Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2020.08.30 - 17:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
REMENÁR MIHÁLY, DIENES ZOLTÁN
FC Dabas II.
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

HRUTKA GÁBOR

16'

1 - 0

 

CZILI BENCE

37'

2 - 0

 

DUHAJ ÁDÁM

48'

3 - 0

 

KUCSVÁN MILÁN

56'

4 - 0

 

 

4 - 1

57'

SZALAY MÁRK

 

4 - 2

62'

ODRÁN DÁVID
DUHAJ ÁDÁM

66'

5 - 2

 

CZILI BENCE

78'

6 - 2

 

NYESŐ MÁRK

88'

7 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 2 2 0 0 8 0 8 6 13.5
2 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
3 Pereg SE Pereg SE 2 2 0 0 4 1 3 6 11.5
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 2 0 0 3 1 2 6 8.5
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 1 0 1 7 3 4 3 13.5
6 Üllői SE Üllői SE 2 1 0 1 3 1 2 3 8.5
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 1 0 1 4 4 0 3 12
8 Halásztelki FC Halásztelki FC 2 1 0 1 4 4 0 3 12
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 2 1 0 1 3 3 0 3 5
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 1 0 1 3 3 0 3 5
11 Albertirsai SE Albertirsai SE 2 1 0 1 2 2 0 3 4.5
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 1 0 1 4 6 -2 3 7.5
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 2 0 0 2 1 5 -4 0 4.5
14 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 0 2 2 7 -5 0 9.5
15 Bugyi SE Bugyi SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 4.5
16 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 2 9 -7 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Péteri KSK Alsónémedi SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Péteri KSK Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 Péteri KSK Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
5 Péteri KSK FC Dabas II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
6 Péteri KSK Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Péteri KSK Tápiószelei SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 Péteri KSK Szigethalom SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 Péteri KSK Bugyi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 Péteri KSK Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Péteri KSK Üllői SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 Péteri KSK Albertirsai SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 Péteri KSK Halásztelki FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 Péteri KSK Taksony SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
15 Péteri KSK Péteri KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Péteri KSK Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 0 8 6
2 Péteri KSK Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Péteri KSK Pereg SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
4 Péteri KSK Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 Péteri KSK FC Dabas II. 1 1 0 0 7 2 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 7 3 4 3
6 Péteri KSK Üllői SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 1 2 3
7 Péteri KSK Alsónémedi SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3
8 Péteri KSK Halásztelki FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3
9 Péteri KSK Szigethalom SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
10 Péteri KSK Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3
11 Péteri KSK Albertirsai SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
12 Péteri KSK Tápiószelei SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
13 Péteri KSK Tárnok KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
14 Péteri KSK Újhartyán VSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
15 Péteri KSK Bugyi SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
16 Péteri KSK Péteri KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
 
Albertirsai SE
---1 - 0-----------
Alsónémedi SE
----------1 - 3----
Aranyszarvas SE
---------2 - 0-----
Bugyi SE
-----0 - 3---------
FC Dabas II.
-------7 - 2-------
Halásztelki FC
---3 - 1-----------
Örkényi SE
-----------5 - 0---
Pereg SE
------------2 - 1--
Péteri KSK
--0 - 2------------
Ráckeve VAFC
2 - 1--------------
Szigethalom SC
-----3 - 1---------
Taksony SE II.
-------0 - 2-------
Tápiószelei SE
-------------4 - 1-
Tárnok KSK
--------------0 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-------------
Üllői SE
---------0 - 1-----

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 03. 16:00
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
10. 10. 15:00
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 17. 15:00
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 25. 14:00
FC Dabas II.
2020. 10. 31. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 31. 13:30
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 08. 13:30
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 14. 13:30
Halásztelki FC
2020. 11. 21. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
11. 21. 13:00
FC Dabas II.
2020. 11. 28. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 28. 13:00
Aranyszarvas SE

Péteri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
10. 04. 16:00
Péteri KSK
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
10. 10. 15:00
Üllői SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
10. 17. 15:00
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
10. 24. 14:00
Ráckeve VAFC
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
10. 31. 13:30
Péteri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 07. 13:30
Taksony SE II.
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 15. 13:30
Péteri KSK
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 21. 13:00
Örkényi SE
2020. 11. 28. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 11. 28. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
11. 28. 13:00
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple