Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

2020.09.26 - 16:00

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLÁH ATTILA, TAKÁCS KATA
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

23'

SZEPESI BENCE

 

0 - 2

25'

ANGYAL MARTIN ZSOLT
OSVALDA RÓBERT TAMÁS

60'

1 - 2

 

SZABÓ NORBERT ZSOLT

70'

2 - 2

 

LACZKÓ ATTILA PÉTER

72'

3 - 2

 

 

3 - 3

80'

SZEPESI BENCE

 

3 - 4

86'

SZEPESI BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 6 5 0 1 28 8 20 15 10
2 Inárcs VSE Inárcs VSE 6 5 0 1 22 11 11 15 10.2
3 Turai TC Turai TC 6 4 1 1 17 6 11 13 10.8
4 Péceli SSE Péceli SSE 6 4 1 1 19 13 6 13 9.8
5 Dány KSK Dány KSK 6 4 0 2 18 7 11 12 9.5
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 4 0 1 16 11 5 12 8.8
7 Ecser SE Ecser SE 6 4 0 2 13 9 4 12 5
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 6 3 1 2 14 13 1 10 7.3
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 6 3 0 3 12 13 -1 9 8.7
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 6 2 0 4 18 15 3 6 8.8
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 9 18 -9 6 9.3
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 6 1 1 4 10 18 -8 4 6.7
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 6 1 1 4 7 20 -13 4 7.5
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 3 15 -12 3 8
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 6 1 0 5 9 22 -13 3 8.8
16 Úri KSK Úri KSK 6 0 1 5 12 28 -16 1 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Turai TC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 2 0 1 5 3 2 6 6 5 0 1 11 4 7 15
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 2 1 0 9 2 7 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 13 3 10 14
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 8 0 8 9 3 1 1 1 2 1 1 4 6 4 1 1 10 1 9 13
4 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 4 0 1 9 6 3 12
5 Úri KSK Péceli SSE 3 1 2 0 6 2 4 5 3 1 1 1 4 3 1 4 6 2 3 1 10 5 5 9
6 Úri KSK Dány KSK 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 2 1 0 6 3 3 7 6 2 3 1 6 5 1 9
7 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 2 2 2 3 5 -2 8
8 Úri KSK Ecser SE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 5 4 1 7
9 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 0 0 3 0 7 -7 0 6 2 0 4 6 10 -4 6
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 1 2 1 4 4 0 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 3 2 5 6 -1 6
11 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 2 1 4 5 -1 2 6 1 3 2 7 9 -2 6
12 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 3 2 6 8 -2 6
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 3 6 -3 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 1 2 3 3 7 -4 5
14 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 0 3 1 6 -5 3 5 1 1 3 1 6 -5 4
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 0 3 4 9 -5 3 6 1 1 4 4 10 -6 4
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 1 2 3 6 -3 1 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 2 4 6 16 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 21 2 19 9 3 2 0 1 7 6 1 6 6 5 0 1 28 8 20 15
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 3 0 0 14 4 10 9 3 2 0 1 8 7 1 6 6 5 0 1 22 11 11 15
3 Úri KSK Turai TC 3 2 1 0 9 2 7 7 3 2 0 1 8 4 4 6 6 4 1 1 17 6 11 13
4 Úri KSK Péceli SSE 3 3 0 0 13 3 10 9 3 1 1 1 6 10 -4 4 6 4 1 1 19 13 6 13
5 Úri KSK Dány KSK 3 1 0 2 6 4 2 3 3 3 0 0 12 3 9 9 6 4 0 2 18 7 11 12
6 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 2 1 0 1 6 6 0 3 5 4 0 1 16 11 5 12
7 Úri KSK Ecser SE 3 3 0 0 10 3 7 9 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 4 0 2 13 9 4 12
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 3 0 1 12 7 5 9 2 0 1 1 2 6 -4 1 6 3 1 2 14 13 1 10
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 7 5 2 6 3 1 0 2 5 8 -3 3 6 3 0 3 12 13 -1 9
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 2 0 1 14 8 6 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 6 2 0 4 18 15 3 6
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 7 5 2 6 3 0 0 3 2 13 -11 0 6 2 0 4 9 18 -9 6
12 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 5 6 -1 4 3 0 0 3 5 12 -7 0 6 1 1 4 10 18 -8 4
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 7 14 -7 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 6 1 1 4 7 20 -13 4
14 Úri KSK Újszilvás KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 2 13 -11 3 5 1 0 4 3 15 -12 3
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 17 -9 3 6 1 0 5 9 22 -13 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 4 11 -7 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 6 0 1 5 12 28 -16 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
---3 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 3-
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
-----2 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 1----2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2--------------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
04. 24. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 08. 16:30
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch