Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 12. forduló

2020.11.08 - 13:30

Tura, Turai sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BUBLOS OLIVÉR
Turai TC
Nyáregyházi SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

KOVÁCS ZOLTÁN JÁNOS
PECZE PÉTER

82'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 12 10 1 1 39 15 24 31 9
2 Ecser SE Ecser SE 12 10 0 2 38 11 27 30 8.6
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 12 9 1 2 44 21 23 28 9.2
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 12 8 1 3 48 24 24 25 8.5
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 11 8 0 3 34 16 18 24 7.2
6 Dány KSK Dány KSK 12 7 1 4 33 20 13 22 9.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 12 6 1 5 33 23 10 19 8.8
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 12 6 1 5 22 22 0 19 9.2
9 Turai TC Turai TC 12 5 2 5 28 25 3 17 8.6
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 12 4 1 7 20 29 -9 13 8
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 12 4 1 7 21 32 -11 13 8.2
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 12 4 0 8 24 45 -21 12 8.3
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 12 3 1 8 24 33 -9 10 9.2
14 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 12 3 0 9 16 51 -35 9 8.2
15 Úri KSK Úri KSK 12 1 1 10 22 47 -25 4 7.3
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 11 1 0 10 8 40 -32 3 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 4 2 0 15 4 11 14 6 4 1 1 10 3 7 13 12 8 3 1 25 7 18 27
2 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 1 0 7 2 5 13 6 4 1 1 11 5 6 13 11 8 2 1 18 7 11 26
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 0 1 11 3 8 15 6 3 1 2 5 2 3 10 12 8 1 3 16 5 11 25
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 2 3 0 9 2 7 9 7 4 2 1 9 4 5 14 12 6 5 1 18 6 12 23
5 Újszilvás KSE Ecser SE 7 4 3 0 11 1 10 15 5 1 3 1 5 3 2 6 12 5 6 1 16 4 12 21
6 Újszilvás KSE Dány KSK 6 1 2 3 3 6 -3 5 6 4 2 0 9 3 6 14 12 5 4 3 12 9 3 19
7 Újszilvás KSE Turai TC 6 4 0 2 10 7 3 12 6 2 0 4 6 10 -4 6 12 6 0 6 16 17 -1 18
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 7 3 3 1 6 4 2 12 5 1 2 2 8 6 2 5 12 4 5 3 14 10 4 17
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 7 3 3 1 7 3 4 12 12 4 5 3 12 11 1 17
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 7 2 1 4 4 11 -7 7 5 1 3 1 2 1 1 6 12 3 4 5 6 12 -6 13
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 2 1 3 4 6 -2 7 6 1 3 2 2 7 -5 6 12 3 4 5 6 13 -7 13
12 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 7 2 3 2 6 8 -2 9 5 0 2 3 1 4 -3 2 12 2 5 5 7 12 -5 11
13 Újszilvás KSE Úri KSK 7 2 2 3 7 9 -2 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 12 2 4 6 10 20 -10 10
14 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 1 1 3 2 3 -1 4 7 1 1 5 6 15 -9 4 12 2 2 8 8 18 -10 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 6 10 -4 6 6 0 0 6 1 16 -15 0 12 2 0 10 7 26 -19 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 2 2 0 5 -5 2 7 1 0 6 4 13 -9 3 11 1 2 8 4 18 -14 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 5 0 0 18 4 14 15 7 5 1 1 21 11 10 16 12 10 1 1 39 15 24 31
2 Újszilvás KSE Ecser SE 7 7 0 0 28 5 23 21 5 3 0 2 10 6 4 9 12 10 0 2 38 11 27 30
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 1 0 29 8 21 16 6 4 0 2 15 13 2 12 12 9 1 2 44 21 23 28
4 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 5 0 1 28 9 19 15 6 3 1 2 20 15 5 10 12 8 1 3 48 24 24 25
5 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 0 1 15 7 8 12 6 4 0 2 19 9 10 12 11 8 0 3 34 16 18 24
6 Újszilvás KSE Dány KSK 6 3 0 3 13 10 3 9 6 4 1 1 20 10 10 13 12 7 1 4 33 20 13 22
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 7 3 1 3 16 10 6 10 12 6 1 5 33 23 10 19
8 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 7 5 0 2 18 13 5 15 5 1 1 3 4 9 -5 4 12 6 1 5 22 22 0 19
9 Újszilvás KSE Turai TC 6 3 2 1 15 10 5 11 6 2 0 4 13 15 -2 6 12 5 2 5 28 25 3 17
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 7 3 1 3 10 12 -2 10 5 1 0 4 10 17 -7 3 12 4 1 7 20 29 -9 13
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 3 1 2 13 15 -2 10 6 1 0 5 8 17 -9 3 12 4 1 7 21 32 -11 13
12 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 2 0 3 8 13 -5 6 7 2 0 5 16 32 -16 6 12 4 0 8 24 45 -21 12
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 7 1 1 5 15 25 -10 4 5 2 0 3 9 8 1 6 12 3 1 8 24 33 -9 10
14 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 8 21 -13 6 6 1 0 5 8 30 -22 3 12 3 0 9 16 51 -35 9
15 Újszilvás KSE Úri KSK 7 1 0 6 12 24 -12 3 5 0 1 4 10 23 -13 1 12 1 1 10 22 47 -25 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 0 0 4 2 16 -14 0 7 1 0 6 6 24 -18 3 11 1 0 10 8 40 -32 3
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3---1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6----4 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1---4 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 0-
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--1 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---------
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Turai TC

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újszilvás KSE
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Sülysápi SE
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Turai TC
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
INFO
Turai TC
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
INFO
Turai TC
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 02. 16:30
Turai TC
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
05. 08. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 15. 17:00
Turai TC
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
05. 22. 17:00
Péceli SSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 05. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 12. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 26. 17:00
Turai TC

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
04. 24. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 08. 16:30
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch