Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2020.09.12 - 16:30

Ócsa, Ócsai sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH KEVE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK, FODOR CINTIA
Szigethalom SC
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

51'

RUTTERSCHMID ROBIN
KOVÁCS BÉLA

58'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 4 4 0 0 12 0 12 12 8.8
2 Pereg SE Pereg SE 4 3 0 1 9 3 6 9 10.8
3 Albertirsai SE Albertirsai SE 4 3 0 1 8 4 4 9 10.3
4 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 2 2 0 8 4 4 8 11.5
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 2 1 1 13 6 7 7 8.8
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 4 2 1 1 9 7 2 7 10
7 Szigethalom SC Szigethalom SC 4 2 1 1 8 6 2 7 7.8
8 Üllői SE Üllői SE 4 2 0 2 8 6 2 6 12.8
9 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 4 2 0 2 6 8 -2 6 7.3
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 1 1 2 7 10 -3 4 9
11 Bugyi SE Bugyi SE 4 1 1 2 6 9 -3 4 6.8
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 4 1 1 2 7 11 -4 4 6.5
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 4 1 0 3 3 7 -4 3 5.5
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 7 12 -5 3 5.8
15 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 8
16 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 6 17 -11 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 8 0 8 12
2 Péteri KSK Aranyszarvas SE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 5 2 3 9
3 Péteri KSK Alsónémedi SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 5 3 2 9
4 Péteri KSK Bugyi SE 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 0 1 3 2 1 9
5 Péteri KSK FC Dabas II. 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 1 1 5 4 2 2 0 4 1 3 8
6 Péteri KSK Szigethalom SC 3 2 1 0 6 1 5 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 6 2 4 7
7 Péteri KSK Pereg SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 3 2 1 7
8 Péteri KSK Ráckeve VAFC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 0 2 4 3 1 6
9 Péteri KSK Tárnok KSK 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 2 1 1 6
10 Péteri KSK Üllői SE 2 1 0 1 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 4 2 2 5
11 Péteri KSK Halásztelki FC 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 3 5 -2 3
12 Péteri KSK Tápiószelei SE 2 1 0 1 3 1 2 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 Péteri KSK Albertirsai SE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 Péteri KSK Taksony SE II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 2 7 -5 1
15 Péteri KSK Újhartyán VSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 1 7 -6 1
16 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 0 0 4 0 8 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 6 0 6 6 4 4 0 0 12 0 12 12
2 Péteri KSK Pereg SE 2 2 0 0 7 2 5 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 9 3 6 9
3 Péteri KSK Albertirsai SE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 6 4 2 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 Péteri KSK Aranyszarvas SE 2 1 1 0 5 3 2 4 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 2 0 8 4 4 8
5 Péteri KSK FC Dabas II. 1 1 0 0 7 2 5 3 3 1 1 1 6 4 2 4 4 2 1 1 13 6 7 7
6 Péteri KSK Halásztelki FC 2 1 1 0 6 4 2 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 9 7 2 7
7 Péteri KSK Szigethalom SC 3 2 1 0 8 4 4 7 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 1 1 8 6 2 7
8 Péteri KSK Üllői SE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 8 6 2 6
9 Péteri KSK Ráckeve VAFC 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 6 8 -2 6
10 Péteri KSK Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 1 1 0 6 4 2 4 4 1 1 2 7 10 -3 4
11 Péteri KSK Bugyi SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 0 1 5 5 0 3 4 1 1 2 6 9 -3 4
12 Péteri KSK Tápiószelei SE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 1 1 3 8 -5 1 4 1 1 2 7 11 -4 4
13 Péteri KSK Tárnok KSK 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 3 7 -4 3
14 Péteri KSK Taksony SE II. 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 1 0 1 5 5 0 3 4 1 0 3 7 12 -5 3
15 Péteri KSK Újhartyán VSE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 6 13 -7 3
16 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 0 0 2 4 11 -7 0 4 0 0 4 6 17 -11 0
 
Albertirsai SE
---1 - 0--------1 - 0--
Alsónémedi SE
-----0 - 3----1 - 3----
Aranyszarvas SE
---------2 - 0-3 - 3---
Bugyi SE
--1 - 1--0 - 3---------
FC Dabas II.
-------7 - 2-------
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1-----------
Örkényi SE
------1 - 0----5 - 0---
Pereg SE
------------2 - 15 - 1-
Péteri KSK
--0 - 22 - 4-----------
Ráckeve VAFC
2 - 1---2 - 5----------
Szigethalom SC
----1 - 13 - 1--4 - 2------
Taksony SE II.
2 - 5------0 - 2-------
Tápiószelei SE
-----0 - 2-------4 - 1-
Tárnok KSK
---------2 - 1----0 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3------------3 - 1
Üllői SE
---------0 - 1-4 - 2---

Meccsek

Szigethalom SC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Szigethalom SC
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
Tápiószelei SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 04. 16:00
Szigethalom SC
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
10. 10. 15:00
Pereg SE
2020. 10. 18. 10:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 18. 10:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
10. 18. 10:00
Szigethalom SC
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
10. 24. 14:00
Albertirsai SE
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 31. 13:30
Szigethalom SC
2020. 11. 07. 13:30
Ócsai sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
11. 07. 13:30
Tárnok KSK
2020. 11. 14. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 11. 14. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
11. 14. 13:30
Szigethalom SC
2020. 11. 21. 13:00
Ócsai sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
11. 21. 13:00
Újhartyán VSE
2020. 11. 29. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
11. 29. 13:00
Szigethalom SC

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 03. 16:00
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
10. 10. 15:00
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 17. 15:00
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 25. 14:00
FC Dabas II.
2020. 10. 31. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 31. 13:30
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 08. 13:30
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 14. 13:30
Halásztelki FC
2020. 11. 21. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 21. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
11. 21. 13:00
FC Dabas II.
2020. 11. 28. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 28. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 28. 13:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple