Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 6. forduló

2020.08.26 - 17:30

Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BRANKÓ KRISZTIÁN, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 5 1 0 17 4 13 16 12.2
2 EGER SE EGER SE 6 5 0 1 13 2 11 15 10.5
3 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 6 4 1 1 17 5 12 13 12
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 3 3 0 11 6 5 12 10.5
5 DVSC II. DVSC II. 6 3 1 2 12 9 3 10 11.8
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 0 3 18 9 9 9 9
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 6 3 0 3 13 11 2 9 11.8
8 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 6 3 0 3 7 6 1 9 10.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 3 0 3 6 9 -3 9 10.5
10 SBTC SBTC 6 2 3 1 7 9 -2 9 9.3
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 6 2 2 2 9 9 0 8 10.8
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 8 8 0 8 9.3
13 FC HATVAN FC HATVAN 6 2 2 2 8 9 -1 8 11.2
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 6 2 2 2 8 11 -3 8 10.3
15 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 2 1 3 9 12 -3 7 10.3
16 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 6 2 1 3 7 13 -6 7 9.3
17 DVTK II. DVTK II. 6 1 3 2 11 9 2 6 10
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 6 0 3 3 4 12 -8 3 11
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 6 0 1 5 6 20 -14 1 11.3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 6 0 0 6 3 21 -18 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 10 4 6 14
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 4 0 4 7 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 1 1 8 2 6 13
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 2 2 0 6 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 1 1 6 4 2 13
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 3 0 2 1 1 6 2 2 0 0 3 0 3 6 6 3 3 0 5 1 4 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 2 1 1 5 1 4 7 2 1 1 0 1 0 1 4 6 3 2 1 6 1 5 11
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 3 2 1 7 6 3 2 1 5 3 2 11
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 4 1 2 1 3 3 0 5 6 3 2 1 5 3 2 11
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 1 1 1 1 0 4 6 2 3 1 4 2 2 9
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 2 3 1 2 1 1 9
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 2 2 6 6 0 8
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 2 2 0 8
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 2 0 1 3 1 2 6 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 2 2 2 5 6 -1 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 0 3 0 3 -3 0 6 2 0 4 4 5 -1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 3 2 3 5 -2 6
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 1 3 2 1 3 -2 6
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 1 1 2 2 2 0 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 2 6 -4 4
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 5 0 0 5 0 7 -7 0 6 1 0 5 1 7 -6 3
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 3 3 2 6 -4 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 0 3 3 1 6 -5 3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 4 -3 0 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 2 4 1 6 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 11 1 10 9 3 2 1 0 6 3 3 7 6 5 1 0 17 4 13 16
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 3 0 1 11 2 9 9 2 2 0 0 2 0 2 6 6 5 0 1 13 2 11 15
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 6 2 4 6 3 2 1 0 11 3 8 7 6 4 1 1 17 5 12 13
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 6 3 3 8 6 3 3 0 11 6 5 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 8 1 7 6 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 3 1 2 12 9 3 10
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 12 3 9 6 3 1 0 2 6 6 0 3 6 3 0 3 18 9 9 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 3 0 3 13 11 2 9
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 0 2 4 3 1 3 3 2 0 1 3 3 0 6 6 3 0 3 7 6 1 9
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 4 5 -1 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 3 0 3 6 9 -3 9
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 1 2 0 4 2 2 5 3 1 1 1 3 7 -4 4 6 2 3 1 7 9 -2 9
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 2 0 1 6 4 2 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 2 2 2 9 9 0 8
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 4 3 1 5 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 2 2 2 8 8 0 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 6 6 0 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 2 2 8 9 -1 8
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 0 2 4 8 -4 3 6 2 2 2 8 11 -3 8
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 0 3 2 8 -6 0 3 2 1 0 7 4 3 7 6 2 1 3 9 12 -3 7
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 2 1 1 6 2 4 7 2 0 0 2 1 11 -10 0 6 2 1 3 7 13 -6 7
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 6 8 -2 2 2 1 1 0 5 1 4 4 6 1 3 2 11 9 2 6
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 0 3 2 10 -8 0 6 0 3 3 4 12 -8 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 0 3 5 14 -9 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 1 5 6 20 -14 1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 5 0 0 5 1 18 -17 0 6 0 0 6 3 21 -18 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3----------1 - 13 - 4
DVSC II.
--3 - 1---------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0---1 - 0----
FC HATVAN
----------2 - 1-----3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1--------0 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------------3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
---------------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1-----2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 3---0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 12. 10. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 25. 17:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 28. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FC HATVAN
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->