Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2020.09.20 - 16:00

Tápiószőlős, Tápiószőlős KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYIKÓ TAMÁS, VISNYEI BENDEGÚZ
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
90'
45'

Gólok

ÁRPÁS TAMÁS

14'

1 - 0

 

SÓLYOM ÁDÁM

20'

2 - 0

 

ÁRPÁS TAMÁS

37'

3 - 0

 

 

3 - 1

82'

LOVASI NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 5 4 0 1 24 5 19 12 10
2 Dány KSK Dány KSK 5 4 0 1 18 6 12 12 10.8
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 5 4 0 1 20 10 10 12 9.6
4 Turai TC Turai TC 5 3 1 1 13 6 7 10 11.6
5 Péceli SSE Péceli SSE 5 3 1 1 12 13 -1 10 8.6
6 Ecser SE Ecser SE 5 3 0 2 12 9 3 9 5.8
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 3 0 1 12 9 3 9 6.8
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 5 3 0 2 12 9 3 9 9.8
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 5 2 1 2 10 13 -3 7 6.8
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 5 2 0 3 15 11 4 6 10.2
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 9 14 -5 6 9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 5 1 1 3 9 16 -7 4 8
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 3 8 -5 3 8.5
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 5 1 0 4 7 18 -11 3 9
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 5 1 0 4 4 17 -13 3 5.8
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 25 -16 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 8 1 7 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 12 2 10 13
2 Úri KSK Turai TC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 8 4 4 12
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 8 0 8 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 3 1 1 8 1 7 10
4 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 3 0 1 6 5 1 9
5 Úri KSK Dány KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 6 3 3 7 5 2 2 1 6 5 1 8
6 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 3 2 1 8
7 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 2 0 3 6 9 -3 6
8 Úri KSK Péceli SSE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 4 3 1 4 5 1 3 1 6 5 1 6
9 Úri KSK Ecser SE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 3 1 5 4 1 6
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 1 1 0 4 3 1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 3 1 6 6 0 6
11 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 2 2 6 8 -2 5
12 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 1 1 3 3 7 -4 4
14 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 6 -4 4
15 Úri KSK Újlengyeli DSE 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 3 2 4 6 -2 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 1 2 3 6 -3 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 0 1 4 5 15 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 21 2 19 9 2 1 0 1 3 3 0 3 5 4 0 1 24 5 19 12
2 Úri KSK Dány KSK 2 1 0 1 6 3 3 3 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 0 1 18 6 12 12
3 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 12 3 9 6 3 2 0 1 8 7 1 6 5 4 0 1 20 10 10 12
4 Úri KSK Turai TC 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 8 4 4 6 5 3 1 1 13 6 7 10
5 Úri KSK Péceli SSE 2 2 0 0 6 3 3 6 3 1 1 1 6 10 -4 4 5 3 1 1 12 13 -1 10
6 Úri KSK Ecser SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 3 0 2 12 9 3 9
7 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 1 0 1 6 6 0 3 4 3 0 1 12 9 3 9
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 7 5 2 6 2 1 0 1 5 4 1 3 5 3 0 2 12 9 3 9
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 3 2 0 1 8 7 1 6 2 0 1 1 2 6 -4 1 5 2 1 2 10 13 -3 7
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 2 0 0 11 4 7 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 5 2 0 3 15 11 4 6
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 7 5 2 6 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 0 3 9 14 -5 6
12 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 5 6 -1 4 2 0 0 2 4 10 -6 0 5 1 1 3 9 16 -7 4
13 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 1 0 3 3 8 -5 3
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 6 13 -7 3 5 1 0 4 7 18 -11 3
15 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 4 11 -7 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 0 4 4 17 -13 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 4 11 -7 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 5 0 0 5 9 25 -16 0
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
---3 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 3-
Nyáregyházi SK
-------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1-------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
-----2 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 1----2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--------2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Tápiószőlősi KSE

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
04. 17. 16:00
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 24. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 01. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 08. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 15. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 29. 17:00
Zsámboki SE
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 05. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
06. 12. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE

SK Tóalmás-TT Sport

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
04. 17. 16:30
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
04. 24. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
05. 08. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 15. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch