Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 1. forduló

2020.08.02 - 17:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ DÁNIEL, BARÁTH NOÉMI
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
90'
45'

Gólok

RABATIN RICHÁRD

47'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 6 2 4 3 20
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 19
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 1 1 3 15
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 16
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 14
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 18
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 17
8 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 13
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 12
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 11
11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 10
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 9
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 8
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
15 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 3
16 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
19 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 0 1 2 6 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ NAGYATÁDI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ LIPÓT PÉKSÉG SE 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ ZTE FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ NAGYATÁDI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1------------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-------------------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-------------------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
-------------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
--------------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
NAGYATÁDI FC
----1 - 2--------------
PÁPAI PERUTZ FC
-------------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------0 - 0--------
SC SOPRON
------------1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-------------------
TATABÁNYAI SC
--2 - 0----------------
III. KER. TVE
---------1 - 0---------
VLS VESZPRÉM
-----2 - 1-------------
ZTE FC II.
-------------------

Meccsek

III. KER. TVE

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
12. 06. 13:00
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
02. 28.
III. KER. TVE
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 07.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 14.
III. KER. TVE
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 21.
III. KER. TVE
2021. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
03. 28.
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04.
III. KER. TVE
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 11.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 14.
III. KER. TVE
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 18.
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25.
III. KER. TVE
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28.
ÉRDI VSE
2021. 05. 02.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 02.
III. KER. TVE
2021. 05. 09.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 09.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 09.
III. KER. TVE
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12.
III. KER. TVE
2021. 05. 16.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 16.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 16.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 23.
III. KER. TVE
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 30.
BICSKEI TC

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
INFO
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 06. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
12. 06. 13:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 02. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
02. 28.
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 07.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 14.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 14.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 21.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 28.
BKV ELŐRE
2021. 04. 04.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 04.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 11.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 11.
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 14.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 18.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 18.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25.
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 25.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 28.
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 02.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 02.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 09.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 09.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 12.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 12.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 16.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 23.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 23.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 30.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple