Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 4. forduló

2020.09.13 - 16:30

Inárcs, Inárcs VSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BENCE, SZABÓ BENCE
Inárcs VSE
Úri KSK
90'
45'

Gólok

BUKOVSZKI BALÁZS

2'

1 - 0

 

TOKICS TAMÁS BENCE

13'

2 - 0

 

BOROS BARNABÁS

18'

3 - 0

 

 

3 - 1

22'

SZŰCS ROLAND
URBÁN GÁBOR

26'

4 - 1

 

BUKOVSZKI BALÁZS

28'

5 - 1

 

BUKOVSZKI BALÁZS

36'

6 - 1

 

ORDASI JÓZSEF

42'

7 - 1

 

 

7 - 2

60'

SZŰCS ROLAND
ORDASI JÓZSEF

63'

8 - 2

 

TŐKÉS NORBERT

73'

9 - 2

 

 

9 - 3

75'

TAR SÁMUEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 4 4 0 0 20 7 13 12 11.3
2 Turai TC Turai TC 4 3 1 0 13 5 8 10 12.3
3 Péceli SSE Péceli SSE 4 3 1 0 12 7 5 10 12
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 4 3 0 1 18 5 13 9 10.5
5 Dány KSK Dány KSK 4 3 0 1 15 6 9 9 9.3
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 3 0 1 12 9 3 9 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 4 2 0 2 14 9 5 6 12.5
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 10 8 2 6 8.3
9 Ecser SE Ecser SE 4 2 0 2 9 9 0 6 4.5
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 4 1 1 2 7 13 -6 4 3.8
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 3 8 -5 3 9.3
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 8.5
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 6 15 -9 3 9.5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 4 1 0 3 4 14 -10 3 5
15 Zsámboki SE Zsámboki SE 4 0 1 3 8 16 -8 1 7.3
16 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 9 22 -13 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 12 2 10 12
2 Úri KSK Turai TC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 8 3 5 12
3 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 3 0 1 6 5 1 9
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 7 1 6 7
5 Úri KSK Dány KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 1 1 6 5 1 7
6 Úri KSK Péceli SSE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 3 0 6 4 2 6
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 6 5 1 6
8 Úri KSK Ecser SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 2 0 5
10 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
11 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
12 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 2 5 -3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 2 6 -4 3
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 3 9 -6 3
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 4 6 -2 2
15 Úri KSK Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
16 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 0 4 5 15 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 12 3 9 6 2 2 0 0 8 4 4 6 4 4 0 0 20 7 13 12
2 Úri KSK Turai TC 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 1 0 13 5 8 10
3 Úri KSK Péceli SSE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 1 0 6 4 2 4 4 3 1 0 12 7 5 10
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 15 2 13 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 18 5 13 9
5 Úri KSK Dány KSK 2 1 0 1 6 3 3 3 2 2 0 0 9 3 6 6 4 3 0 1 15 6 9 9
6 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 0 1 6 6 0 3 4 3 0 1 12 9 3 9
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 0 2 3 5 -2 0 4 2 0 2 14 9 5 6
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 10 8 2 6
9 Úri KSK Ecser SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 2 0 2 9 9 0 6
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 7 13 -6 4
11 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 1 0 3 3 8 -5 3
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 6 13 -7 3
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 4 1 0 3 6 15 -9 3
14 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 4 11 -7 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 1 0 3 4 14 -10 3
15 Úri KSK Zsámboki SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 1 3 8 16 -8 1
16 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
Abonyi Kid FC
------8 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
----2 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 3-
Nyáregyházi SK
-------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1-------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
--------1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----------2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--------2 - 2---
Újlengyeli DSE
----2 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4-------

Meccsek

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
04. 25. 16:30
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 09. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 15. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 23. 17:00
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 12. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE

Úri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
04. 24. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 01. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 08. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 16. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 05. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch