Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 8. forduló

2020.10.11 - 15:00

Inárcs, Inárcs VSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MOLDVÁN ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WEIL LEVENTE, TÁBI ZOLTÁN
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

ORDASI JÓZSEF

36'

1 - 0

 

POSTA TAMÁS LÁSZLÓ

47'

2 - 0

 

TŐKÉS NORBERT

50'

3 - 0

 

URBÁN GÁBOR

60'

4 - 0

 

BUKOVSZKI BALÁZS

64'

5 - 0

 

 

5 - 1

70'

KOZÁK JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 8 6 1 1 30 15 15 19 8.9
2 Péceli SSE Péceli SSE 8 6 1 1 24 13 11 19 10.3
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 8 6 0 2 32 15 17 18 8.1
4 Dány KSK Dány KSK 8 6 0 2 22 8 14 18 9.5
5 Ecser SE Ecser SE 8 6 0 2 19 9 10 18 6.3
6 Turai TC Turai TC 8 5 1 2 23 11 12 16 10.1
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 7 5 0 2 21 12 9 15 8.3
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 8 4 1 3 16 18 -2 13 8.1
9 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 8 4 0 4 24 17 7 12 10.4
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 8 3 1 4 16 18 -2 10 7.3
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 8 3 0 5 14 27 -13 9 10
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 8 2 1 5 14 23 -9 7 7.1
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 8 1 1 6 10 26 -16 4 7.9
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 7 1 0 6 5 22 -17 3 8
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 8 1 0 7 11 29 -18 3 8.5
16 Úri KSK Úri KSK 8 0 1 7 17 35 -18 1 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 3 1 0 10 2 8 10 4 3 1 0 6 2 4 10 8 6 2 0 16 4 12 20
2 Úri KSK Turai TC 4 4 0 0 10 3 7 12 4 2 0 2 6 5 1 6 8 6 0 2 16 8 8 18
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 10 1 9 12 4 1 1 2 2 2 0 4 8 5 1 2 12 3 9 16
4 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 4 2 1 1 6 4 2 7 7 5 1 1 12 6 6 16
5 Úri KSK Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 4 2 1 1 5 3 2 7 8 3 4 1 11 5 6 13
6 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 4 4 0 6 4 1 2 1 1 3 -2 5 8 3 2 3 5 7 -2 11
7 Úri KSK Ecser SE 4 1 3 0 3 1 2 6 4 1 2 1 5 3 2 5 8 2 5 1 8 4 4 11
8 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 2 1 3 4 -1 5 4 1 2 1 8 5 3 5 8 2 4 2 11 9 2 10
9 Úri KSK Dány KSK 4 0 2 2 0 3 -3 2 4 2 2 0 6 3 3 8 8 2 4 2 6 6 0 10
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 1 2 1 5 6 -1 5 4 1 2 1 3 3 0 5 8 2 4 2 8 9 -1 10
11 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 1 2 2 4 7 -3 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 8 1 4 3 5 9 -4 7
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 6 6 0 6 4 0 0 4 1 10 -9 0 8 2 0 6 7 16 -9 6
13 Úri KSK Úri KSK 5 1 2 2 6 7 -1 5 3 0 1 2 3 10 -7 1 8 1 3 4 9 17 -8 6
14 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 3 10 -7 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 8 1 3 4 3 11 -8 6
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 1 2 0 2 -2 1 5 1 1 3 5 10 -5 4 8 1 2 5 5 12 -7 5
16 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 0 4 3 10 -7 3 7 1 1 5 3 11 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 4 4 0 0 19 5 14 12 4 2 1 1 11 10 1 7 8 6 1 1 30 15 15 19
2 Úri KSK Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 4 2 1 1 10 10 0 7 8 6 1 1 24 13 11 19
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 24 4 20 12 4 2 0 2 8 11 -3 6 8 6 0 2 32 15 17 18
4 Úri KSK Dány KSK 4 2 0 2 8 5 3 6 4 4 0 0 14 3 11 12 8 6 0 2 22 8 14 18
5 Úri KSK Ecser SE 4 4 0 0 12 3 9 12 4 2 0 2 7 6 1 6 8 6 0 2 19 9 10 18
6 Úri KSK Turai TC 4 3 1 0 13 4 9 10 4 2 0 2 10 7 3 6 8 5 1 2 23 11 12 16
7 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 4 2 0 2 11 7 4 6 7 5 0 2 21 12 9 15
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 5 3 0 2 12 11 1 9 3 1 1 1 4 7 -3 4 8 4 1 3 16 18 -2 13
9 Úri KSK Nyáregyházi SK 4 3 0 1 17 10 7 9 4 1 0 3 7 7 0 3 8 4 0 4 24 17 7 12
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 1 1 10 8 2 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 8 3 1 4 16 18 -2 10
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 7 10 -3 6 4 1 0 3 7 17 -10 3 8 3 0 5 14 27 -13 9
12 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 4 1 0 3 9 15 -6 3 8 2 1 5 14 23 -9 7
13 Úri KSK Galgahévíz SK 5 1 1 3 10 18 -8 4 3 0 0 3 0 8 -8 0 8 1 1 6 10 26 -16 4
14 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 0 4 4 17 -13 3 7 1 0 6 5 22 -17 3
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 0 3 1 9 -8 0 5 1 0 4 10 20 -10 3 8 1 0 7 11 29 -18 3
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 18 -9 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 8 0 1 7 17 35 -18 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 0---
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4-----3 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
----3 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2----0 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2--
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
04. 25. 16:30
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 09. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 15. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 23. 17:00
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 12. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch