Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2020.08.12 - 17:30

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOGNÁR LÁSZLÓ, URBÁN RICHÁRD
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 3 0 0 5 0 5 9 12.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 6 0 6 7 11.7
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 1 0 7 3 4 7 10.3
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 1 0 4 0 4 7 15.7
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 2 1 0 5 2 3 7 9
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 2 0 1 4 2 2 6 11
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 13
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 5 5 0 6 9
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 9 5 4 5 15
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 3 5 -2 4 6
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 4 -1 3 11.7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 0 2 5 8 -3 3 9.7
13 BICSKEI TC BICSKEI TC 3 1 0 2 2 5 -3 3 9.3
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 5.7
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 13
16 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 11.3
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 1 2 1 3 -2 1 8.3
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 0 1 2 1 3 -2 1 8
19 SC SOPRON SC SOPRON 3 0 1 2 3 6 -3 1 9.7
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
2 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 3 0 3 5
5 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
10 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 1 1 0 4
11 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 0 0 0 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 2 1 1 2 -1 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
19 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 2 1 0 3 -3 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 5 0 5 9
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
3 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 7 3 4 7
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 5 2 3 7
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
7 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 3 1 6
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 5 0 6
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 9 5 4 5
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 5 -3 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 2 1 3 5 -2 2
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 2 1 1 6 -5 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
19 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
 
BALATONFÜREDI FC
----0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-----0 - 0--------
SC SOPRON
--------1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---------1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0-----1 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 25. 13:00
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
INFO
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
INFO
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
11. 01. 13:30
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Érdi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 08. 13:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
11. 14. 13:30
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 22. 13:00
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
11. 29. 13:00
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
12. 06. 13:00
KOMÁROM VSE
2021. 02. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 02. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
02. 28.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07.
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 07.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14.
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 14.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21.
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 21.
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
03. 28.
ÉRDI VSE
2021. 04. 04.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 04.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11.
Perutz Stadion
2021. 04. 11.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 11.
ÉRDI VSE
2021. 04. 14.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 14.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 18.
ÉRDI VSE
2021. 04. 25.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 25.
SC SOPRON
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 28.
ÉRDI VSE
2021. 05. 02.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 02.
ÉRDI VSE
2021. 05. 09.
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 09.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12.
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 12.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 16.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23.
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 23.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 30.
ÉRDI VSE

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
INFO
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
11. 01. 18:00
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
11. 08. 13:30
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
11. 14. 13:30
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
11. 22. 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
11. 29. 13:00
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 06. 13:00
ZTE FC II.
2021. 02. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 02. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
02. 28.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 07.
ZTE FC II.
2021. 03. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 14.
ZTE FC II.
2021. 03. 21.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 21.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
03. 21.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 28.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
03. 28.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 04.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 04.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 04. 11.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 11.
ZTE FC II.
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 14.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 18.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 18.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 25.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 25.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 28.
ZTE FC II.
2021. 05. 02.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 02.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 02.
SC SOPRON
2021. 05. 09.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 09.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 09.
III. KER. TVE
2021. 05. 12.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 12.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 12.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 16.
ZTE FC II.
2021. 05. 23.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 23.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 23.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 30.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple