Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2021.03.10 - 18:30

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WINKLER LÁSZLÓ, ZUIGÉBER ATTILA
FC Dabas II.
Örkényi SE
90'
45'

Gólok

FODOR GERGELY

13'

1 - 0

 

 

1 - 1

23'

WRÁBEL JÓZSEF

 

1 - 2

49'

TÓTH ATTILA

 

1 - 3

63'

TÓTH ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 11 10 0 1 32 7 25 30 9.1
2 Pereg SE Pereg SE 11 8 1 2 28 12 16 25 9.5
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 11 6 3 2 27 12 15 21 9.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 11 6 3 2 28 21 7 21 7.5
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 11 6 2 3 29 16 13 20 10.1
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 11 6 1 4 31 24 7 19 9.5
7 Albertirsai SE Albertirsai SE 11 5 1 5 20 21 -1 16 8.5
8 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 11 5 0 6 23 21 2 15 8.9
9 Üllői SE Üllői SE 11 5 0 6 25 24 1 15 9.3
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 11 4 3 4 20 23 -3 15 7.6
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 11 4 2 5 16 20 -4 14 7.9
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 3 2 6 20 33 -13 11 8.3
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 11 3 2 6 18 31 -13 11 7.2
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 11 3 2 6 12 25 -13 11 7.6
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 11 1 2 8 10 30 -20 5 7.1
16 Péteri KSK Péteri KSK 11 1 0 10 9 28 -19 3 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 4 2 1 1 5 2 3 7 7 6 1 0 13 3 10 19 11 8 2 1 18 5 13 26
2 Péteri KSK FC Dabas II. 5 4 1 0 7 1 6 13 6 3 2 1 6 4 2 11 11 7 3 1 13 5 8 24
3 Péteri KSK Aranyszarvas SE 5 4 1 0 11 2 9 13 6 2 3 1 4 3 1 9 11 6 4 1 15 5 10 22
4 Péteri KSK Bugyi SE 6 3 2 1 5 4 1 11 5 3 2 0 5 2 3 11 11 6 4 1 10 6 4 22
5 Péteri KSK Pereg SE 6 3 3 0 5 1 4 12 5 2 2 1 6 2 4 8 11 5 5 1 11 3 8 20
6 Péteri KSK Alsónémedi SE 6 3 1 2 6 4 2 10 5 2 3 0 5 2 3 9 11 5 4 2 11 6 5 19
7 Péteri KSK Ráckeve VAFC 6 3 0 3 6 5 1 9 5 2 1 2 4 4 0 7 11 5 1 5 10 9 1 16
8 Péteri KSK Üllői SE 6 2 2 2 9 7 2 8 5 1 3 1 3 3 0 6 11 3 5 3 12 10 2 14
9 Péteri KSK Újhartyán VSE 6 2 1 3 5 9 -4 7 5 2 0 3 4 6 -2 6 11 4 1 6 9 15 -6 13
10 Péteri KSK Albertirsai SE 6 2 3 1 5 4 1 9 5 0 3 2 2 6 -4 3 11 2 6 3 7 10 -3 12
11 Péteri KSK Szigethalom SC 6 2 4 0 6 1 5 10 5 0 1 4 3 7 -4 1 11 2 5 4 9 8 1 11
12 Péteri KSK Tárnok KSK 5 1 2 2 1 3 -2 5 6 1 3 2 4 8 -4 6 11 2 5 4 5 11 -6 11
13 Péteri KSK Halásztelki FC 5 1 1 3 5 5 0 4 6 2 0 4 5 8 -3 6 11 3 1 7 10 13 -3 10
14 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 2 2 2 2 0 5 6 0 2 4 0 8 -8 2 11 1 4 6 2 10 -8 7
15 Péteri KSK Tápiószelei SE 6 1 1 4 6 10 -4 4 5 0 2 3 2 10 -8 2 11 1 3 7 8 20 -12 6
16 Péteri KSK Taksony SE II. 5 0 3 2 4 6 -2 3 6 0 0 6 0 12 -12 0 11 0 3 8 4 18 -14 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 4 3 0 1 10 3 7 9 7 7 0 0 22 4 18 21 11 10 0 1 32 7 25 30
2 Péteri KSK Pereg SE 6 5 0 1 16 6 10 15 5 3 1 1 12 6 6 10 11 8 1 2 28 12 16 25
3 Péteri KSK Aranyszarvas SE 5 3 1 1 18 8 10 10 6 3 2 1 9 4 5 11 11 6 3 2 27 12 15 21
4 Péteri KSK Bugyi SE 6 4 1 1 14 9 5 13 5 2 2 1 14 12 2 8 11 6 3 2 28 21 7 21
5 Péteri KSK FC Dabas II. 5 3 1 1 16 7 9 10 6 3 1 2 13 9 4 10 11 6 2 3 29 16 13 20
6 Péteri KSK Halásztelki FC 5 3 1 1 17 12 5 10 6 3 0 3 14 12 2 9 11 6 1 4 31 24 7 19
7 Péteri KSK Albertirsai SE 6 4 1 1 12 9 3 13 5 1 0 4 8 12 -4 3 11 5 1 5 20 21 -1 16
8 Péteri KSK Ráckeve VAFC 6 3 0 3 13 11 2 9 5 2 0 3 10 10 0 6 11 5 0 6 23 21 2 15
9 Péteri KSK Üllői SE 6 2 0 4 12 15 -3 6 5 3 0 2 13 9 4 9 11 5 0 6 25 24 1 15
10 Péteri KSK Szigethalom SC 6 4 2 0 13 7 6 14 5 0 1 4 7 16 -9 1 11 4 3 4 20 23 -3 15
11 Péteri KSK Alsónémedi SE 6 2 1 3 8 11 -3 7 5 2 1 2 8 9 -1 7 11 4 2 5 16 20 -4 14
12 Péteri KSK Újhartyán VSE 6 2 0 4 10 17 -7 6 5 1 2 2 10 16 -6 5 11 3 2 6 20 33 -13 11
13 Péteri KSK Tápiószelei SE 6 2 1 3 11 15 -4 7 5 1 1 3 7 16 -9 4 11 3 2 6 18 31 -13 11
14 Péteri KSK Tárnok KSK 5 2 1 2 7 9 -2 7 6 1 1 4 5 16 -11 4 11 3 2 6 12 25 -13 11
15 Péteri KSK Taksony SE II. 5 0 2 3 5 12 -7 2 6 1 0 5 5 18 -13 3 11 1 2 8 10 30 -20 5
16 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 0 4 5 10 -5 3 6 0 0 6 4 18 -14 0 11 1 0 10 9 28 -19 3
 
Albertirsai SE
--3 - 31 - 04 - 3--1 - 0----1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3---2 - 21 - 34 - 0---
Aranyszarvas SE
3 - 1-----3 - 4--2 - 0-3 - 37 - 0--
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 0-0 - 3---3 - 2----4 - 2
FC Dabas II.
-----1 - 3-7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 2-
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1----4 - 2-5 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-----1 - 0----5 - 01 - 3--
Pereg SE
-2 - 0-1 - 3-2 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4----3 - 2-----0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 2--6 - 23 - 0----
Szigethalom SC
2 - 1---1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 1---
Taksony SE II.
2 - 5-0 - 0---2 - 40 - 2----1 - 1--
Tápiószelei SE
---3 - 32 - 40 - 2-1 - 51 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
-----1 - 2--1 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3---2 - 50 - 4--1 - 4-3 - 0--3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 3--0 - 13 - 14 - 22 - 3--

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Örkényi SE

2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkényi SE
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Pereg SE
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkényi SE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkényi SE
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Halásztelki FC
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Bugyi SE
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkényi SE
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Taksony SE II.
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->