Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 8. forduló

2020.10.10 - 16:00

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES TAMÁS, SZEIFERT DÁVID
Újlengyeli DSE
Ecser SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

SZABÓ BALÁZS

 

0 - 2

30'

SZILÁGYI KÁROLY

 

0 - 3

44'

SZILÁGYI KÁROLY

 

0 - 4

65'

PRESKA BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 8 6 1 1 30 15 15 19 8.9
2 Péceli SSE Péceli SSE 8 6 1 1 24 13 11 19 10.3
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 8 6 0 2 32 15 17 18 8.1
4 Dány KSK Dány KSK 8 6 0 2 22 8 14 18 9.5
5 Ecser SE Ecser SE 8 6 0 2 19 9 10 18 6.3
6 Turai TC Turai TC 8 5 1 2 23 11 12 16 10.1
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 7 5 0 2 21 12 9 15 8.3
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 8 4 1 3 16 18 -2 13 8.1
9 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 8 4 0 4 24 17 7 12 10.4
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 8 3 1 4 16 18 -2 10 7.3
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 8 3 0 5 14 27 -13 9 10
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 8 2 1 5 14 23 -9 7 7.1
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 8 1 1 6 10 26 -16 4 7.9
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 7 1 0 6 5 22 -17 3 8
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 8 1 0 7 11 29 -18 3 8.5
16 Úri KSK Úri KSK 8 0 1 7 17 35 -18 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 3 1 0 10 2 8 10 4 3 1 0 6 2 4 10 8 6 2 0 16 4 12 20
2 Úri KSK Turai TC 4 4 0 0 10 3 7 12 4 2 0 2 6 5 1 6 8 6 0 2 16 8 8 18
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 10 1 9 12 4 1 1 2 2 2 0 4 8 5 1 2 12 3 9 16
4 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 4 2 1 1 6 4 2 7 7 5 1 1 12 6 6 16
5 Úri KSK Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 4 2 1 1 5 3 2 7 8 3 4 1 11 5 6 13
6 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 4 4 0 6 4 1 2 1 1 3 -2 5 8 3 2 3 5 7 -2 11
7 Úri KSK Ecser SE 4 1 3 0 3 1 2 6 4 1 2 1 5 3 2 5 8 2 5 1 8 4 4 11
8 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 2 1 3 4 -1 5 4 1 2 1 8 5 3 5 8 2 4 2 11 9 2 10
9 Úri KSK Dány KSK 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 2 2 0 6 3 3 8 8 2 4 2 6 6 0 10
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 1 2 1 5 6 -1 5 4 1 2 1 3 3 0 5 8 2 4 2 8 9 -1 10
11 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 1 2 2 4 7 -3 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 1 4 3 5 9 -4 7
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 6 6 0 6 4 0 0 4 1 10 -9 0 8 2 0 6 7 16 -9 6
13 Úri KSK Úri KSK 5 1 2 2 6 7 -1 5 3 0 1 2 3 10 -7 1 8 1 3 4 9 17 -8 6
14 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 8 1 3 4 3 11 -8 6
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 1 3 5 10 -5 4 8 1 2 5 5 12 -7 5
16 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 0 4 3 10 -7 3 7 1 1 5 3 11 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 4 0 0 19 5 14 12 4 2 1 1 11 10 1 7 8 6 1 1 30 15 15 19
2 Úri KSK Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 4 2 1 1 10 10 0 7 8 6 1 1 24 13 11 19
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 24 4 20 12 4 2 0 2 8 11 -3 6 8 6 0 2 32 15 17 18
4 Úri KSK Dány KSK 4 2 0 2 8 5 3 6 4 4 0 0 14 3 11 12 8 6 0 2 22 8 14 18
5 Úri KSK Ecser SE 4 4 0 0 12 3 9 12 4 2 0 2 7 6 1 6 8 6 0 2 19 9 10 18
6 Úri KSK Turai TC 4 3 1 0 13 4 9 10 4 2 0 2 10 7 3 6 8 5 1 2 23 11 12 16
7 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 4 2 0 2 11 7 4 6 7 5 0 2 21 12 9 15
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 3 0 2 12 11 1 9 3 1 1 1 4 7 -3 4 8 4 1 3 16 18 -2 13
9 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 3 0 1 17 10 7 9 4 1 0 3 7 7 0 3 8 4 0 4 24 17 7 12
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 1 1 10 8 2 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 8 3 1 4 16 18 -2 10
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 7 10 -3 6 4 1 0 3 7 17 -10 3 8 3 0 5 14 27 -13 9
12 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 4 1 0 3 9 15 -6 3 8 2 1 5 14 23 -9 7
13 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 10 18 -8 4 3 0 0 3 0 8 -8 0 8 1 1 6 10 26 -16 4
14 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 4 17 -13 3 7 1 0 6 5 22 -17 3
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 0 3 1 9 -8 0 5 1 0 4 10 20 -10 3 8 1 0 7 11 29 -18 3
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 18 -9 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 8 0 1 7 17 35 -18 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 0---
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-----3 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
----3 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2----0 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2--
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
INFO
Turai TC
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
04. 24. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 01. 16:30
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 08. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 16. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 30. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Dány KSK
2021. 04. 24. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
04. 24. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 01. 16:30
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 08. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 15. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 22. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 30. 17:00
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 13. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch