Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 12. forduló

2020.11.08 - 13:30

Dány, Dány KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MOLDVÁN ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, KOVÁCS FANNI
Dány KSK
Sülysápi SE
90'
45'

Gólok

GÓDOR TAMÁS

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

38'

VASADI RÓBERT

 

1 - 2

44'

KÁLMÁN BALÁZS

 

1 - 3

69'

SIMON ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 12 10 1 1 39 15 24 31 9
2 Ecser SE Ecser SE 12 10 0 2 38 11 27 30 8.6
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 12 9 1 2 44 21 23 28 9.2
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 12 8 1 3 48 24 24 25 8.5
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 11 8 0 3 34 16 18 24 7.2
6 Dány KSK Dány KSK 12 7 1 4 33 20 13 22 9.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 12 6 1 5 33 23 10 19 8.8
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 12 6 1 5 22 22 0 19 9.2
9 Turai TC Turai TC 12 5 2 5 28 25 3 17 8.6
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 12 4 1 7 20 29 -9 13 8
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 12 4 1 7 21 32 -11 13 8.2
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 12 4 0 8 24 45 -21 12 8.3
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 12 3 1 8 24 33 -9 10 9.2
14 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 12 3 0 9 16 51 -35 9 8.2
15 Úri KSK Úri KSK 12 1 1 10 22 47 -25 4 7.3
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 11 1 0 10 8 40 -32 3 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 4 2 0 15 4 11 14 6 4 1 1 10 3 7 13 12 8 3 1 25 7 18 27
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 1 0 7 2 5 13 6 4 1 1 11 5 6 13 11 8 2 1 18 7 11 26
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 0 1 11 3 8 15 6 3 1 2 5 2 3 10 12 8 1 3 16 5 11 25
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 2 3 0 9 2 7 9 7 4 2 1 9 4 5 14 12 6 5 1 18 6 12 23
5 Újszilvás KSE Ecser SE 7 4 3 0 11 1 10 15 5 1 3 1 5 3 2 6 12 5 6 1 16 4 12 21
6 Újszilvás KSE Dány KSK 6 1 2 3 3 6 -3 5 6 4 2 0 9 3 6 14 12 5 4 3 12 9 3 19
7 Újszilvás KSE Turai TC 6 4 0 2 10 7 3 12 6 2 0 4 6 10 -4 6 12 6 0 6 16 17 -1 18
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 7 3 3 1 6 4 2 12 5 1 2 2 8 6 2 5 12 4 5 3 14 10 4 17
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 7 3 3 1 7 3 4 12 12 4 5 3 12 11 1 17
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 7 2 1 4 4 11 -7 7 5 1 3 1 2 1 1 6 12 3 4 5 6 12 -6 13
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 2 1 3 4 6 -2 7 6 1 3 2 2 7 -5 6 12 3 4 5 6 13 -7 13
12 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 7 2 3 2 6 8 -2 9 5 0 2 3 1 4 -3 2 12 2 5 5 7 12 -5 11
13 Újszilvás KSE Úri KSK 7 2 2 3 7 9 -2 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 12 2 4 6 10 20 -10 10
14 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 1 1 3 2 3 -1 4 7 1 1 5 6 15 -9 4 12 2 2 8 8 18 -10 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 6 10 -4 6 6 0 0 6 1 16 -15 0 12 2 0 10 7 26 -19 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 2 2 0 5 -5 2 7 1 0 6 4 13 -9 3 11 1 2 8 4 18 -14 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 5 0 0 18 4 14 15 7 5 1 1 21 11 10 16 12 10 1 1 39 15 24 31
2 Újszilvás KSE Ecser SE 7 7 0 0 28 5 23 21 5 3 0 2 10 6 4 9 12 10 0 2 38 11 27 30
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 1 0 29 8 21 16 6 4 0 2 15 13 2 12 12 9 1 2 44 21 23 28
4 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 5 0 1 28 9 19 15 6 3 1 2 20 15 5 10 12 8 1 3 48 24 24 25
5 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 0 1 15 7 8 12 6 4 0 2 19 9 10 12 11 8 0 3 34 16 18 24
6 Újszilvás KSE Dány KSK 6 3 0 3 13 10 3 9 6 4 1 1 20 10 10 13 12 7 1 4 33 20 13 22
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 7 3 1 3 16 10 6 10 12 6 1 5 33 23 10 19
8 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 7 5 0 2 18 13 5 15 5 1 1 3 4 9 -5 4 12 6 1 5 22 22 0 19
9 Újszilvás KSE Turai TC 6 3 2 1 15 10 5 11 6 2 0 4 13 15 -2 6 12 5 2 5 28 25 3 17
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 7 3 1 3 10 12 -2 10 5 1 0 4 10 17 -7 3 12 4 1 7 20 29 -9 13
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 3 1 2 13 15 -2 10 6 1 0 5 8 17 -9 3 12 4 1 7 21 32 -11 13
12 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 2 0 3 8 13 -5 6 7 2 0 5 16 32 -16 6 12 4 0 8 24 45 -21 12
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 7 1 1 5 15 25 -10 4 5 2 0 3 9 8 1 6 12 3 1 8 24 33 -9 10
14 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 8 21 -13 6 6 1 0 5 8 30 -22 3 12 3 0 9 16 51 -35 9
15 Újszilvás KSE Úri KSK 7 1 0 6 12 24 -12 3 5 0 1 4 10 23 -13 1 12 1 1 10 22 47 -25 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 0 4 2 16 -14 0 7 1 0 6 6 24 -18 3 11 1 0 10 8 40 -32 3
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3---1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6----4 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1---4 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 0-
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--1 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---------
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Dány KSK

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Dány KSK
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
2021. 06. 30.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Dány KSK
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 25. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 02. 16:30
Dány KSK
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 16. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 29. 17:00
Dány KSK
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 26. 17:00
Turai TC

Sülysápi SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
INFO
Sülysápi SE
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sülysápi SE
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Sülysápi SE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Sülysápi SE
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Úri KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 10. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 24. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 01. 16:30
Péceli SSE
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 08. 16:30
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 15. 17:00
Turai TC
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 23. 17:00
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 29. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 29. 17:00
Dány KSK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
05. 26. 17:00
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch