Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

2020.08.09 - 19:00

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GÖRÖG MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERTALAN DÁVID, URBÁN RICHÁRD
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

REMILI MOHAMED

 

0 - 2

44'

DARÓCZI ZOLTÁN

 

0 - 3

59'

BÖRÖCZKY BÁLINT ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 2 0 0 4 0 4 6 15.5
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 2 2 0 0 3 0 3 6 14.5
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 12
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 3 0 3 4 11.5
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 3 2 1 4 12
6 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 2 1 1 0 3 2 1 4 11
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 2 1 1 4 10.5
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 11
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 11.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 1 0 1 2 3 -1 3 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 5 7 -2 3 11.5
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 10.5
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 5.5
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 0 2 0 1 1 0 2 15.5
15 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 11.5
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 9
17 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 0 2 2 4 -2 0 6.5
18 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 7.5
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1.5
20 SC SOPRON SC SOPRON 2 0 0 2 2 5 -3 0 11.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
2 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 2 1 4
3 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
8 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
9 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
12 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
15 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
18 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
19 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
20 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 8 4 4 4
4 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
8 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
9 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
12 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
15 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
17 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
19 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
20 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1------------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1---------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2--------------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------0 - 0--------
SC SOPRON
------------1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0----------------
III. KER. TVE
---------1 - 0---------
VLS VESZPRÉM
-----2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

PÁPAI PERUTZ FC

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 10. 25. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 18. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
INFO
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 28. 17:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 02. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 09. 17:30
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 12. 17:30
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 16. 18:00
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 23. 18:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 30. 18:00
LIPÓT PÉKSÉG SE

III. KER. TVE

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 13. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 27. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
INFO
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28. 17:00
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 02. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 09. 11:00
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 16. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 16. 18:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 23. 18:00
III. KER. TVE
2021. 05. 30. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 30. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 30. 18:00
BICSKEI TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple