Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 4. forduló

2020.08.16 - 14:00

Miskolc, DVTK Edzőközpont

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BRANKÓ KRISZTIÁN, SZÉKELY GERGŐ FERENC
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

HIMICS LÁSZLÓ

 

0 - 2

27'

JELENA RICHÁRD

 

0 - 3

34'

SIKORSZKI BENCE
ZSIGA MÁTÉ

46'

1 - 3

 

IVÁNKA PATRIK

64'

2 - 3

 

 

2 - 4

81'

RIZNICSENKÓ VIKTOR
MAKRAI GÁBOR

84'

3 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 4 4 0 0 15 2 13 12 14.5
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 11 3 8 10 9.5
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 4 3 1 0 7 2 5 10 11
4 EGER SE EGER SE 4 3 0 1 11 2 9 9 10.5
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 3 0 1 4 1 3 9 11.3
6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 2 1 1 7 5 2 7 9
7 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 2 1 1 4 2 2 7 14.8
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 2 0 2 14 6 8 6 11
9 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 4 2 0 2 9 7 2 6 11
10 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 4 2 0 2 5 4 1 6 8.8
11 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 0 2 8 9 -1 6 12
12 SBTC SBTC 4 1 2 1 4 7 -3 5 8.3
13 DVSC II. DVSC II. 4 1 1 2 6 7 -1 4 10.8
14 FC HATVAN FC HATVAN 4 1 1 2 5 7 -2 4 8.3
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 4 1 1 2 4 8 -4 4 10
16 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 4 1 1 2 4 11 -7 4 12.8
17 DVTK II. DVTK II. 4 0 2 2 5 7 -2 2 11.5
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 4 0 2 2 3 7 -4 2 11.5
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 0 0 4 2 15 -13 0 8.3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 4 0 0 4 0 16 -16 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 2 0 0 4 2 2 6 4 4 0 0 6 2 4 12
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 6 2 4 7 1 1 0 0 2 1 1 3 4 3 1 0 8 3 5 10
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7 4 3 1 0 4 1 3 10
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 2 1 1 5 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 2 0 4 1 3 8
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 3 2 0 1 5 1 4 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 5 1 4 7
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 5 2 3 7
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 5 2 3 6 4 2 1 1 6 4 2 7
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 1 0 1 6
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 1 1 5
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 2 1 1 1 0 5
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 1 2 1 2 3 -1 5
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 1 2 -1 5
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 1 2 -1 5
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 3 5 -2 4
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 1 2 2 4 -2 4
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 1 0 3 3 4 -1 3
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 1 5 -4 2
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 2 6 -4 1
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 1 5 -4 1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4 0 6 -6 0 4 0 0 4 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 2 2 0 0 5 0 5 6 2 2 0 0 10 2 8 6 4 4 0 0 15 2 13 12
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 11 3 8 10
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 5 2 3 7 4 3 1 0 7 2 5 10
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 3 2 0 1 10 2 8 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 11 2 9 9
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 4 1 3 9
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 4 3 1 4 1 1 0 0 3 2 1 3 4 2 1 1 7 5 2 7
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 4 2 2 7
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 12 3 9 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 2 0 2 14 6 8 6
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 2 2 0 0 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 9 7 2 6
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 0 1 3 1 2 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 0 2 5 4 1 6
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 2 0 0 7 4 3 6 4 2 0 2 8 9 -1 6
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 1 6 -5 1 4 1 2 1 4 7 -3 5
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 1 1 0 0 5 0 5 3 3 0 1 2 1 7 -6 1 4 1 1 2 6 7 -1 4
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 5 7 -2 4
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 1 2 4 8 -4 4
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 1 1 2 4 11 -7 4
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 3 0 1 2 5 7 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 5 7 -2 2
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 2 2 3 7 -4 2
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 0 4 2 15 -13 0
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 4 0 16 -16 0 4 0 0 4 0 16 -16 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1-----0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 0--------
CEGLÉDI VSE
-----1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3-----------3 - 4
DVSC II.
------------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0--------
FC HATVAN
----------------3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1---------
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------------
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
-----------------1 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
--1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
-------------------
PUTNOK FC
-----------3 - 0----1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-----3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----------2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 2-------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
---------------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-------2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
--------0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

DVTK II.

2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 26. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 05. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 16:30
DVTK Edzőközpont
2020. 09. 13. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 27. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
DVTK II.
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DVTK II.
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 11. 14. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 14. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II.
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II.
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVTK II.
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 14. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
DVTK II.
2021. 04. 18. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 18. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 08. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 08. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FC HATVAN
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVTK II.
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->