Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2020.08.12 - 17:30

Veszprém, Veszprémi Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
BANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BALÁZS, RÓZSÁS RITA
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
90'
45'

Gólok

RÁPÓ CSANÁD APOR

72'

1 - 0

 

MOLNÁR BALÁZS

84'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 3 0 0 5 0 5 9 12.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 6 0 6 7 11.7
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 1 0 7 3 4 7 10.3
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 1 0 4 0 4 7 15.7
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 2 1 0 5 2 3 7 9
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 2 0 1 4 2 2 6 11
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 13
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 5 5 0 6 9
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 9 5 4 5 15
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 3 5 -2 4 6
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 4 -1 3 11.7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 0 2 5 8 -3 3 9.7
13 BICSKEI TC BICSKEI TC 3 1 0 2 2 5 -3 3 9.3
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 5.7
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 13
16 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 11.3
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 1 2 1 3 -2 1 8.3
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 0 1 2 1 3 -2 1 8
19 SC SOPRON SC SOPRON 3 0 1 2 3 6 -3 1 9.7
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
2 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 3 0 3 5
5 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
10 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 1 1 0 4
11 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 0 0 0 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 2 1 1 2 -1 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
19 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 2 1 0 3 -3 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 5 0 5 9
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
3 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 7 3 4 7
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 5 2 3 7
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
7 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 3 1 6
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 5 0 6
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 9 5 4 5
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 5 -3 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 2 1 3 5 -2 2
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 2 1 1 6 -5 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
19 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
 
BALATONFÜREDI FC
----0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-----0 - 0--------
SC SOPRON
--------1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---------1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0-----1 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

VLS VESZPRÉM

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
10. 28. 13:30
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
INFO
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
11. 01. 13:30
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
11. 08. 13:30
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
11. 14. 13:30
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
11. 22. 13:00
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 29. 11:00
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
12. 06. 13:00
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 02. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
02. 28.
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 07.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14.
Perutz Stadion
2021. 03. 14.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 14.
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 21.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 28.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 28.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 04.
SC SOPRON
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
04. 11.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 14.
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 18.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 25.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
04. 25.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 28.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 02.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 09.
BKV ELŐRE
2021. 05. 12.
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 12.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 16.
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 23.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 23.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

BICSKEI TC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 17:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 16. 17:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 16. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 16. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 10. 04. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 10. 25. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
INFO
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 01. 13:30
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
11. 08. 13:30
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
11. 18. 17:00
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
11. 22. 13:00
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 29. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
11. 29. 13:00
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 06. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 12. 06. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
12. 06. 13:00
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 02. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
02. 28.
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 07.
BICSKEI TC
2021. 03. 14.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 14.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
03. 14.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 21.
BICSKEI TC
2021. 03. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
03. 28.
ÉRDI VSE
2021. 04. 04.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 04.
BICSKEI TC
2021. 04. 11.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 04. 11.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 11.
ZTE FC II.
2021. 04. 14.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 14.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 14.
BICSKEI TC
2021. 04. 18.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 04. 18.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 18.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 25.
BICSKEI TC
2021. 04. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 04. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 28.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 02.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 02.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09.
Perutz Stadion
2021. 05. 09.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 09.
BICSKEI TC
2021. 05. 12.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 12.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
05. 16.
BICSKEI TC
2021. 05. 23.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 23.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 23.
SC SOPRON
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
05. 30.
BICSKEI TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple