Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 3. forduló

2020.08.12 - 17:30

Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep (Kövi Pál Sportközpont)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KISS ANIKÓ TÜNDE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TOPÁLSZKI SZABIN, JUHÁSZ LÁSZLÓ
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
90'
45'

Gólok

BENKŐ-BÍRÓ NORBERT

24'

1 - 0

 

 

1 - 1

63'

KARÁCSONY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 3 3 0 0 8 1 7 9 14.7
2 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 3 0 0 4 0 4 9 16.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 10 3 7 7 9
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 5 1 4 7 12.7
5 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 2 1 0 7 4 3 7 12.3
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 13 4 9 6 13
7 EGER SE EGER SE 3 2 0 1 10 2 8 6 14
8 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 9.7
9 PUTNOK FC PUTNOK FC 3 1 1 1 1 2 -1 4 11.3
10 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 3 1 1 1 4 6 -2 4 12.7
11 SBTC SBTC 3 1 1 1 4 7 -3 4 6.3
12 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 1 0 2 4 6 -2 3 11.7
13 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 3 1 0 2 2 4 -2 3 5
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 3 1 0 2 4 8 -4 3 8
15 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 3 0 2 1 3 4 -1 2 13.3
16 DVTK II. DVTK II. 3 0 2 1 2 3 -1 2 11
17 FC HATVAN FC HATVAN 3 0 1 2 2 5 -3 1 6
18 DVSC II. DVSC II. 3 0 1 2 1 7 -6 1 9.3
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 0 3 1 8 -7 0 8
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 3 0 0 3 0 13 -13 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 7 2 5 9
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 4 1 3 9
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6 3 3 0 0 3 0 3 9
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 4 1 3 7
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 3 2 0 1 5 1 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 5 1 4 6
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 5 2 3 6
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 3 3 0 4
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 2 3 -1 4
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 1 3 -2 2
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 4 -3 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 8 1 7 9
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 4 0 4 9
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 10 3 7 7
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 5 1 4 7
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 1 0 7 4 3 7
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 2 0 0 11 1 10 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 13 4 9 6
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 3 2 0 1 10 2 8 6 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 10 2 8 6
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 7 4 3 6
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 1 1 1 2 -1 4
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 4 6 -2 4
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 1 1 4 7 -3 4
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 1 7 -6 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 8 -7 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 13 -13 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1-----0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 0--------
CEGLÉDI VSE
-----1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3------------
DVSC II.
-------------------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0--------
FC HATVAN
-----------------1 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 1----1 - 1---------
FÜZESGYARMATI SK
--0 - 1----------------
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
------------------1 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
------------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
-------------------
PUTNOK FC
----------------1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-----3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----------2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-----------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 2------------------
TISZAFÜREDI VSE
---------------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-------2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
--------0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

BALASSAGYARMATI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
INFO
EGER SE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
INFO
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
11. 01. 13:30
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
11. 08. 13:30
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
11. 14. 13:30
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
11. 22. 13:00
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
11. 29. 13:00
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
12. 06. 13:00
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 02. 28.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
02. 28.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 07.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
03. 07.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
03. 14.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 21.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
03. 21.
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 03. 28.
DVTK Edzőközpont
2021. 03. 28.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
03. 28.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
04. 04.
DVSC II.
2021. 04. 11.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 11.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
04. 14.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2021. 04. 18.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 18.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 25.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
04. 25.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
04. 28.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 02.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
05. 09.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12.
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12.
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 12.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 16.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
05. 16.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 23.
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 23.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
05. 23.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 30.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
05. 30.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

FC HATVAN

2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 09. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 16. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 26. 17:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 30. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FC HATVAN
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 05. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FC HATVAN
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FC HATVAN
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
2020. 10. 25. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 25. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
INFO
DVTK II.
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
11. 01. 13:30
FC HATVAN
2020. 11. 08. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 08. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
11. 08. 13:30
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
11. 14. 13:30
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
11. 22. 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
11. 29. 13:00
CEGLÉDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
12. 06. 13:00
FC HATVAN
2021. 02. 28.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 02. 28.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
02. 28.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 07.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 07.
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
03. 07.
FC HATVAN
2021. 03. 14.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 03. 14.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
03. 14.
SBTC
2021. 03. 21.
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 03. 21.
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
03. 21.
FC HATVAN
2021. 03. 28.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 03. 28.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
03. 28.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 04.
Sényő Sportpálya
2021. 04. 04.
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 04.
FC HATVAN
2021. 04. 11.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 11.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
04. 11.
PUTNOK FC
2021. 04. 14.
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 14.
FC HATVAN
2021. 04. 18.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 18.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
04. 18.
EGER SE
2021. 04. 25.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 25.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
04. 25.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
04. 28.
FC HATVAN
2021. 05. 02.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 02.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 02.
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 09.
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 09.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
05. 09.
FC HATVAN
2021. 05. 12.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 12.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 12.
DVSC II.
2021. 05. 16.
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 16.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 16.
FC HATVAN
2021. 05. 23.
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 23.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 23.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2021. 05. 30.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 30.
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple