Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 11. forduló

2020.11.01 - 00:00

Tápiógyörgye, Tápiógyörgye KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ GEORGINA, VISNYEI BENDEGÚZ
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
90'
30'
60'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 11 9 1 1 36 14 22 28 9.7
2 Ecser SE Ecser SE 11 9 0 2 34 11 23 27 8.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 11 8 1 2 47 21 26 25 9.4
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 11 8 1 2 39 20 19 25 8.5
5 Dány KSK Dány KSK 11 7 1 3 32 17 15 22 9.9
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 10 7 0 3 31 15 16 21 7.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 11 6 0 5 32 22 10 18 9.3
8 Turai TC Turai TC 11 5 1 5 27 24 3 16 9
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 11 5 1 5 19 22 -3 16 8.3
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 11 4 1 6 21 28 -7 13 8.5
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 3 1 7 20 28 -8 10 8.9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 7.3
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 11 3 0 8 19 41 -22 9 7.8
14 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 11 3 0 8 15 47 -32 9 8.1
15 Úri KSK Úri KSK 11 1 1 9 21 42 -21 4 7.5
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 10 1 0 9 8 37 -29 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 4 1 0 14 3 11 13 6 4 1 1 10 3 7 13 11 8 2 1 24 6 18 26
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 1 0 7 2 5 13 5 3 1 1 9 4 5 10 10 7 2 1 16 6 10 23
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 0 1 11 3 8 15 5 2 1 2 3 2 1 7 11 7 1 3 14 5 9 22
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 2 3 0 9 2 7 9 6 4 1 1 8 3 5 13 11 6 4 1 17 5 12 22
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 1 2 2 2 4 -2 5 6 4 2 0 9 3 6 14 11 5 4 2 11 7 4 19
6 Újszilvás KSE Turai TC 5 4 0 1 10 6 4 12 6 2 0 4 6 10 -4 6 11 6 0 5 16 16 0 18
7 Újszilvás KSE Ecser SE 6 3 3 0 8 1 7 12 5 1 3 1 5 3 2 6 11 4 6 1 13 4 9 18
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 6 2 3 1 4 4 0 9 5 1 2 2 8 6 2 5 11 3 5 3 12 10 2 14
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 6 2 3 1 6 3 3 9 11 3 5 3 11 11 0 14
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 2 1 3 4 6 -2 7 5 1 3 1 2 4 -2 6 11 3 4 4 6 10 -4 13
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 3 11 -8 4 5 1 3 1 2 1 1 6 11 2 4 5 5 12 -7 10
12 Újszilvás KSE Úri KSK 6 2 2 2 7 7 0 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 11 2 4 5 10 18 -8 10
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 1 1 3 2 3 -1 4 6 1 1 4 6 14 -8 4 11 2 2 7 8 17 -9 8
14 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 1 3 2 5 8 -3 6 5 0 2 3 1 4 -3 2 11 1 5 5 6 12 -6 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 6 10 -4 6 5 0 0 5 1 14 -13 0 11 2 0 9 7 24 -17 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 2 2 0 5 -5 2 6 1 0 5 4 12 -8 3 10 1 2 7 4 17 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 5 0 0 18 4 14 15 6 4 1 1 18 10 8 13 11 9 1 1 36 14 22 28
2 Újszilvás KSE Ecser SE 6 6 0 0 24 5 19 18 5 3 0 2 10 6 4 9 11 9 0 2 34 11 23 27
3 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 5 0 0 27 6 21 15 6 3 1 2 20 15 5 10 11 8 1 2 47 21 26 25
4 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 1 0 29 8 21 16 5 3 0 2 10 12 -2 9 11 8 1 2 39 20 19 25
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 12 7 5 9 6 4 1 1 20 10 10 13 11 7 1 3 32 17 15 22
6 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 0 1 15 7 8 12 5 3 0 2 16 8 8 9 10 7 0 3 31 15 16 21
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 6 3 0 3 15 9 6 9 11 6 0 5 32 22 10 18
8 Újszilvás KSE Turai TC 5 3 1 1 14 9 5 10 6 2 0 4 13 15 -2 6 11 5 1 5 27 24 3 16
9 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 4 0 2 15 13 2 12 5 1 1 3 4 9 -5 4 11 5 1 5 19 22 -3 16
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 3 1 2 13 15 -2 10 5 1 0 4 8 13 -5 3 11 4 1 6 21 28 -7 13
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 11 20 -9 4 5 2 0 3 9 8 1 6 11 3 1 7 20 28 -8 10
12 Újszilvás KSE Zsámboki SE 6 2 1 3 6 11 -5 7 5 1 0 4 10 17 -7 3 11 3 1 7 16 28 -12 10
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 2 0 3 8 13 -5 6 6 1 0 5 11 28 -17 3 11 3 0 8 19 41 -22 9
14 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 8 21 -13 6 5 1 0 4 7 26 -19 3 11 3 0 8 15 47 -32 9
15 Újszilvás KSE Úri KSK 6 1 0 5 11 19 -8 3 5 0 1 4 10 23 -13 1 11 1 1 9 21 42 -21 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 0 4 2 16 -14 0 6 1 0 5 6 21 -15 3 10 1 0 9 8 37 -29 3
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-9 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0--8 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1---4 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 0-
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0-----1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 21. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 21. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
INFO
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
INFO
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
04. 25. 16:30
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 02. 16:30
Dány KSK
2021. 05. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 08. 16:30
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 16. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 30. 17:00
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
06. 06. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
06. 12. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC

Úri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 21. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
04. 24. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 01. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 08. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 16. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 22. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 05. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch