Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2020.08.12 - 16:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIMMERMANN MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PUNYI GYULA, RING KEVIN
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

93'

SZALKA DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 3 0 0 5 0 5 9 12.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 6 0 6 7 11.7
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 1 0 7 3 4 7 10.3
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 1 0 4 0 4 7 15.7
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 2 1 0 5 2 3 7 9
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 2 0 1 4 2 2 6 11
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 13
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 5 5 0 6 9
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 9 5 4 5 15
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 3 5 -2 4 6
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 4 -1 3 11.7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 0 2 5 8 -3 3 9.7
13 BICSKEI TC BICSKEI TC 3 1 0 2 2 5 -3 3 9.3
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 5.7
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 13
16 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 11.3
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 1 2 1 3 -2 1 8.3
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 0 1 2 1 3 -2 1 8
19 SC SOPRON SC SOPRON 3 0 1 2 3 6 -3 1 9.7
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
2 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 3 0 3 5
5 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
10 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 1 1 0 4
11 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 0 0 0 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 2 1 1 2 -1 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
19 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 2 1 0 3 -3 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 5 0 5 9
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
3 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 7 3 4 7
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 5 2 3 7
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
7 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 3 1 6
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 5 0 6
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 9 5 4 5
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 5 -3 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 2 1 3 5 -2 2
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 2 1 1 6 -5 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
19 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
 
BALATONFÜREDI FC
----0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-----0 - 0--------
SC SOPRON
--------1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---------1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0-----1 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
INFO
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 01. 11:00
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 08. 13:30
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 14. 13:30
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 22. 13:00
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
11. 29. 13:00
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 06. 13:00
ZTE FC II.
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 28.
BKV ELŐRE
2021. 03. 07.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 07.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 07.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 14.
BKV ELŐRE
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 21.
BICSKEI TC
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 28.
BKV ELŐRE
2021. 04. 04.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 04.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 04.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 11.
BKV ELŐRE
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 14.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 18.
BKV ELŐRE
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25.
III. KER. TVE
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 28.
BKV ELŐRE
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 02.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 09.
BKV ELŐRE
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16.
BKV ELŐRE
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 23.
BKV ELŐRE
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 30.
ÉRDI VSE

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
INFO
SC SOPRON
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
11. 01. 13:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11. 08. 13:30
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
11. 14. 13:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11. 22. 13:00
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11. 29. 13:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
12. 06. 13:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 28.
BKV ELŐRE
2021. 03. 07.
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 07.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 14.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 14.
KOMÁROM VSE
2021. 03. 21.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 21.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
03. 21.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 28.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 04.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 04.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 11.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 14.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 14.
BICSKEI TC
2021. 04. 18.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 18.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 18.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 25.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 25.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 28.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 02.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09.
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 09.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12.
III. KER. TVE
2021. 05. 16.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 16.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 23.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 23.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple