Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 1. forduló

2020.08.02 - 19:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KAKUK SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZAHORECZ ROLAND, BERECZKI BENCE
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
90'
45'

Gólok

PONGRÁCZ VIKTOR

40'

1 - 0

 

FARKAS NORBERT

79'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 1 1 0 0 6 0 6 3 20
2 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 19
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 1 1 0 0 2 0 2 3 17
4 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 18
5 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 15
6 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 16
7 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 1 1 0 1 9
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 10
9 SBTC SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
10 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
11 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 14
12 DVSC II. DVSC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 13
13 DVTK II. DVTK II. 1 0 1 0 0 0 0 1 12
14 PUTNOK FC PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 11
15 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
16 FC HATVAN FC HATVAN 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
17 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
18 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0 0 1 0 6 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----------0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
-------------------
CEGLÉDI VSE
-----1 - 0-------------
DVTK II.
---0 - 0---------------
DVSC II.
-------------------
EGER SE
----------6 - 0--------
FC HATVAN
-------------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---------1 - 1---------
FÜZESGYARMATI SK
-------------------
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
-------------------
JÁSZBERÉNYI FC
-------------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
-------------------
PUTNOK FC
-------------------
SAJÓBÁBONYI VSE
---------3 - 0---------
SBTC
-1 - 1-----------------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-------------------
TÁLLYA KSE
-------------------
TISZAFÜREDI VSE
---------------3 - 2---
TISZAKÉCSKEI LC
----------------2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
--------0 - 2----------

Meccsek

TISZAKÉCSKEI LC

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 23. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
12. 06. 13:00
FC HATVAN
2021. 02. 28.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
02. 28.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
03. 07.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14.
Jászberényi Városi Stadion
2021. 03. 14.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
03. 14.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 21.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 21.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
03. 21.
DVTK II.
2021. 03. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 03. 28.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
03. 28.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
04. 04.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11.
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11.
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
04. 11.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
04. 14.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
04. 18.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 25.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
04. 28.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 05. 02.
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
05. 02.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
05. 09.
SBTC
2021. 05. 12.
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 12.
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
05. 12.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 16.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 16.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
05. 16.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 23.
Sényő Sportpálya
2021. 05. 23.
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 23.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 05. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
05. 30.
PUTNOK FC

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
12. 06. 13:00
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
02. 28.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07.
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07.
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 07.
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
03. 14.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21.
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
03. 21.
TÁLLYA KSE
2021. 03. 28.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 28.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
03. 28.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 04.
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 11.
EGER SE
2021. 04. 14.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 14.
FC HATVAN
2021. 04. 18.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 18.
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 25.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28.
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
04. 28.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
05. 02.
DVTK II.
2021. 05. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
05. 09.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
05. 12.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16.
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16.
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
05. 16.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
05. 23.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
05. 30.
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple