Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 11. forduló

2020.10.31 - 13:30

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁBI ZOLTÁN
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
90'
45'

Gólok

BALOG MIHÁLY

44'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 11 9 1 1 36 14 22 28 9.7
2 Ecser SE Ecser SE 11 9 0 2 34 11 23 27 8.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 11 8 1 2 47 21 26 25 9.4
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 11 8 1 2 39 20 19 25 8.5
5 Dány KSK Dány KSK 11 7 1 3 32 17 15 22 9.9
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 10 7 0 3 31 15 16 21 7.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 11 6 0 5 32 22 10 18 9.3
8 Turai TC Turai TC 11 5 1 5 27 24 3 16 9
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 11 5 1 5 19 22 -3 16 8.3
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 11 4 1 6 21 28 -7 13 8.5
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 3 1 7 20 28 -8 10 8.9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 7.3
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 11 3 0 8 19 41 -22 9 7.8
14 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 11 3 0 8 15 47 -32 9 8.1
15 Úri KSK Úri KSK 11 1 1 9 21 42 -21 4 7.5
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 10 1 0 9 8 37 -29 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 4 1 0 14 3 11 13 6 4 1 1 10 3 7 13 11 8 2 1 24 6 18 26
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 1 0 7 2 5 13 5 3 1 1 9 4 5 10 10 7 2 1 16 6 10 23
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 0 1 11 3 8 15 5 2 1 2 3 2 1 7 11 7 1 3 14 5 9 22
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 2 3 0 9 2 7 9 6 4 1 1 8 3 5 13 11 6 4 1 17 5 12 22
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 1 2 2 2 4 -2 5 6 4 2 0 9 3 6 14 11 5 4 2 11 7 4 19
6 Újszilvás KSE Turai TC 5 4 0 1 10 6 4 12 6 2 0 4 6 10 -4 6 11 6 0 5 16 16 0 18
7 Újszilvás KSE Ecser SE 6 3 3 0 8 1 7 12 5 1 3 1 5 3 2 6 11 4 6 1 13 4 9 18
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 6 2 3 1 4 4 0 9 5 1 2 2 8 6 2 5 11 3 5 3 12 10 2 14
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 6 2 3 1 6 3 3 9 11 3 5 3 11 11 0 14
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 2 1 3 4 6 -2 7 5 1 3 1 2 4 -2 6 11 3 4 4 6 10 -4 13
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 3 11 -8 4 5 1 3 1 2 1 1 6 11 2 4 5 5 12 -7 10
12 Újszilvás KSE Úri KSK 6 2 2 2 7 7 0 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 11 2 4 5 10 18 -8 10
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 1 1 3 2 3 -1 4 6 1 1 4 6 14 -8 4 11 2 2 7 8 17 -9 8
14 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 1 3 2 5 8 -3 6 5 0 2 3 1 4 -3 2 11 1 5 5 6 12 -6 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 6 10 -4 6 5 0 0 5 1 14 -13 0 11 2 0 9 7 24 -17 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 2 2 0 5 -5 2 6 1 0 5 4 12 -8 3 10 1 2 7 4 17 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 5 0 0 18 4 14 15 6 4 1 1 18 10 8 13 11 9 1 1 36 14 22 28
2 Újszilvás KSE Ecser SE 6 6 0 0 24 5 19 18 5 3 0 2 10 6 4 9 11 9 0 2 34 11 23 27
3 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 5 0 0 27 6 21 15 6 3 1 2 20 15 5 10 11 8 1 2 47 21 26 25
4 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 1 0 29 8 21 16 5 3 0 2 10 12 -2 9 11 8 1 2 39 20 19 25
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 12 7 5 9 6 4 1 1 20 10 10 13 11 7 1 3 32 17 15 22
6 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 0 1 15 7 8 12 5 3 0 2 16 8 8 9 10 7 0 3 31 15 16 21
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 6 3 0 3 15 9 6 9 11 6 0 5 32 22 10 18
8 Újszilvás KSE Turai TC 5 3 1 1 14 9 5 10 6 2 0 4 13 15 -2 6 11 5 1 5 27 24 3 16
9 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 4 0 2 15 13 2 12 5 1 1 3 4 9 -5 4 11 5 1 5 19 22 -3 16
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 3 1 2 13 15 -2 10 5 1 0 4 8 13 -5 3 11 4 1 6 21 28 -7 13
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 11 20 -9 4 5 2 0 3 9 8 1 6 11 3 1 7 20 28 -8 10
12 Újszilvás KSE Zsámboki SE 6 2 1 3 6 11 -5 7 5 1 0 4 10 17 -7 3 11 3 1 7 16 28 -12 10
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 2 0 3 8 13 -5 6 6 1 0 5 11 28 -17 3 11 3 0 8 19 41 -22 9
14 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 8 21 -13 6 5 1 0 4 7 26 -19 3 11 3 0 8 15 47 -32 9
15 Újszilvás KSE Úri KSK 6 1 0 5 11 19 -8 3 5 0 1 4 10 23 -13 1 11 1 1 9 21 42 -21 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 0 4 2 16 -14 0 6 1 0 5 6 21 -15 3 10 1 0 9 8 37 -29 3
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-9 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0--8 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1---4 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 0-
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0-----1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
INFO
Turai TC
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
04. 24. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 01. 16:30
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 08. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 16. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 30. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch