Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 10. forduló

2020.10.24 - 14:00

Úri, Úri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
DIENES ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÁSPÁR GERGELY, FEKETE ISTVÁN
Úri KSK
Zsámboki SE
90'
45'

Gólok

TAR SÁMUEL

31'

1 - 0

 

MIKUS KRISZTIÁN

68'

2 - 0

 

 

2 - 1

89'

BALOGH KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Inárcs VSE Inárcs VSE 10 8 1 1 47 17 30 25 9.9
2 Péceli SSE Péceli SSE 10 8 1 1 32 13 19 25 10
3 Ecser SE Ecser SE 10 8 0 2 31 11 20 24 7.8
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 10 7 1 2 38 20 18 22 8.5
5 Dány KSK Dány KSK 10 7 1 2 30 14 16 22 9.3
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 9 6 0 3 27 15 12 18 8
7 Turai TC Turai TC 10 5 1 4 26 20 6 16 10
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 10 5 1 4 19 21 -2 16 8.6
9 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 10 5 0 5 26 21 5 15 8.9
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 10 3 1 6 16 25 -9 10 8
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 10 3 1 6 18 28 -10 10 8.1
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 10 3 0 7 14 41 -27 9 8.6
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 10 2 1 7 18 28 -10 7 7.6
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 10 2 0 8 16 39 -23 6 7.8
15 Úri KSK Úri KSK 10 1 1 8 21 39 -18 4 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 9 1 0 8 8 35 -27 3 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 4 1 0 14 3 11 13 5 4 1 0 10 2 8 13 10 8 2 0 24 5 19 26
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 4 3 1 0 6 2 4 10 5 3 1 1 9 4 5 10 9 6 2 1 15 6 9 20
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 5 4 0 1 10 3 7 12 5 2 1 2 3 2 1 7 10 6 1 3 13 5 8 19
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 4 1 3 0 6 2 4 6 6 4 1 1 8 3 5 13 10 5 4 1 14 5 9 19
5 Újszilvás KSE Turai TC 5 4 0 1 10 6 4 12 5 2 0 3 6 7 -1 6 10 6 0 4 16 13 3 18
6 Újszilvás KSE Ecser SE 6 3 3 0 8 1 7 12 4 1 2 1 5 3 2 5 10 4 5 1 13 4 9 17
7 Újszilvás KSE Dány KSK 5 1 2 2 2 4 -2 5 5 3 2 0 8 3 5 11 10 4 4 2 10 7 3 16
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 5 2 2 1 4 4 0 8 5 1 2 2 8 6 2 5 10 3 4 3 12 10 2 13
9 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 1 3 1 2 4 -2 6 10 3 3 4 6 10 -4 12
10 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 5 1 3 1 3 3 0 6 10 2 5 3 8 11 -3 11
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 3 11 -8 4 4 1 2 1 2 1 1 5 10 2 3 5 5 12 -7 9
12 Újszilvás KSE Úri KSK 6 2 2 2 7 7 0 8 4 0 1 3 3 11 -8 1 10 2 3 5 10 18 -8 9
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 4 1 1 2 2 2 0 4 6 1 1 4 6 14 -8 4 10 2 2 6 8 16 -8 8
14 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 1 3 2 5 8 -3 6 4 0 2 2 1 3 -2 2 10 1 5 4 6 11 -5 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 6 7 -1 6 5 0 0 5 1 14 -13 0 10 2 0 8 7 21 -14 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 0 1 2 0 5 -5 1 6 1 0 5 4 12 -8 3 9 1 1 7 4 17 -13 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 5 0 0 27 6 21 15 5 3 1 1 20 11 9 10 10 8 1 1 47 17 30 25
2 Újszilvás KSE Péceli SSE 4 4 0 0 14 3 11 12 6 4 1 1 18 10 8 13 10 8 1 1 32 13 19 25
3 Újszilvás KSE Ecser SE 6 6 0 0 24 5 19 18 4 2 0 2 7 6 1 6 10 8 0 2 31 11 20 24
4 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 5 4 1 0 28 8 20 13 5 3 0 2 10 12 -2 9 10 7 1 2 38 20 18 22
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 12 7 5 9 5 4 1 0 18 7 11 13 10 7 1 2 30 14 16 22
6 Újszilvás KSE Sülysápi SE 4 3 0 1 11 7 4 9 5 3 0 2 16 8 8 9 9 6 0 3 27 15 12 18
7 Újszilvás KSE Turai TC 5 3 1 1 14 9 5 10 5 2 0 3 12 11 1 6 10 5 1 4 26 20 6 16
8 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 4 0 2 15 13 2 12 4 1 1 2 4 8 -4 4 10 5 1 4 19 21 -2 16
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 5 2 0 3 9 8 1 6 10 5 0 5 26 21 5 15
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 5 1 0 4 10 17 -7 3 10 3 1 6 16 25 -9 10
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 5 2 1 2 10 15 -5 7 5 1 0 4 8 13 -5 3 10 3 1 6 18 28 -10 10
12 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 7 15 -8 6 5 1 0 4 7 26 -19 3 10 3 0 7 14 41 -27 9
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 11 20 -9 4 4 1 0 3 7 8 -1 3 10 2 1 7 18 28 -10 7
14 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 4 1 0 3 5 11 -6 3 6 1 0 5 11 28 -17 3 10 2 0 8 16 39 -23 6
15 Újszilvás KSE Úri KSK 6 1 0 5 11 19 -8 3 4 0 1 3 10 20 -10 1 10 1 1 8 21 39 -18 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 0 0 3 2 14 -12 0 6 1 0 5 6 21 -15 3 9 1 0 8 8 35 -27 3
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-9 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0--8 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1----1 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3----0 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0-----1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2---1 - 90 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Úri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
04. 24. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 01. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 08. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 16. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 05. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE

Zsámboki SE

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 25. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 02. 16:30
Galgahévíz SK
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 08. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 16. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 22. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 29. 17:00
Zsámboki SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
06. 06. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 26. 17:00
Újszilvás KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch