Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

2020.09.27 - 16:00

Dány, Dány KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WEIL LEVENTE, BERKES MILÁN ISTVÁN
Dány KSK
Ecser SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

80'

BARTHA TIBOR ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 6 5 0 1 28 8 20 15 10
2 Inárcs VSE Inárcs VSE 6 5 0 1 22 11 11 15 10.2
3 Turai TC Turai TC 6 4 1 1 17 6 11 13 10.8
4 Péceli SSE Péceli SSE 6 4 1 1 19 13 6 13 9.8
5 Dány KSK Dány KSK 6 4 0 2 18 7 11 12 9.5
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 4 0 1 16 11 5 12 8.8
7 Ecser SE Ecser SE 6 4 0 2 13 9 4 12 5
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 6 3 1 2 14 13 1 10 7.3
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 6 3 0 3 12 13 -1 9 8.7
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 6 2 0 4 18 15 3 6 8.8
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 9 18 -9 6 9.3
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 6 1 1 4 10 18 -8 4 6.7
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 6 1 1 4 7 20 -13 4 7.5
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 3 15 -12 3 8
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 6 1 0 5 9 22 -13 3 8.8
16 Úri KSK Úri KSK 6 0 1 5 12 28 -16 1 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Turai TC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 2 0 1 5 3 2 6 6 5 0 1 11 4 7 15
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 2 1 0 9 2 7 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 13 3 10 14
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 8 0 8 9 3 1 1 1 2 1 1 4 6 4 1 1 10 1 9 13
4 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 4 0 1 9 6 3 12
5 Úri KSK Péceli SSE 3 1 2 0 6 2 4 5 3 1 1 1 4 3 1 4 6 2 3 1 10 5 5 9
6 Úri KSK Dány KSK 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 2 1 0 6 3 3 7 6 2 3 1 6 5 1 9
7 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 2 2 2 3 5 -2 8
8 Úri KSK Ecser SE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 5 4 1 7
9 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 0 0 3 0 7 -7 0 6 2 0 4 6 10 -4 6
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 1 2 1 4 4 0 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 3 2 5 6 -1 6
11 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 2 1 4 5 -1 2 6 1 3 2 7 9 -2 6
12 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 3 2 6 8 -2 6
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 3 6 -3 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 1 2 3 3 7 -4 5
14 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 0 3 1 6 -5 3 5 1 1 3 1 6 -5 4
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 0 3 4 9 -5 3 6 1 1 4 4 10 -6 4
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 1 2 3 6 -3 1 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 2 4 6 16 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 21 2 19 9 3 2 0 1 7 6 1 6 6 5 0 1 28 8 20 15
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 3 0 0 14 4 10 9 3 2 0 1 8 7 1 6 6 5 0 1 22 11 11 15
3 Úri KSK Turai TC 3 2 1 0 9 2 7 7 3 2 0 1 8 4 4 6 6 4 1 1 17 6 11 13
4 Úri KSK Péceli SSE 3 3 0 0 13 3 10 9 3 1 1 1 6 10 -4 4 6 4 1 1 19 13 6 13
5 Úri KSK Dány KSK 3 1 0 2 6 4 2 3 3 3 0 0 12 3 9 9 6 4 0 2 18 7 11 12
6 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 2 1 0 1 6 6 0 3 5 4 0 1 16 11 5 12
7 Úri KSK Ecser SE 3 3 0 0 10 3 7 9 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 4 0 2 13 9 4 12
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 3 0 1 12 7 5 9 2 0 1 1 2 6 -4 1 6 3 1 2 14 13 1 10
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 7 5 2 6 3 1 0 2 5 8 -3 3 6 3 0 3 12 13 -1 9
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 2 0 1 14 8 6 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 6 2 0 4 18 15 3 6
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 7 5 2 6 3 0 0 3 2 13 -11 0 6 2 0 4 9 18 -9 6
12 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 5 6 -1 4 3 0 0 3 5 12 -7 0 6 1 1 4 10 18 -8 4
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 7 14 -7 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 6 1 1 4 7 20 -13 4
14 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 2 13 -11 3 5 1 0 4 3 15 -12 3
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 17 -9 3 6 1 0 5 9 22 -13 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 4 11 -7 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 6 0 1 5 12 28 -16 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
---3 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 3-
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
-----2 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 1----2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Dány KSK

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Dány KSK
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 25. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 02. 16:30
Dány KSK
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 16. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 29. 17:00
Dány KSK
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 26. 17:00
Turai TC

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Dány KSK
2021. 04. 24. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
04. 24. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 01. 16:30
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 08. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 15. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 22. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 30. 17:00
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 13. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch