Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 17. forduló

2020.11.08 - 13:30

Tállya, Tállya Községi Sporttelep

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
FARKAS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY, STREHÓ ERIK
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
90'
45'

Gólok

JANO ROBERT

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

20'

LAKATOS RÓBERT ATTILA

 

1 - 2

39'

TURCSIK TAMÁS ZSOLT

 

1 - 3

82'

SEBŐK BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 17 14 1 2 46 13 33 43 11.2
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 17 13 2 2 48 20 28 41 10.9
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 17 10 1 6 34 17 17 31 10.8
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 17 9 4 4 34 25 9 31 11.1
5 EGER SE EGER SE 17 8 5 4 30 15 15 29 10.6
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17 8 4 5 35 22 13 28 11.5
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 8 3 6 27 23 4 27 10.6
8 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 17 7 5 5 21 20 1 26 11.3
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 17 6 7 4 23 25 -2 25 9.8
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 17 7 3 7 29 27 2 24 10.4
11 DVTK II. DVTK II. 17 6 5 6 29 26 3 23 11.3
12 DVSC II. DVSC II. 17 6 3 8 23 26 -3 21 10.4
13 PUTNOK FC PUTNOK FC 17 5 4 8 23 32 -9 19 10.6
14 SBTC SBTC 17 5 4 8 23 34 -11 19 10.1
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 5 3 9 17 24 -7 18 9.8
16 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 17 4 6 7 19 22 -3 18 10
17 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 17 5 2 10 27 48 -21 17 10.1
18 FC HATVAN FC HATVAN 17 4 2 11 22 36 -14 14 9.8
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 3 4 10 20 46 -26 13 10.1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 17 2 2 13 19 48 -29 8 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 8 6 2 0 18 3 15 20 9 3 4 2 5 3 2 13 17 9 6 2 23 6 17 33
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 8 4 4 0 7 1 6 16 9 5 2 2 8 2 6 17 17 9 6 2 15 3 12 33
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 9 5 3 1 9 2 7 18 8 4 2 2 10 6 4 14 17 9 5 3 19 8 11 32
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 8 5 1 2 8 6 2 16 9 4 2 3 8 6 2 14 17 9 3 5 16 12 4 30
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 9 5 4 0 6 1 5 19 8 3 2 3 4 6 -2 11 17 8 6 3 10 7 3 30
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 9 2 5 2 7 6 1 11 8 5 2 1 10 3 7 17 17 7 7 3 17 9 8 28
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 4 5 1 11 6 5 17 7 2 4 1 5 4 1 10 17 6 9 2 16 10 6 27
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 10 4 3 3 11 5 6 15 7 2 3 2 2 2 0 9 17 6 6 5 13 7 6 24
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 7 3 3 1 5 2 3 12 10 1 8 1 4 4 0 11 17 4 11 2 9 6 3 23
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 8 3 2 3 6 7 -1 11 9 2 3 4 6 12 -6 9 17 5 5 7 12 19 -7 20
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 4 9 -5 6 9 3 5 1 8 4 4 14 17 4 8 5 12 13 -1 20
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 9 3 4 2 5 6 -1 13 8 1 3 4 6 8 -2 6 17 4 7 6 11 14 -3 19
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 10 4 2 4 6 8 -2 14 7 0 5 2 0 3 -3 5 17 4 7 6 6 11 -5 19
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 8 4 2 2 7 5 2 14 9 0 3 6 3 10 -7 3 17 4 5 8 10 15 -5 17
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 8 2 4 2 5 7 -2 10 9 1 3 5 2 9 -7 6 17 3 7 7 7 16 -9 16
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 9 2 4 3 5 4 1 10 8 0 6 2 3 8 -5 6 17 2 10 5 8 12 -4 16
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 9 2 3 4 6 7 -1 9 8 2 0 6 6 18 -12 6 17 4 3 10 12 25 -13 15
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 9 3 2 4 7 9 -2 11 8 0 4 4 4 12 -8 4 17 3 6 8 11 21 -10 15
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 8 1 6 1 2 2 0 9 9 1 3 5 2 6 -4 6 17 2 9 6 4 8 -4 15
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 6 2 2 2 3 3 0 8 11 2 0 9 3 12 -9 6 17 4 2 11 6 15 -9 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 9 8 0 1 23 5 18 24 8 6 1 1 23 8 15 19 17 14 1 2 46 13 33 43
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 8 8 0 0 31 7 24 24 9 5 2 2 17 13 4 17 17 13 2 2 48 20 28 41
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 8 5 0 3 20 7 13 15 9 5 1 3 14 10 4 16 17 10 1 6 34 17 17 31
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 8 4 2 2 19 11 8 14 9 5 2 2 15 14 1 17 17 9 4 4 34 25 9 31
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 10 6 2 2 27 10 17 20 7 2 3 2 3 5 -2 9 17 8 5 4 30 15 15 29
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 5 3 2 25 12 13 18 7 3 1 3 10 10 0 10 17 8 4 5 35 22 13 28
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 9 2 3 4 12 12 0 9 8 6 0 2 15 11 4 18 17 8 3 6 27 23 4 27
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 9 3 5 1 9 6 3 14 8 4 0 4 12 14 -2 12 17 7 5 5 21 20 1 26
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 9 17 -8 6 9 5 4 0 14 8 6 19 17 6 7 4 23 25 -2 25
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 9 5 2 2 17 9 8 17 8 2 1 5 12 18 -6 7 17 7 3 7 29 27 2 24
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 9 3 3 3 13 13 0 12 8 3 2 3 16 13 3 11 17 6 5 6 29 26 3 23
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 7 4 0 3 14 7 7 12 10 2 3 5 9 19 -10 9 17 6 3 8 23 26 -3 21
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 8 4 1 3 16 14 2 13 9 1 3 5 7 18 -11 6 17 5 4 8 23 32 -9 19
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 9 3 2 4 13 12 1 11 8 2 2 4 10 22 -12 8 17 5 4 8 23 34 -11 19
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 10 3 2 5 14 16 -2 11 7 2 1 4 3 8 -5 7 17 5 3 9 17 24 -7 18
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 8 2 4 2 8 7 1 10 9 2 2 5 11 15 -4 8 17 4 6 7 19 22 -3 18
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 9 4 1 4 15 13 2 13 8 1 1 6 12 35 -23 4 17 5 2 10 27 48 -21 17
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 8 4 0 4 14 12 2 12 9 0 2 7 8 24 -16 2 17 4 2 11 22 36 -14 14
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 8 2 1 5 12 21 -9 7 9 1 3 5 8 25 -17 6 17 3 4 10 20 46 -26 13
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 6 1 1 4 10 17 -7 4 11 1 1 9 9 31 -22 4 17 2 2 13 19 48 -29 8
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-1 - 1---0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-----3 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0-2 - 2--3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 31 - 0--2 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 1--1 - 0-----0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0-2 - 13 - 31 - 36 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
---2 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 11 - 2---2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
---0 - 0----1 - 3-3 - 0---2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---3 - 2--6 - 0-2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 4---1 - 1---1 - 3-1 - 4-5 - 2--2 - 3---
PUTNOK FC
---1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0-0 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0--3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0---2 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 20 - 0-2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 0--0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1--3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 01 - 30 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 0--0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 22 - 1-7 - 1--2 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2---1 - 11 - 4

Meccsek

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TÁLLYA KSE
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FC HATVAN
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->