Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 11. forduló

2020.09.27 - 16:00

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, GAVALLA-KULCSÁR JUDIT
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
90'
45'

Gólok

SRAMKÓ RONÁLD

5'

1 - 0

 

ÁDÁM FERENC JÓZSEF

62'

2 - 0

 

PATAKI ROLAND

82'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 11 9 1 1 35 7 28 28 12
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 8 2 1 33 12 21 26 10.5
3 EGER SE EGER SE 11 7 3 1 24 4 20 24 12.5
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 11 7 1 3 22 10 12 22 10.6
5 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 11 6 1 4 23 21 2 19 11.4
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 11 5 4 2 23 18 5 19 11.3
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 5 2 4 16 14 2 17 9.7
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 5 1 5 24 17 7 16 9.9
9 DVSC II. DVSC II. 11 4 3 4 20 19 1 15 11.2
10 PUTNOK FC PUTNOK FC 11 4 3 4 17 19 -2 15 10.8
11 SBTC SBTC 11 4 3 4 17 22 -5 15 10.2
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 4 1 6 11 16 -5 13 9.7
13 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 3 4 4 16 21 -5 13 9.5
14 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 11 3 4 4 12 18 -6 13 11.8
15 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 11 3 2 6 15 26 -11 11 10.8
16 FC HATVAN FC HATVAN 11 3 2 6 11 23 -12 11 9.7
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 11 2 5 4 9 14 -5 11 8.9
18 DVTK II. DVTK II. 11 2 3 6 19 22 -3 9 10.6
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 11 2 2 7 12 29 -17 8 9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 11 0 1 10 7 34 -27 1 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 7 4 2 1 9 1 8 14 4 2 2 0 2 0 2 8 11 6 4 1 11 1 10 22
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 5 3 2 0 5 1 4 11 6 3 2 1 4 1 3 11 11 6 4 1 9 2 7 22
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 9 1 8 13 6 2 2 2 4 3 1 8 11 6 3 2 13 4 9 21
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 6 3 2 1 7 2 5 11 5 3 1 1 6 3 3 10 11 6 3 2 13 5 8 21
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 3 1 5 3 2 9 5 3 1 1 6 2 4 10 11 5 4 2 11 5 6 19
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 2 1 7 3 4 11 5 2 2 1 4 3 1 8 11 5 4 2 11 6 5 19
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 4 3 1 0 5 1 4 10 7 1 5 1 3 3 0 8 11 4 6 1 8 4 4 18
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 5 3 1 1 5 4 1 10 6 2 1 3 4 5 -1 7 11 5 2 4 9 9 0 17
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 1 2 3 3 6 -3 5 5 3 2 0 8 3 5 11 11 4 4 3 11 9 2 16
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 6 3 3 0 4 1 3 12 5 1 1 3 2 6 -4 4 11 4 4 3 6 7 -1 16
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 2 1 2 5 4 1 7 6 2 2 2 4 3 1 8 11 4 3 4 9 7 2 15
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 6 3 0 3 5 5 0 9 5 0 3 2 3 9 -6 3 11 3 3 5 8 14 -6 12
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 5 1 4 0 1 0 1 7 6 1 2 3 1 3 -2 5 11 2 6 3 2 3 -1 12
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 6 2 2 2 4 5 -1 8 5 0 4 1 0 1 -1 4 11 2 6 3 4 6 -2 12
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 5 3 1 1 5 2 3 10 6 0 1 5 1 6 -5 1 11 3 2 6 6 8 -2 11
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 5 2 2 1 4 3 1 8 6 0 3 3 1 7 -6 3 11 2 5 4 5 10 -5 11
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 6 1 2 3 3 4 -1 5 5 1 0 4 2 12 -10 3 11 2 2 7 5 16 -11 8
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 6 1 2 3 3 4 -1 5 5 0 3 2 1 6 -5 3 11 1 5 5 4 10 -6 8
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 6 1 3 2 3 6 -3 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 11 1 4 6 5 13 -8 7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 4 1 2 1 1 2 -1 5 7 0 0 7 0 10 -10 0 11 1 2 8 1 12 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 6 5 0 1 17 3 14 15 5 4 1 0 18 4 14 13 11 9 1 1 35 7 28 28
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 20 4 16 15 6 3 2 1 13 8 5 11 11 8 2 1 33 12 21 26
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 7 5 1 1 21 3 18 16 4 2 2 0 3 1 2 8 11 7 3 1 24 4 20 24
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 5 3 0 2 12 4 8 9 6 4 1 1 10 6 4 13 11 7 1 3 22 10 12 22
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 6 4 1 1 14 8 6 13 5 2 0 3 9 13 -4 6 11 6 1 4 23 21 2 19
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 5 3 2 0 15 7 8 11 6 2 2 2 8 11 -3 8 11 5 4 2 23 18 5 19
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 8 6 2 8 5 3 0 2 8 8 0 9 11 5 2 4 16 14 2 17
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 1 2 17 9 8 10 5 2 0 3 7 8 -1 6 11 5 1 5 24 17 7 16
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 4 3 0 1 13 5 8 9 7 1 3 3 7 14 -7 6 11 4 3 4 20 19 1 15
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 5 4 0 1 13 6 7 12 6 0 3 3 4 13 -9 3 11 4 3 4 17 19 -2 15
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 6 2 2 2 10 7 3 8 5 2 1 2 7 15 -8 7 11 4 3 4 17 22 -5 15
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 8 11 -3 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 11 4 1 6 11 16 -5 13
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 0 2 4 5 14 -9 2 5 3 2 0 11 7 4 11 11 3 4 4 16 21 -5 13
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 6 2 4 0 6 4 2 10 5 1 0 4 6 14 -8 3 11 3 4 4 12 18 -6 13
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 2 0 3 10 14 -4 6 6 1 2 3 5 12 -7 5 11 3 2 6 15 26 -11 11
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 5 3 0 2 7 7 0 9 6 0 2 4 4 16 -12 2 11 3 2 6 11 23 -12 11
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 5 1 4 0 4 3 1 7 6 1 1 4 5 11 -6 4 11 2 5 4 9 14 -5 11
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 6 1 2 3 10 12 -2 5 5 1 1 3 9 10 -1 4 11 2 3 6 19 22 -3 9
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 6 2 1 3 7 6 1 7 5 0 1 4 5 23 -18 1 11 2 2 7 12 29 -17 8
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 4 0 1 3 5 11 -6 1 7 0 0 7 2 23 -21 0 11 0 1 10 7 34 -27 1
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1--1 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0------1 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 0--2 - 2-2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0---------2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---2 - 1-----2 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 1-3 - 1---------5 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0----6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
----------2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1------4 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1--------3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------3 - 0---2 - 0-3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---------6 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
----1 - 1---1 - 3-1 - 4----2 - 3---
PUTNOK FC
------4 - 2--3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 3-0 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2------2 - 4-2 - 25 - 0--6 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------0 - 0---0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
----2 - 2---0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 0---3 - 0-1 - 2--7 - 1--2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 3--2 - 2----1 - 4

Meccsek

PUTNOK FC

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PUTNOK FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FC HATVAN
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
PUTNOK FC
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
PUTNOK FC
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->