Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 4. forduló

2020.09.13 - 16:30

Kóka, Kókai sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS LEVENTE RICHÁRD, MÁTYÁS TAMÁS
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

34'

TUNKEL DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 4 4 0 0 20 7 13 12 11.3
2 Turai TC Turai TC 4 3 1 0 13 5 8 10 12.3
3 Péceli SSE Péceli SSE 4 3 1 0 12 7 5 10 12
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 4 3 0 1 18 5 13 9 10.5
5 Dány KSK Dány KSK 4 3 0 1 15 6 9 9 9.3
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 3 0 1 12 9 3 9 9
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 4 2 0 2 14 9 5 6 12.5
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 10 8 2 6 8.3
9 Ecser SE Ecser SE 4 2 0 2 9 9 0 6 4.5
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 4 1 1 2 7 13 -6 4 3.8
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 3 8 -5 3 9.3
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 4 1 0 3 6 13 -7 3 8.5
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 6 15 -9 3 9.5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 4 1 0 3 4 14 -10 3 5
15 Zsámboki SE Zsámboki SE 4 0 1 3 8 16 -8 1 7.3
16 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 9 22 -13 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 12 2 10 12
2 Úri KSK Turai TC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 8 3 5 12
3 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 3 0 1 6 5 1 9
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 7 1 6 7
5 Úri KSK Dány KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 1 1 6 5 1 7
6 Úri KSK Péceli SSE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 3 0 6 4 2 6
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 6 5 1 6
8 Úri KSK Ecser SE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 2 0 5
10 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
11 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
12 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 2 5 -3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 2 6 -4 3
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 0 3 3 9 -6 3
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 4 6 -2 2
15 Úri KSK Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
16 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 0 0 4 5 15 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 12 3 9 6 2 2 0 0 8 4 4 6 4 4 0 0 20 7 13 12
2 Úri KSK Turai TC 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 1 0 13 5 8 10
3 Úri KSK Péceli SSE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 1 0 6 4 2 4 4 3 1 0 12 7 5 10
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 2 2 0 0 15 2 13 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 18 5 13 9
5 Úri KSK Dány KSK 2 1 0 1 6 3 3 3 2 2 0 0 9 3 6 6 4 3 0 1 15 6 9 9
6 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 0 1 6 6 0 3 4 3 0 1 12 9 3 9
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 2 0 0 11 4 7 6 2 0 0 2 3 5 -2 0 4 2 0 2 14 9 5 6
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 10 8 2 6
9 Úri KSK Ecser SE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 2 0 2 9 9 0 6
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 4 1 1 2 7 13 -6 4
11 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 1 0 3 3 8 -5 3
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 0 3 6 13 -7 3
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 4 1 0 3 6 15 -9 3
14 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 4 11 -7 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 1 0 3 4 14 -10 3
15 Úri KSK Zsámboki SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 1 3 8 16 -8 1
16 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
Abonyi Kid FC
------8 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
----2 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 3-
Nyáregyházi SK
-------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1-------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
--------1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----------2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--------2 - 2---
Újlengyeli DSE
----2 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
------2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4-------

Meccsek

SK Tóalmás-TT Sport

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
04. 17. 16:30
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
04. 24. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
05. 08. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 15. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport

Újszilvás KSE

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
INFO
Sülysápi SE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újszilvás KSE
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2021. 04. 18. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
04. 18. 16:00
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
04. 24. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 02. 16:30
Turai TC
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 09. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 16. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 22. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 30. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 05. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 13. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 26. 17:00
Újszilvás KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch