Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2020.09.05 - 16:30

Ráckeve, Ráckevei sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS LEVENTE RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, PÁLFI BENCE
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

GÁSPÁR ZSOMBOR

 

0 - 2

10'

KUCSVÁN MILÁN
KENESEI KRISZTIÁN

33'

1 - 2

 

 

1 - 3

61'

CZILI BENCE

 

1 - 4

67'

RUTTERSCHMID ROBIN
TÓTH ROLAND

75'

2 - 4

 

 

2 - 5

84'

CZILI BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 3 3 0 0 11 0 11 9 12
2 Pereg SE Pereg SE 3 3 0 0 9 2 7 9 13.3
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 2 1 0 5 1 4 7 11.3
4 FC Dabas II. FC Dabas II. 3 2 0 1 12 5 7 6 10.7
5 Üllői SE Üllői SE 3 2 0 1 7 3 4 6 11
6 Szigethalom SC Szigethalom SC 3 2 0 1 7 5 2 6 8.3
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 3 2 0 1 6 4 2 6 10.3
8 Albertirsai SE Albertirsai SE 3 2 0 1 3 2 1 6 9
9 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 3 2 0 1 5 6 -1 6 5.7
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 3 1 0 2 5 7 -2 3 6
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 1 0 2 4 7 -3 3 9
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 8
13 Bugyi SE Bugyi SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 3.7
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 3 0 0 3 1 6 -5 0 5
15 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 0 3 4 13 -9 0 4.3
16 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 3 0 0 3 3 12 -9 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újhartyán VSE Örkényi SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 7 0 7 9
2 Újhartyán VSE FC Dabas II. 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 Újhartyán VSE Pereg SE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
4 Újhartyán VSE Szigethalom SC 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 6 2 4 6
5 Újhartyán VSE Ráckeve VAFC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
6 Újhartyán VSE Alsónémedi SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 2 1 6
7 Újhartyán VSE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 2 1 1 6
8 Újhartyán VSE Bugyi SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 2 2 0 6
9 Újhartyán VSE Üllői SE 2 1 0 1 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 1 2 4
10 Újhartyán VSE Tápiószelei SE 2 1 0 1 3 1 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 Újhartyán VSE Halásztelki FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 Újhartyán VSE Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 1 1 0 3
13 Újhartyán VSE Albertirsai SE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 Újhartyán VSE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
15 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 0 3 0 6 -6 0
16 Újhartyán VSE Péteri KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újhartyán VSE Örkényi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 0 6 6 3 3 0 0 11 0 11 9
2 Újhartyán VSE Pereg SE 2 2 0 0 7 2 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 9 2 7 9
3 Újhartyán VSE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 5 1 4 7
4 Újhartyán VSE FC Dabas II. 1 1 0 0 7 2 5 3 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 12 5 7 6
5 Újhartyán VSE Üllői SE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 7 3 4 6
6 Újhartyán VSE Szigethalom SC 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 7 5 2 6
7 Újhartyán VSE Halásztelki FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 0 1 6 4 2 6
8 Újhartyán VSE Albertirsai SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6
9 Újhartyán VSE Ráckeve VAFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 5 6 -1 6
10 Újhartyán VSE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3 3 1 0 2 5 7 -2 3
11 Újhartyán VSE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 4 7 -3 3
12 Újhartyán VSE Tápiószelei SE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
13 Újhartyán VSE Bugyi SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
14 Újhartyán VSE Tárnok KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
15 Újhartyán VSE Péteri KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 4 11 -7 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
16 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 3 12 -9 0
 
Albertirsai SE
---1 - 0--------1 - 0--
Alsónémedi SE
-----0 - 3----1 - 3----
Aranyszarvas SE
---------2 - 0-----
Bugyi SE
--1 - 1--0 - 3---------
FC Dabas II.
-------7 - 2-------
Halásztelki FC
---3 - 1-----------
Örkényi SE
-----------5 - 0---
Pereg SE
------------2 - 15 - 1-
Péteri KSK
--0 - 2------------
Ráckeve VAFC
2 - 1---2 - 5----------
Szigethalom SC
-----3 - 1--4 - 2------
Taksony SE II.
-------0 - 2-------
Tápiószelei SE
-----0 - 2-------4 - 1-
Tárnok KSK
--------------0 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-------------
Üllői SE
---------0 - 1-4 - 2---

Meccsek

Ráckeve VAFC

2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
INFO
Taksony SE II.
2020. 09. 27. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 03. 16:00
Örkényi SE
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
10. 10. 15:00
Ráckeve VAFC
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 17. 15:00
Aranyszarvas SE
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
10. 24. 14:00
Ráckeve VAFC
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 31. 13:30
Szigethalom SC
2020. 11. 08. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
11. 08. 13:30
Ráckeve VAFC
2020. 11. 14. 13:30
Ráckevei sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
11. 14. 13:30
Tápiószelei SE
2020. 11. 22. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
11. 22. 13:00
Ráckeve VAFC
2020. 11. 28. 13:00
Ráckevei sportpálya
2020. 11. 28. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
11. 28. 13:00
Pereg SE

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 03. 16:00
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
10. 10. 15:00
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 17. 15:00
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 25. 14:00
FC Dabas II.
2020. 10. 31. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 31. 13:30
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 08. 13:30
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 14. 13:30
Halásztelki FC
2020. 11. 21. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
11. 21. 13:00
FC Dabas II.
2020. 11. 28. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 28. 13:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple