Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 14. forduló

2021.02.28 - 14:00

Zsámbok, Zsámboki sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR, MOLNÁR-SÁSKA ZSÓFIA ESZTER
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

ANGYAL MARTIN ZSOLT
BALOGH KRISZTIÁN

27'

1 - 1

 

 

1 - 2

35'

BALOG MIHÁLY

 

1 - 3

65'

DEBRECZENI ERIK

 

1 - 4

69'

KÁLLAI ISTVÁN
BODA BARNA

83'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 14 12 1 1 46 18 28 37 9.1
2 Ecser SE Ecser SE 14 12 0 2 45 11 34 36 8.8
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 14 10 1 3 48 26 22 31 8.8
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 13 10 0 3 39 18 21 30 7.8
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 14 9 1 4 51 29 22 28 8.4
6 Dány KSK Dány KSK 14 8 1 5 37 24 13 25 8.6
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 14 7 1 6 37 26 11 22 8.2
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 14 6 1 7 23 30 -7 19 9.1
9 Turai TC Turai TC 14 5 2 7 30 29 1 17 8.6
10 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 14 5 2 7 26 36 -10 17 8.8
11 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 14 5 0 9 30 47 -17 15 8.8
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 14 4 1 9 24 36 -12 13 7.7
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 14 4 1 9 20 54 -34 13 8.4
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 14 3 1 10 26 38 -12 10 8.2
15 Úri KSK Úri KSK 14 2 1 11 25 50 -25 7 8.4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 13 2 0 11 10 45 -35 6 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Sülysápi SE 6 5 1 0 8 2 6 16 7 4 2 1 12 6 6 14 13 9 3 1 20 8 12 30
2 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 4 2 0 15 4 11 14 8 4 3 1 12 5 7 15 14 8 5 1 27 9 18 29
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 7 5 0 2 11 5 6 15 7 4 1 2 7 3 4 13 14 9 1 4 18 8 10 28
4 Újszilvás KSE Ecser SE 8 5 3 0 13 1 12 18 6 2 3 1 7 3 4 9 14 7 6 1 20 4 16 27
5 Újszilvás KSE Péceli SSE 6 2 4 0 11 4 7 10 8 4 2 2 9 5 4 14 14 6 6 2 20 9 11 24
6 Újszilvás KSE Dány KSK 7 2 2 3 5 6 -1 8 7 4 3 0 11 5 6 15 14 6 5 3 16 11 5 23
7 Újszilvás KSE Turai TC 7 4 1 2 11 8 3 13 7 2 1 4 7 11 -4 7 14 6 2 6 18 19 -1 20
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 8 3 3 2 7 6 1 12 6 1 3 2 9 7 2 6 14 4 6 4 16 13 3 18
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 6 1 3 2 6 9 -3 6 8 3 3 2 7 5 2 12 14 4 6 4 13 14 -1 18
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 8 3 1 4 5 11 -6 10 6 1 3 2 2 2 0 6 14 4 4 6 7 13 -6 16
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 8 2 3 3 5 7 -2 9 6 1 3 2 2 7 -5 6 14 3 6 5 7 14 -7 15
12 Újszilvás KSE Úri KSK 8 3 2 3 9 10 -1 11 6 0 3 3 3 11 -8 3 14 3 5 6 12 21 -9 14
13 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 8 2 4 2 7 9 -2 10 6 0 2 4 1 6 -5 2 14 2 6 6 8 15 -7 12
14 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 6 2 1 3 4 3 1 7 8 1 1 6 7 17 -10 4 14 3 2 9 11 20 -9 11
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 7 2 1 4 7 11 -4 7 7 0 1 6 1 16 -15 1 14 2 2 10 8 27 -19 8
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 0 3 2 0 5 -5 3 8 1 0 7 4 15 -11 3 13 1 3 9 4 20 -16 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 6 6 0 0 22 6 16 18 8 6 1 1 24 12 12 19 14 12 1 1 46 18 28 37
2 Újszilvás KSE Ecser SE 8 8 0 0 32 5 27 24 6 4 0 2 13 6 7 12 14 12 0 2 45 11 34 36
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 7 5 1 1 29 11 18 16 7 5 0 2 19 15 4 15 14 10 1 3 48 26 22 31
4 Újszilvás KSE Sülysápi SE 6 5 0 1 17 8 9 15 7 5 0 2 22 10 12 15 13 10 0 3 39 18 21 30
5 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 5 0 1 28 9 19 15 8 4 1 3 23 20 3 13 14 9 1 4 51 29 22 28
6 Újszilvás KSE Dány KSK 7 4 0 3 15 10 5 12 7 4 1 2 22 14 8 13 14 8 1 5 37 24 13 25
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 6 4 0 2 21 14 7 12 8 3 1 4 16 12 4 10 14 7 1 6 37 26 11 22
8 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 8 5 0 3 19 16 3 15 6 1 1 4 4 14 -10 4 14 6 1 7 23 30 -7 19
9 Újszilvás KSE Turai TC 7 3 2 2 16 12 4 11 7 2 0 5 14 17 -3 6 14 5 2 7 30 29 1 17
10 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 8 4 2 2 18 19 -1 14 6 1 0 5 8 17 -9 3 14 5 2 7 26 36 -10 17
11 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 6 3 0 3 13 13 0 9 8 2 0 6 17 34 -17 6 14 5 0 9 30 47 -17 15
12 Újszilvás KSE Zsámboki SE 8 3 1 4 12 16 -4 10 6 1 0 5 12 20 -8 3 14 4 1 9 24 36 -12 13
13 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 7 3 0 4 10 22 -12 9 7 1 1 5 10 32 -22 4 14 4 1 9 20 54 -34 13
14 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 8 1 1 6 16 28 -12 4 6 2 0 4 10 10 0 6 14 3 1 10 26 38 -12 10
15 Újszilvás KSE Úri KSK 8 2 0 6 14 25 -11 6 6 0 1 5 11 25 -14 1 14 2 1 11 25 50 -25 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 4 17 -13 3 8 1 0 7 6 28 -22 3 13 2 0 11 10 45 -35 6
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 32 - 0--1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0--4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6---1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4---4 - 10 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1--2 - 14 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
--3 - 0-1 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-------2 - 1-
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Zsámboki SE

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
Zsámboki SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 12. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Zsámboki SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Zsámboki SE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Zsámboki SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Sülysápi SE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
INFO
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
04. 25. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 02. 16:30
Galgahévíz SK
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 08. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 16. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 16. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 22. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 29. 17:00
Zsámboki SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
06. 06. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 26. 17:00
Újszilvás KSE

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch