Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 13. forduló

2021.02.20 - 14:00

Nyáregyháza, Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
JÓZSA FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ROZENBEIGER ANDRÁS ROLAND, MEGYESI OLIVÉR
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 13 11 1 1 43 17 26 34 8.7
2 Ecser SE Ecser SE 13 11 0 2 41 11 30 33 8.3
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 13 9 1 3 44 24 20 28 8.5
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 12 9 0 3 36 17 19 27 7.8
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 13 8 1 4 49 28 21 25 8.4
6 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 13 7 1 5 37 24 13 22 8.4
7 Dány KSK Dány KSK 13 7 1 5 35 24 11 22 8.8
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 13 6 1 6 22 27 -5 19 9.5
9 Turai TC Turai TC 13 5 2 6 29 27 2 17 8.8
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 13 5 1 7 24 34 -10 16 8.5
11 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 13 5 0 8 29 45 -16 15 8.2
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 13 4 1 8 22 32 -10 13 8.2
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 13 4 0 9 18 52 -34 12 8.3
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 13 3 1 9 25 35 -10 10 8.8
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 12 2 0 10 10 41 -31 6 8.6
16 Úri KSK Úri KSK 13 1 1 11 23 49 -26 4 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 6 5 1 0 8 2 6 16 6 4 1 1 11 5 6 13 12 9 2 1 19 7 12 29
2 Úri KSK Inárcs VSE 6 4 2 0 15 4 11 14 7 4 2 1 11 4 7 14 13 8 4 1 26 8 18 28
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 7 5 0 2 11 5 6 15 6 3 1 2 5 2 3 10 13 8 1 4 16 7 9 25
4 Úri KSK Ecser SE 7 4 3 0 11 1 10 15 6 2 3 1 7 3 4 9 13 6 6 1 18 4 14 24
5 Úri KSK Péceli SSE 6 2 4 0 11 4 7 10 7 4 2 1 9 4 5 14 13 6 6 1 20 8 12 24
6 Úri KSK Dány KSK 6 1 2 3 3 6 -3 5 7 4 3 0 11 5 6 15 13 5 5 3 14 11 3 20
7 Úri KSK Turai TC 6 4 0 2 10 7 3 12 7 2 1 4 7 11 -4 7 13 6 1 6 17 18 -1 19
8 Úri KSK Zsámboki SE 7 3 3 1 6 4 2 12 6 1 3 2 9 7 2 6 13 4 6 3 15 11 4 18
9 Úri KSK Nyáregyházi SK 6 1 3 2 6 9 -3 6 7 3 3 1 7 3 4 12 13 4 6 3 13 12 1 18
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 7 2 2 3 5 7 -2 8 6 1 3 2 2 7 -5 6 13 3 5 5 7 14 -7 14
11 Úri KSK Galgahévíz SK 7 2 1 4 4 11 -7 7 6 1 3 2 2 2 0 6 13 3 4 6 6 13 -7 13
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 6 2 1 3 4 3 1 7 7 1 1 5 6 15 -9 4 13 3 2 8 10 18 -8 11
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 7 2 3 2 6 8 -2 9 6 0 2 4 1 6 -5 2 13 2 5 6 7 14 -7 11
14 Úri KSK Úri KSK 7 2 2 3 7 9 -2 8 6 0 3 3 3 11 -8 3 13 2 5 6 10 20 -10 11
15 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 7 2 1 4 7 11 -4 7 6 0 0 6 1 16 -15 0 13 2 1 10 8 27 -19 7
16 Úri KSK Újszilvás KSE 5 0 3 2 0 5 -5 3 7 1 0 6 4 13 -9 3 12 1 3 8 4 18 -14 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Péceli SSE 6 6 0 0 22 6 16 18 7 5 1 1 21 11 10 16 13 11 1 1 43 17 26 34
2 Úri KSK Ecser SE 7 7 0 0 28 5 23 21 6 4 0 2 13 6 7 12 13 11 0 2 41 11 30 33
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 7 5 1 1 29 11 18 16 6 4 0 2 15 13 2 12 13 9 1 3 44 24 20 28
4 Úri KSK Sülysápi SE 6 5 0 1 17 8 9 15 6 4 0 2 19 9 10 12 12 9 0 3 36 17 19 27
5 Úri KSK Inárcs VSE 6 5 0 1 28 9 19 15 7 3 1 3 21 19 2 10 13 8 1 4 49 28 21 25
6 Úri KSK Nyáregyházi SK 6 4 0 2 21 14 7 12 7 3 1 3 16 10 6 10 13 7 1 5 37 24 13 22
7 Úri KSK Dány KSK 6 3 0 3 13 10 3 9 7 4 1 2 22 14 8 13 13 7 1 5 35 24 11 22
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 7 5 0 2 18 13 5 15 6 1 1 4 4 14 -10 4 13 6 1 6 22 27 -5 19
9 Úri KSK Turai TC 6 3 2 1 15 10 5 11 7 2 0 5 14 17 -3 6 13 5 2 6 29 27 2 17
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 7 4 1 2 16 17 -1 13 6 1 0 5 8 17 -9 3 13 5 1 7 24 34 -10 16
11 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 6 3 0 3 13 13 0 9 7 2 0 5 16 32 -16 6 13 5 0 8 29 45 -16 15
12 Úri KSK Zsámboki SE 7 3 1 3 10 12 -2 10 6 1 0 5 12 20 -8 3 13 4 1 8 22 32 -10 13
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 7 3 0 4 10 22 -12 9 6 1 0 5 8 30 -22 3 13 4 0 9 18 52 -34 12
14 Úri KSK Galgahévíz SK 7 1 1 5 15 25 -10 4 6 2 0 4 10 10 0 6 13 3 1 9 25 35 -10 10
15 Úri KSK Újszilvás KSE 5 1 0 4 4 17 -13 3 7 1 0 6 6 24 -18 3 12 2 0 10 10 41 -31 6
16 Úri KSK Úri KSK 7 1 0 6 12 24 -12 3 6 0 1 5 11 25 -14 1 13 1 1 11 23 49 -26 4
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3---1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6----4 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4---4 - 10 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1--2 - 14 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--1 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-------2 - 1-
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Nyáregyházi SK

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 08. 30. 10:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Úri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 17. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SK
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Nyáregyházi SK
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Ecser SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 24. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
04. 24. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 08. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 08. 16:30
Sülysápi SE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 12. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
06. 12. 17:00
Dány KSK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
04. 25. 16:30
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 09. 16:30
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 15. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 23. 17:00
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 06. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 12. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch