13 -9 2 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AQVITAL FC CSÁKVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 2 0 2 1 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 4 1 3 11
2 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOMBATHELYI HALADÁS 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 1 0 4 1 3 7 5 3 1 1 5 2 3 10
3 AQVITAL FC CSÁKVÁR DVSC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 3 1 2 6 5 3 1 1 4 1 3 10
4 AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 1 0 3 0 3 7 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 1 1 4 1 3 10
5 AQVITAL FC CSÁKVÁR DOROGI FC 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 1 1 2 5 -3 4 5 3 1 1 4 5 -1 10
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR FC AJKA 4 1 2 1 3 2 1 5 1 1 0 0 1 0 1 3 5 2 2 1 4 2 2 8
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 2 0 3 1 2 8 5 2 2 1 3 2 1 8
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 2 1 1 5 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 2 1 3 2 1 8
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAÖRS 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 2 1 2 1 1 8
10 AQVITAL FC CSÁKVÁR PMFC 3 1 1 1 5 2 3 4 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 2 1 2 6 4 2 7
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZENTLŐRINC 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 2 0 3 2 5 -3 6
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 3 1 2 1 1 6
13 AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 2 2 0 6
14 AQVITAL FC CSÁKVÁR VASAS FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 1 1 0 3 1 2 4 5 1 2 2 4 4 0 5
15 AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SC 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 1 0 1 1 1 0 3 5 1 2 2 1 2 -1 5
16 AQVITAL FC CSÁKVÁR WKW ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 1 3 2 4 -2 4
17 AQVITAL FC CSÁKVÁR DEAC 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 0 2 0 1 1 0 2 5 0 4 1 2 4 -2 4
18 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 2 3 1 4 -3 2
19 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 2 3 3 7 -4 2
20 AQVITAL FC CSÁKVÁR BFC SIÓFOK 3 0 1 2 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 2 3 3 7 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AQVITAL FC CSÁKVÁR FC AJKA 4 3 0 1 9 3 6 9 1 1 0 0 5 0 5 3 5 4 0 1 14 3 11 12
2 AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 3 3 0 0 6 1 5 9 2 1 0 1 3 3 0 3 5 4 0 1 9 4 5 12
3 AQVITAL FC CSÁKVÁR DVSC 2 2 0 0 4 0 4 6 3 1 1 1 4 2 2 4 5 3 1 1 8 2 6 10
4 AQVITAL FC CSÁKVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 0 1 2 1 1 6 5 3 1 1 5 2 3 10
5 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV FC 3 3 0 0 5 1 4 9 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 3 1 1 6 5 1 10
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR DOROGI FC 2 2 0 0 3 0 3 6 3 1 1 1 3 6 -3 4 5 3 1 1 6 6 0 10
7 AQVITAL FC CSÁKVÁR VASAS FC 3 1 2 0 5 4 1 5 2 1 1 0 6 2 4 4 5 2 3 0 11 6 5 9
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0 2 0 3 3 0 2 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 3 0 6 4 2 9
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOMBATHELYI HALADÁS 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 8 5 3 4 5 2 2 1 11 6 5 8
10 AQVITAL FC CSÁKVÁR PMFC 3 1 2 0 6 2 4 5 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 2 2 1 7 4 3 8
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAÖRS 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 1 0 2 2 2 0 3 5 2 0 3 6 7 -1 6
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 2 1 5 5 0 5 5 1 2 2 5 6 -1 5
13 AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SC 3 1 0 2 1 3 -2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 2 5 -3 4
14 AQVITAL FC CSÁKVÁR BFC SIÓFOK 3 1 1 1 5 8 -3 4 2 0 0 2 3 6 -3 0 5 1 1 3 8 14 -6 4
15 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZENTLŐRINC 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 1 1 3 4 11 -7 4
16 AQVITAL FC CSÁKVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 2 0 3 3 0 2 5 0 4 1 6 7 -1 4
17 AQVITAL FC CSÁKVÁR DEAC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 1 0 4 4 9 -5 3
18 AQVITAL FC CSÁKVÁR WKW ETO FC GYŐR 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 1 2 3 6 -3 1 5 0 3 2 5 8 -3 3
19 AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 3 0 1 2 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 3 8 -5 2
20 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 1 1 1 6 -5 1 3 0 1 2 3 7 -4 1 5 0 2 3 4 13 -9 2
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
---------2 - 2--------1 - 1
BFC SIÓFOK
--3 - 2-1 - 1------------1 - 5-
BUDAÖRS
-3 - 2------1 - 3----------
DEAC
---1 - 20 - 3------1 - 0-------
DOROGI FC
-----2 - 0-------1 - 0-----
DVSC
--1 - 0-------------3 - 0--
WKW ETO FC GYŐR
---------1 - 1---1 - 1-----
FC AJKA
0 - 1-----2 - 1---3 - 1---4 - 0----
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-------0 - 5-------1 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR
-----1 - 0--3 - 0--------2 - 1-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--------2 - 2-1 - 10 - 1-------
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
------------0 - 1------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----1 - 1-------2 - 0------
PMFC
0 - 0---4 - 0-2 - 2------------
SOROKSÁR SC
---1 - 0-------0 - 20 - 1------
SZENTLŐRINC
---------2 - 0--------1 - 5
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
1 - 2-0 - 2------------1 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-3 - 11 - 0------------1 - 0---
SZOMBATHELYI HALADÁS
----------------2 - 01 - 1-
VASAS FC
--------2 - 1--1 - 1------2 - 2

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA

2020. 08. 02. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 02. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 08. 05. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2020. 08. 05. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 08. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC
2020. 08. 16. 19:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 08. 23. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 23. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BUDAÖRS
2020. 08. 26. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 08. 26. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 08. 30. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 30. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BFC SIÓFOK
2020. 09. 13. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 09. 13. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 09. 16. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 16. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
ELMARDT
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 10. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 10. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 09. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DEAC
2020. 10. 04. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 10. 18. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 10. 18. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
FC AJKA
2020. 10. 25. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2020. 10. 25. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 11. 01. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 01. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
PMFC
2020. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 11. 08. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 08. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DOROGI FC
2020. 11. 22. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 11. 22. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 11. 25. 18:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 25. 18:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
WKW ETO FC GYŐR
2020. 11. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 12. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 12. 13. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 12. 13. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2021. 01. 31. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 01. 31. 13:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 02. 07. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 02. 07. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZOMBATHELYI HALADÁS
2021. 02. 14. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 02. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 02. 21. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DVSC
2021. 02. 28. 14:00
Siófok Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 03. 03. 18:00
Szent Gellért Fórum
2021. 03. 03. 18:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV FC
2021. 03. 07. 14:30
ALCUFER Stadion
2021. 03. 07. 14:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 03. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 04. 02. 20:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 02. 20:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
VASAS FC
2021. 04. 07. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 04. 07. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 04. 11. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 11. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2021. 04. 18. 17:00
PMFC Stadion
2021. 04. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 04. 25. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 25. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SOROKSÁR SC
2021. 04. 28. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 04. 28. 17:00
ALCUFER Stadion
DOROGI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 05. 02. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 02. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 05. 09. 17:00
ETO Stadion
2021. 05. 09. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 05. 16. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 16. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

BUDAÖRS

2020. 08. 02. 17:45
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 08. 02. 17:45
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC
BUDAÖRS
2020. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 05. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BFC SIÓFOK
2020. 08. 09. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
BUDAÖRS
2020. 08. 16. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 16. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 08. 23. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 23. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BUDAÖRS
2020. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
VASAS FC
2020. 08. 30. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BUDAÖRS
2020. 09. 13. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 13. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2020. 09. 16. 19:00
PMFC Stadion
2020. 09. 16. 19:00
PMFC Stadion
PMFC
BUDAÖRS
2020. 09. 27. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 27. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2020. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2020. 10. 18. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 18. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 11. 13. 17:00
ETO Stadion
2020. 11. 13. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2020. 11. 01. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 01. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
BUDAÖRS
2020. 11. 04. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 11. 04. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2020. 11. 08. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 08. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 11. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
BUDAÖRS
2020. 11. 25. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 25. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZOMBATHELYI HALADÁS
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BUDAÖRS
2020. 12. 06. 19:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 06. 19:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DVSC
2020. 12. 13. 13:00
Siófok Városi Stadion
2020. 12. 13. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAÖRS
2021. 01. 31. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 01. 31. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZOLNOKI MÁV FC
2021. 02. 07. 14:00
ALCUFER Stadion
2021. 02. 07. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAÖRS
2021. 02. 14. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 02. 21. 19:30
Illovszky Rudolf Stadion
2021. 02. 21. 19:30
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
BUDAÖRS
2021. 02. 28. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 28. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
FC AJKA
2021. 03. 03. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2021. 03. 03. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAÖRS
2021. 03. 07. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 07. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
PMFC
2021. 03. 14. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2021. 04. 04. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 04. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DOROGI FC
2021. 04. 07. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 04. 07. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAÖRS
2021. 04. 11. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 11. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2021. 04. 18. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 04. 25. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 25. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2021. 04. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2021. 04. 28. 18:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAÖRS
2021. 05. 02. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SZENTLŐRINC
2021. 05. 09. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2021. 05. 09. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
BUDAÖRS
2021. 05. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2021. 05. 16. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
BUDAÖRS
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->