Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 11. forduló

2020.10.31 - 13:30

Tápiószőlős, Tápiószőlős KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
VARGA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS DÁVID PÉTER
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 11 9 1 1 36 14 22 28 9.7
2 Ecser SE Ecser SE 11 9 0 2 34 11 23 27 8.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 11 8 1 2 47 21 26 25 9.4
4 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 11 8 1 2 39 20 19 25 8.5
5 Dány KSK Dány KSK 11 7 1 3 32 17 15 22 9.9
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 10 7 0 3 31 15 16 21 7.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 11 6 0 5 32 22 10 18 9.3
8 Turai TC Turai TC 11 5 1 5 27 24 3 16 9
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 11 5 1 5 19 22 -3 16 8.3
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 11 4 1 6 21 28 -7 13 8.5
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 3 1 7 20 28 -8 10 8.9
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 11 3 1 7 16 28 -12 10 7.3
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 11 3 0 8 19 41 -22 9 7.8
14 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 11 3 0 8 15 47 -32 9 8.1
15 Úri KSK Úri KSK 11 1 1 9 21 42 -21 4 7.5
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 10 1 0 9 8 37 -29 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 4 1 0 14 3 11 13 6 4 1 1 10 3 7 13 11 8 2 1 24 6 18 26
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 1 0 7 2 5 13 5 3 1 1 9 4 5 10 10 7 2 1 16 6 10 23
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 0 1 11 3 8 15 5 2 1 2 3 2 1 7 11 7 1 3 14 5 9 22
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 2 3 0 9 2 7 9 6 4 1 1 8 3 5 13 11 6 4 1 17 5 12 22
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 1 2 2 2 4 -2 5 6 4 2 0 9 3 6 14 11 5 4 2 11 7 4 19
6 Újszilvás KSE Turai TC 5 4 0 1 10 6 4 12 6 2 0 4 6 10 -4 6 11 6 0 5 16 16 0 18
7 Újszilvás KSE Ecser SE 6 3 3 0 8 1 7 12 5 1 3 1 5 3 2 6 11 4 6 1 13 4 9 18
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 6 2 3 1 4 4 0 9 5 1 2 2 8 6 2 5 11 3 5 3 12 10 2 14
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 6 2 3 1 6 3 3 9 11 3 5 3 11 11 0 14
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 2 1 3 4 6 -2 7 5 1 3 1 2 4 -2 6 11 3 4 4 6 10 -4 13
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 3 11 -8 4 5 1 3 1 2 1 1 6 11 2 4 5 5 12 -7 10
12 Újszilvás KSE Úri KSK 6 2 2 2 7 7 0 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 11 2 4 5 10 18 -8 10
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 1 1 3 2 3 -1 4 6 1 1 4 6 14 -8 4 11 2 2 7 8 17 -9 8
14 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 1 3 2 5 8 -3 6 5 0 2 3 1 4 -3 2 11 1 5 5 6 12 -6 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 6 10 -4 6 5 0 0 5 1 14 -13 0 11 2 0 9 7 24 -17 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 2 2 0 5 -5 2 6 1 0 5 4 12 -8 3 10 1 2 7 4 17 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 5 0 0 18 4 14 15 6 4 1 1 18 10 8 13 11 9 1 1 36 14 22 28
2 Újszilvás KSE Ecser SE 6 6 0 0 24 5 19 18 5 3 0 2 10 6 4 9 11 9 0 2 34 11 23 27
3 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 5 0 0 27 6 21 15 6 3 1 2 20 15 5 10 11 8 1 2 47 21 26 25
4 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 1 0 29 8 21 16 5 3 0 2 10 12 -2 9 11 8 1 2 39 20 19 25
5 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 12 7 5 9 6 4 1 1 20 10 10 13 11 7 1 3 32 17 15 22
6 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 0 1 15 7 8 12 5 3 0 2 16 8 8 9 10 7 0 3 31 15 16 21
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 6 3 0 3 15 9 6 9 11 6 0 5 32 22 10 18
8 Újszilvás KSE Turai TC 5 3 1 1 14 9 5 10 6 2 0 4 13 15 -2 6 11 5 1 5 27 24 3 16
9 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 6 4 0 2 15 13 2 12 5 1 1 3 4 9 -5 4 11 5 1 5 19 22 -3 16
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 3 1 2 13 15 -2 10 5 1 0 4 8 13 -5 3 11 4 1 6 21 28 -7 13
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 6 1 1 4 11 20 -9 4 5 2 0 3 9 8 1 6 11 3 1 7 20 28 -8 10
12 Újszilvás KSE Zsámboki SE 6 2 1 3 6 11 -5 7 5 1 0 4 10 17 -7 3 11 3 1 7 16 28 -12 10
13 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 2 0 3 8 13 -5 6 6 1 0 5 11 28 -17 3 11 3 0 8 19 41 -22 9
14 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 8 21 -13 6 5 1 0 4 7 26 -19 3 11 3 0 8 15 47 -32 9
15 Újszilvás KSE Úri KSK 6 1 0 5 11 19 -8 3 5 0 1 4 10 23 -13 1 11 1 1 9 21 42 -21 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 0 4 2 16 -14 0 6 1 0 5 6 21 -15 3 10 1 0 9 8 37 -29 3
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3----2 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-9 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0--8 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1---4 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 0-
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0-----1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4---1 - 01 - 0--

Meccsek

Tápiószőlősi KSE

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 24. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 01. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 08. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 15. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 29. 17:00
Zsámboki SE
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 05. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
06. 12. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
04. 24. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 08. 16:30
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch