Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 6. forduló

2020.08.26 - 19:00

Kazincbarcika, Kolorcity Aréna

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
HANYECZ BENCE
Asszisztensek
HORVÁTH RÓBERT, BELICZA BENCE PÉTER
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
DOROGI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

TOMÁS LÉNÁRT
KRAUSZ RAUL-ZORAN

29'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DVSC DVSC 6 4 1 1 11 2 9 13 10.8
2 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 6 4 1 1 7 5 2 13 9.7
3 FC AJKA FC AJKA 6 4 0 2 14 4 10 12 12.3
4 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 6 4 0 2 10 6 4 12 9.8
5 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 6 3 2 1 12 6 6 11 8.5
6 DOROGI FC DOROGI FC 6 3 2 1 7 7 0 11 13.5
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  6 3 1 2 5 3 2 10 13.8
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 2 4 0 7 5 2 10 12.8
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 3 0 3 9 8 1 9 8.2
10 VASAS FC VASAS FC 6 2 3 1 12 9 3 9 11.3
11 PMFC PMFC 6 2 3 1 7 4 3 9 11.5
12 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 6 2 1 3 10 15 -5 7 6.5
13 SZENTLŐRINC SZENTLŐRINC 6 2 1 3 7 12 -5 7 9.3
14 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 6 1 3 2 6 7 -1 6 10.5
15 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 6 1 3 2 6 8 -2 6 10
16 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 6 1 2 3 3 6 -3 5 11.3
17 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 0 4 2 7 10 -3 4 12.7
18 DEAC DEAC 6 1 0 5 4 10 -6 3 7.3
19 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 0 3 3 4 13 -9 3 10.8
20 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 6 0 2 4 3 11 -8 2 9.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 2 1 0 2 0 2 7 6 3 3 0 4 1 3 12
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZOMBATHELYI HALADÁS 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 2 1 5 2 3 11
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DVSC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 2 0 1 3 1 2 6 6 3 2 1 4 1 3 11
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BUDAÖRS 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 2 0 1 0 1 5 6 3 2 1 3 1 2 11
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DOROGI FC 2 2 0 0 2 0 2 6 4 1 2 1 3 6 -3 5 6 3 2 1 5 6 -1 11
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 1 0 3 0 3 7 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 3 1 2 5 3 2 10
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA FC AJKA 4 1 2 1 3 2 1 5 2 1 1 0 1 0 1 4 6 2 3 1 4 2 2 9
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 2 0 3 1 2 8 6 2 3 1 4 3 1 9
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 3 1 3 2 1 9
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV FC 4 1 3 0 2 1 1 6 2 1 0 1 1 1 0 3 6 2 3 1 3 2 1 9
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA PMFC 3 1 1 1 5 2 3 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 2 2 6 4 2 8
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZENTLŐRINC 3 1 1 1 1 2 -1 4 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 2 1 3 2 5 -3 7
13 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 2 1 1 3 4 0 4 0 0 0 0 4 6 1 4 1 2 1 1 7
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA VASAS FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 2 3 4 5 -1 5
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA WKW ETO FC GYŐR 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 1 1 1 2 2 0 4 6 1 2 3 2 4 -2 5
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SOROKSÁR SC 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 1 2 3 1 3 -2 5
17 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BFC SIÓFOK 4 1 1 2 4 6 -2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 2 3 5 8 -3 5
18 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DEAC 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 3 0 1 1 0 3 6 0 5 1 2 4 -2 5
19 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 3 3 1 4 -3 3
20 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 0 3 3 3 7 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DVSC 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 1 1 4 2 2 4 6 4 1 1 11 2 9 13
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZOLNOKI MÁV FC 4 4 0 0 6 1 5 12 2 0 1 1 1 4 -3 1 6 4 1 1 7 5 2 13
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA FC AJKA 4 3 0 1 9 3 6 9 2 1 0 1 5 1 4 3 6 4 0 2 14 4 10 12
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR 3 3 0 0 6 1 5 9 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 4 0 2 10 6 4 12
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZOMBATHELYI HALADÁS 3 2 1 0 4 1 3 7 3 1 1 1 8 5 3 4 6 3 2 1 12 6 6 11
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DOROGI FC 2 2 0 0 3 0 3 6 4 1 2 1 4 7 -3 5 6 3 2 1 7 7 0 11
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 0 2 2 2 0 6 6 3 1 2 5 3 2 10
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0 3 0 4 4 0 3 3 2 1 0 3 1 2 7 6 2 4 0 7 5 2 10
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BUDAÖRS 3 2 0 1 7 6 1 6 3 1 0 2 2 2 0 3 6 3 0 3 9 8 1 9
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA VASAS FC 3 1 2 0 5 4 1 5 3 1 1 1 7 5 2 4 6 2 3 1 12 9 3 9
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA PMFC 3 1 2 0 6 2 4 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 7 4 3 9
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA BFC SIÓFOK 4 2 1 1 7 9 -2 7 2 0 0 2 3 6 -3 0 6 2 1 3 10 15 -5 7
13 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZENTLŐRINC 3 2 0 1 6 6 0 6 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 2 1 3 7 12 -5 7
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 5 0 5 6 1 3 2 6 7 -1 6
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA WKW ETO FC GYŐR 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 1 2 3 6 -3 1 6 1 3 2 6 8 -2 6
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SOROKSÁR SC 3 1 0 2 1 3 -2 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 2 3 3 6 -3 5
17 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0 2 1 3 4 -1 2 3 0 2 1 4 6 -2 2 6 0 4 2 7 10 -3 4
18 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA DEAC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 0 3 2 5 -3 0 6 1 0 5 4 10 -6 3
19 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 2 1 1 6 -5 2 3 0 1 2 3 7 -4 1 6 0 3 3 4 13 -9 3
20 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 3 0 1 2 2 5 -3 1 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 2 4 3 11 -8 2
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
---------2 - 2---1 - 1----1 - 1
BFC SIÓFOK
--3 - 2-1 - 1---2 - 1--------1 - 5-
BUDAÖRS
-3 - 2------1 - 3---------3 - 1
DEAC
---1 - 20 - 3------1 - 0-------
DOROGI FC
-----2 - 0-------1 - 0-----
DVSC
--1 - 0------------3 - 03 - 0--
WKW ETO FC GYŐR
---------1 - 1-1 - 0-1 - 1-----
FC AJKA
0 - 1-----2 - 1---3 - 1---4 - 0----
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-------0 - 5----0 - 0--1 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR
-----1 - 0--3 - 0--------2 - 1-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--------2 - 2-1 - 10 - 1-------
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
----1 - 1-------0 - 1------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----1 - 1-------2 - 0------
PMFC
0 - 0---4 - 0-2 - 2------------
SOROKSÁR SC
---1 - 0-------0 - 20 - 1------
SZENTLŐRINC
---------2 - 03 - 1-------1 - 5
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
1 - 2-0 - 2------------1 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-3 - 11 - 01 - 0-----------1 - 0---
SZOMBATHELYI HALADÁS
-------1 - 0--------2 - 01 - 1-
VASAS FC
--------2 - 1--1 - 1------2 - 2

Meccsek

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

2020. 08. 02. 20:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 08. 02. 20:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 08. 05. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 08. 05. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 08. 09. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 08. 16. 20:00
Kolorcity Aréna
2020. 08. 16. 20:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
PMFC
2020. 08. 23. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 08. 26. 19:00
Kolorcity Aréna
2020. 08. 26. 19:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
DOROGI FC
2020. 08. 30. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 08. 30. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 09. 13. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 09. 13. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
WKW ETO FC GYŐR
2020. 09. 16. 16:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 09. 16. 16:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DEAC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 09. 27. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 09. 27. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 10. 04. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 10. 04. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 10. 18. 14:30
Kozármislenyi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Kozármislenyi Stadion
SZENTLŐRINC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 10. 25. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 10. 25. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS
2020. 11. 01. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 01. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
BUDAÖRS
2020. 11. 04. 18:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 04. 18:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
DVSC
2020. 11. 08. 13:30
Siófok Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 11. 22. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 22. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZOLNOKI MÁV FC
2020. 11. 25. 18:00
ALCUFER Stadion
2020. 11. 25. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2020. 11. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 11. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2020. 12. 06. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 12. 06. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
VASAS FC
2020. 12. 13. 17:00
Kolorcity Aréna
2020. 12. 13. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
FC AJKA
2021. 01. 31. 17:00
Kolorcity Aréna
2021. 01. 31. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2021. 02. 07. 14:00
PMFC Stadion
2021. 02. 07. 14:00
PMFC Stadion
PMFC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 03. 10. 14:30
Kolorcity Aréna
2021. 03. 10. 14:30
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
INFO
SOROKSÁR SC
2021. 02. 21. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 21. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
DOROGI FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 02. 28. 14:00
Kolorcity Aréna
2021. 02. 28. 14:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 03. 03. 14:30
ETO Stadion
2021. 03. 03. 14:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 03. 07. 14:30
Kolorcity Aréna
2021. 03. 07. 14:30
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
DEAC
2021. 03. 14. 14:30
Kolorcity Aréna
2021. 03. 14. 14:30
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
03. 14. 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2021. 04. 04. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2021. 04. 04. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
04. 04. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 04. 07. 18:00
Kolorcity Aréna
2021. 04. 07. 18:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
04. 07. 18:00
SZENTLŐRINC
2021. 04. 11. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2021. 04. 11. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
04. 11. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 04. 18. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
04. 18. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 04. 25. 17:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC
04. 25. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 04. 28. 18:00
Kolorcity Aréna
2021. 04. 28. 18:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
04. 28. 18:00
BFC SIÓFOK
2021. 05. 02. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 05. 02. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
05. 02. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 05. 09. 17:00
Kolorcity Aréna
2021. 05. 09. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
05. 09. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2021. 05. 16. 17:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 16. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
05. 16. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

DOROGI FC

2020. 08. 02. 19:00
PMFC Stadion
2020. 08. 02. 19:00
PMFC Stadion
PMFC
DOROGI FC
2020. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2020. 08. 09. 17:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DEAC
DOROGI FC
2020. 08. 16. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2020. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2020. 08. 26. 19:00
Kolorcity Aréna
2020. 08. 26. 19:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
DOROGI FC
2020. 08. 30. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 10. 09. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2020. 10. 09. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2020. 09. 16. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 09. 16. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SZENTLŐRINC
2020. 09. 27. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 09. 27. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
DOROGI FC
2020. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2020. 10. 18. 20:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 10. 18. 20:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC
DOROGI FC
2020. 10. 25. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2020. 11. 01. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 11. 01. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DOROGI FC
2020. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 11. 08. 17:00
Szent Gellért Fórum
2020. 11. 08. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
DOROGI FC
2020. 11. 22. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VASAS FC
2020. 11. 25. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 11. 25. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DOROGI FC
2020. 11. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2020. 12. 06. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PMFC
2020. 12. 13. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 12. 13. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2021. 01. 31. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 01. 31. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DEAC
2021. 02. 07. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 02. 07. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 02. 14. 14:00
ETO Stadion
2021. 02. 14. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DOROGI FC
2021. 02. 21. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 21. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
DOROGI FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 02. 28. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2021. 03. 03. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 03. 03. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2021. 03. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC
DOROGI FC
2021. 03. 14. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 14. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
DOROGI FC
03. 14. 14:30
SZOMBATHELYI HALADÁS
2021. 04. 04. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 04. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
04. 04. 16:30
DOROGI FC
2021. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 07. 16:30
DVSC
2021. 04. 11. 17:00
Siófok Városi Stadion
2021. 04. 11. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
04. 11. 17:00
DOROGI FC
2021. 04. 18. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 18. 17:00
SZOLNOKI MÁV FC
2021. 04. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 04. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 25. 17:00
DOROGI FC
2021. 04. 28. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 28. 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
2021. 05. 02. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2021. 05. 02. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
05. 02. 17:00
DOROGI FC
2021. 05. 09. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2021. 05. 09. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 09. 17:00
FC AJKA
2021. 05. 16. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2021. 05. 16. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
05. 16. 17:00
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple